Screenshot Bodog
Ruaj RSS

Bodog

Kush jemi ne

Nëse jeni një bast sportiv, një tifoz garash me kalë, një lojtar poker ose lojtar kazinoje, Bodog është burimi juaj numër një i argëtimit online të lojërave të fatit. Nga shanset tona kryesore në industrinë, sportet e klasit botëror dhe dhomën e pasur të pokerit,i ngarkuar kazino dhe garën e garë, ne kemi ofruar lojtarë kanadezë me një përvojë të pashembullt të lojrave që nga 1994.

Kredencialet tona

E themeluar në 1994, Bodog konsiderohet si një lider në industrinë, duke siguruar lojtarë kanadezë me një sportiv botëror të klasit botëror, një kazino të plotë në Las Vegas, një komunitet të suksesshëm poker dhe një racebook plotësisht të ngarkuar. Regjistruar dhe licencuar në Komitetin Karaibe të Antigua, Bodog është rregulluar nga Komisioni Rregullativ i Shërbimeve Financiare Antigua dhe Barbuda dhe kazinoja e tij është 100% e certifikuar nga iTech Labs.

Ekipi ynë i Shërbimit ndaj Klientit është i përkushtuar për të siguruar që sesionet tuaja të shkojnë pa një pengesë. Në dispozicion 24 / 7, na telefononi në 1-877-263-6422 ose na dërgoni një email tek service@bodog.eu.

Pagesat e shpejta

Ne kurrë nuk kemi humbur një pagim, kështu që kur luani me Bodog, prisni të paguani - shpejt.

100% CERTIFIKUAR

Regjistruar dhe licencuar në Komitetin Karaibe të Antigavës, Bodog operon në përputhje me Licencat aktuale për Lojëra të Lojrave dhe Licencave të Interesit dhe është i rregulluar nga Komisioni Rregullativ i Shërbimeve Financiare Antigua dhe Barbuda.

Paratë e lehtë

Banka mbi $ 1,500 në shpërblime të mirëpritur, të holla në promovime dhe oferta tona të forta, dhe shikoni për dorën e parë pse ne jemi e vetmja destinacion i lojrave online që duhet të dini rreth.

Luaj Tanihttps://www.bodog.eu

Bonuse aktive

Total: 9,335
Merrni deri në $ 400 Në lojëra elektronike Kodi i bonusit: WELCOMESLOTS Merrni deri në $ 400 në lojërat e tryezës Bonus code: WELCOMEGAMES ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
33x Luaj Nëpërmjet Casino $ 795000 Tërheqja Maksimale Bonuset ekskluzive në Kazino: 145 Rrotullime Lojalë Falas! në kohën e kërkuar në kërkim të tempullit të tempullit Big ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering € 33000 Maksim bonus CashOutextra: 150 Pa lundrime asnjë depozitë në Jingle Bells Red Tiger Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me Kazino € 56000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 160 Pa rrotullime pa depozitë në fantazmat e Krishtlindjeve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteveNjë Bonus 557000 Max CashOutExtra: $ 150 FALAS Chip Kazino në Eastern Dragon Slots Nextgam Gaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33X Luaj Përmes CasinoEur 146000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 105 Free Spins nuk ka depozitë në Punch Tropical ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
55X Luaj me Kazino € 630000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: 90 Pa pagesë rrotullime në Kapiteni Venture ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through CasinoEur 672000 Bonus Max CashOutExclusive Kazino: EURO 435 kazino pa pagesë në Xing Guardian Lojë Nextgame për Lojrat e Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me € 874000 Max CashOutadditional bonus: $ 4255 nuk ka kazino bonus depozitash në Billyonair ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me $ 281000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: 70 luan pa pagesë në kazino në Wish List Spinomenal Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me CasinoEUR 496000 Max cash outPoker Bonus shtesë: $ 310 chip falas për kazino në baret dhe këmbanat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 538000 Bonus Maksimensionimi Plus i Kazinosë: £ 3180 Bonusin e Depozitave të Kazinosë në Double Game Diamond Slot Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Përmes CasinoEUR Bonus 95000 Max Tërheqja Bonus shtesë: 285% Bonus Match Kazino në Slot Musketeer Lojë Isoftbet Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj me anë tëEur 206000 Max cash outextra bonus: 180% Deposit Bonus Match në Casino Royale Slots Tom Horn Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play Through Casino € Bonus 139000 Max CashOutExtra: Bonus i Parë i Depozitave në 860% në lojëra elektronike të lojërave të zombies ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65x Wagering € 410000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: Euro 625 chip kazino në Skajet e Skive ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj Përmes CasinoEur 51000 Max cash outextra Bonus: Bonus 770% në Pigskin Payout ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering € 567000 Tërheqja MaxExtra Bonus Kazino: 220 pa pagesë spinon asnjë kazino depozitimi në Boom Bang ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wagering € 49000 Max cash out Bonus ekskluziv: 225% Bonus i Mirëseardhjes në Reely Roulette Leander Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering £ 352000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 210 FALAS CHIP në 7 Monkeys ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44x Play nëpërmjet Casino £ 589000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 25 FALAS SPINS në Diamante të nxehta Slots Amatic Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65x Luaj me Kazino $ 310000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 265 pa pagesë asnjë depozitë në Olimp Olympics Hd Match Slotet e Kazinosë Botërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Play throughEur 871000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: £ 1345 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Thunder Artë Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33x Play Through Kazino € 879000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: Bonus 875% bonus kazino në orët e Orkestrës Topgame Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Bast $ 978000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Bonusi i bonusit të 165% në Safari Samba ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Wagering £ 393000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: Bonus i Mirëkuptimit 930 në Binjakët Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35X Bast $ 641000 Bonus Maksimal Tërheqje: $ 225 Bonus Depozitues në Binjakët e Fshehtë të Candy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
44X Play throughEURO 748000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: $ 680 pa para në Safari Magnet Gaming Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44x Wagering € 857000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: Eur 1805 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Shpirtin Indian ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44X WagerEur 770000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: Bonus i Parë i Depozitave 245 në Sof Champion Slotet Portomaso të Kazinosë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat e bastit $ 63000 Max cash outextra bonus: € 370 Poker turneu freeroll në një milion reels Bc Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat e bastitEURO 516000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonus shtesë: £ 3340 JO DEPOZITË BONUS në Serenatë Mermaid ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play nëpërmjet Kazino $ 888000 Max CashOutAdditional Bonus: £ 650 Free Tournament Casino në Aztec Warrior Princesha Playn Go lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
50X WageringEUR Bonus 283000 Max CashOut shtesë: £ 165 Free Tournament Kazino në Milionerët Club I ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play nëpërmjet Casino € 734000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 925% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në Shark Hungry ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Përmes CasinoEUR 201000 Max Cash outextra Casino Bonus: £ 88 Casino Tournament në Gëzuar Krishtlindjet Playson lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x WageringEUR 883000 Paratë shtesë të cash-it shtesë: € 385 pa çip në slotin e teknologjisë australiane Magic Casino Technology ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45x Wager € 39000 Max cash outSpecial Bonus: 195% Bonusin e parë të depozitës në Mermaid & s Pearl ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me Kazino $ 381000 Max Tërheqja Bonus Extra ekskluziv në Kazino: $ 455 Freeroll për turneun e kazinove në Hirushja Wintime ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Play Through Kazino € 219000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 355 Freeroll në turneun e kazinove në Diamond Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
66X Kërkesat e bastit $ 482000 Max cash outspecial bonus: $ 490 Tournament në karrocat e ngrira lojë me lojëra Rabcat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Play Nëpërmjet Kazino $ 695000 Maksimum para të holla shtesë: € 1360 asnjë depozitë në Lojë Magjike Kalaja Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Bast £ 668000 Max cash outspecial bonus: Bonus 920% Casino Welcome në Hotter Than Hot Ainsworth Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30X Play Through CasinoEur 965000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: Bonus 310% në Play Wild Go Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play Through CasinoEURO 730000 Bonus Max CashOutextra: € 815 Freeroll frekuentare në turnetë e Troll Hunters ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wager $ 425000 Max CashOutExkluziv Bonus Kazino: 65 Pa pagesë Spins asnjë kazino depozitave në Frogged ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me CasinoEur 41000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: $ 350 Paratë e Lirë në Çikago ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e bastit $ 852000 Maksimi i tërheqjes ekskluzive: $ 890 Pa depozitë në Samba De Frutas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me Kazino $ 347000 Maximum Tërheqja Bonus Special: £ 4320 asnjë bonus depozitë në Major Moolah ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
33x Kërkesat e bastit $ 557000 Max Tërheqja Bonus shtesë i Kazinosë: Eur 4265 asnjë bonus depozitues në Shtëpinë e Frikësimit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
66x Kërkesat e bastit € 857000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes shtesë: Tryeza e 50 luhatet në Thesaret e Pampas Lojë me Lojë Leander ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
45x Kërkesat e basteve $ 144000 Max CashOutSpecial Bonus: € 435 Free Chip në La Playa ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me bonus € 283000 Maksimumi i parave të gatshme: 725% Bonus i bonuseve në Savanna King lojë në Zanafillën e Zanafillës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
55x Play përmes Bonusit 703000 Max CashOutExclusive Kazino: € 200 FALAS ÇIPIN në yje Magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40x Wager € 724000 Tërheqja Maks Extension Bonus: $ 410 kazino pa pagesë në Moonshine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through Kazino € 510000 Bonus Max Extractingxtra: 80 Kazino falas luan në Jingle Jingle ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me Kazino $ 218000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinos: 140 rrotullon falas në OMG! Kotele ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
45X WageringEur 277000 Bonus Max CashOutextra: 75 Pa pagesë Spins Kazino në Copë Tetë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
33X Luaj me Kazino $ 644000 Bonus Maksimal TërheqjeSporte Kazinoje: € 505 Paratë e Lirë në Medusa Slot Lojëra tjetër të Lojrave të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat për bast $ 145000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit shtesë: EUR 355 Mobile freeroll slot në Xhazin Daub të Lojërave të Lojërave të Kazinove ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play Through Kazino £ 821000 Max cash outExtra Bonus: Eur 3585 Nuk ka bonus depozitues mbi Spider Man: Sulmi o ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
45x Play përmes € 61000 Max cash outextra Bonus: £ 165 Free Tournament Kazino në Rrotullat Eksplozive Gameart Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Kërkesat e basteve € 24000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit shtesë: 55 FALAS SPINS në Leprechaun Luck ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x WageringEURO 570000 Bonus Max CashOutExtra: £ 880 Freeroll në turneun e kazinos në lojëra të lojërave të Lojërave të Flijimit Microgaming të Polen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
77x Luani përmes bonusit $ 948000 Max CashOutexclusive: $ 77 Freeroll për torne në Kazino në Jenny Nevada ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1441 2 3 ... 144

Bonuset e pabesueshme

Total: 1
100% Bonus i Lojërave të Kazinosë Deri në $ 600 në Bodog Online Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: