Blackjack Ballroom screenshot
Ruaj RSS

Ballroom Blackjack

Këtu në Blendë Ballroom, ne krenohemi duke ju ofruar një shërbim emocionues, të besueshëm dhe të besueshëm. Duke përdorur softuerin tonë të avancuar të lojrave, ne jemi në gjendje t'ju sjellim disa nga përvojat më të mira interaktive të lojrave online në dispozicion!

Duke luajtur në Blackjack Ballroom gjithashtu ju lejon të përfitoni nga ofertat fantastike që kemi në dispozicion, të cilat përditësohen vazhdimisht për të siguruar që ju po merrni promovimet më të mira. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga Shpërblimet e Kazinosë, një nga programet më të suksesshme të besnikërisë së lojrave online.

Blackjack Ballroom është gjithashtu anëtare e Këshillit të Lojrave Interaktive dhe vepron sipas kodit të sjelljes që garanton lojra të ndershme dhe të ndershme. Gjithashtu ne kemi shqyrtuar në mënyrë të pavarur Random Number Generators, rezultatet e të cilave janë publikuar në faqen tonë të internetit nga Auditorët e Pavarur.

Ne e kuptojmë se siguria është një çështje e rëndësishme për shumë nga klientët tanë dhe për këtë arsye përdor një encryption bit 128 për të siguruar që të gjitha detajet të mbrohen në nivelin më të lartë të mundshëm gjatë kryerjes së transaksioneve online. Nëse ndonjë prej klientëve tanë përjeton ndonjë problem, ekipi ynë i mbështetjes është në dorë 24 / 7.

Ne gjithashtu po monitorojmë vazhdimisht lojërat tona për të identifikuar problemin dhe fatkeqësinë e të miturve. Mund të vendosim kufijtë e basteve për lojtarë të veçantë. Ne gjithashtu inkurajojmë njerëzit që të kontaktojnë "Ndihmë Dorë" në faqen e internetit të IGC ose Gamblers Anonymous për ndihmë dhe më shumë informacion mbi këtë temë.

Luaj Tanihttps://www.blackjackballroom.eu

Bonuse aktive

Total: 781
60X WagerEUR 729000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 444 FALAS CHIP në lojë Cheshire Cat Wms Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play përmes CasinoEur 161000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 665 Paratë e Lirë në Universe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me $ 310000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë Casino: EUR 180 FALAS CASINO CHIP në Fortune Shitore Slots Casino Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me € 665000 Bonus Maksimal i Tërheqjes: $ 4140 JO CASINO BONUS DEPOZITË në Busters Flaka ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play throughEur 527000 Bonus maksimal i tërheqjes: $ 400 në Turneun e Kazinosë në Hot Sync Quickspin Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me CasinoEURO 852000 Bonus Maksimal i Tërheqjes: 160 Pa pagesë Kazino në Love Lab HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play nëpërmjet Casino € 377000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: € 2405 Nuk ka kazino bonus të depozitave në Centurion Free Spins ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me £ 926000 Max TërheqjeSpecial Bonus: € 210 Chip Pa pagesë në Eastern Dragon Slots Nextgen Gaming Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through Casino $ 852000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: € 270 Kazino pa pagesë chip në Lucky Wizard ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e basteveEUR Bonus 227000 Max CashOutAdditional Kazino: 855% Bonus bonus për ndeshje në më shumë djathë Ju lutem ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wager € 945000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: £ 4205 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Reactoonz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e basteveEURO 829000 Tërheqja maksimalePërzgjedhja shtesë: € 480 turne në kazino në festën e Pashkëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat për bast € 837000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: € 2685 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Hockey League Wild Match Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
60x Wagering $ 645000 Tërheqja maksimalePas Bonusit ekskluziv të kazinosë: £ 130 Çipi i lirë i kazinosë në Teknologjinë e Kazinosë Mighty Kraken të Teknologjisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me Kazino € 630000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 3980 JO DEPOZITA në Jackpot Crown ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me Kazino $ 506000 Bonus Maksimumi Maksimumi shtesë: £ 270 Nuk ka bonus kod depozitash në Drago Ship Playn Go Slot Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering € 115000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: £ 2305 asnjë bonus depozitash në Gems Gems Gems ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play nëpërmjet CasinoEUR 764000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: € 245 Pa pagesë Cash në Filma ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat për bast € 33000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: £ 460 asnjë bonus depozitimi në Bar-Bar-Black Sheep ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wagering € 750000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: £ 99 Nuk ka bonus depozitimi në 7 Spinning & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play throughEURO 601000 Max Bonus CashOutSpecial: 88 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në rul mbretëror ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering $ 22000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: £ 405 kazino falas në monedhën e monedhave të lojërave Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me Kazino $ 161000 Maksimumi më i madh i tërheqjes: € 155 Çip i lirë në lojë Crocodopolis Nextgen Gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj Përmes Kazinosë 605000 Bonus Maksimum Tërheqje ekskluzive: 280 Trial Spins në Shtegun e Wizard ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me Kazino $ 56000 Bonus Maksimumi Tërheqje ekskluzive: 205 Lëron Pa pagesë tani në Hot Chance Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play Nëpërmjet CasinoEur 333000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të Kazinosë: 135 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në lojë Sure Win Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e bastit £ 66000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: 95 Pafund Pa Fun! Mbajeni Pasuritë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X WageringEURO Bonus 904000 Max CashOutExkluziv: EUR 3155 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Skinë të Shpërndarë Slots Kazino Spinomenal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play throughEUR 577000 Bonus maksimum për tërheqjen e bonusit: $ 915 Free Tournament në Kazino në Nurshëm Lady Luck ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat për bast $ 136000 Bonus maksimal për tërheqje ekskluzive: 175 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Samurai Princess ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wagering $ 4000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: EURO 77 Çip i lirë i kazinove në Archibald Maya HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 927000 Maksimumi Tërheqje Bonus i Ekskluzive: 610% Bonusin e Parë të Depozitës në Quick Game Hit Black Gold Bally Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wager $ 458000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: 300 Pa pagesë rrotullon kazino në Viva Las Vegas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wager € 18000 Max Tërheqje bonus special: EUR 550 chip kazino në Super Safari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me Kazino $ 745000 Max TërheqjePoker Bonus shtesë: € 185 Free Chip Casino në Super Eighties ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through CasinoEUR 246000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë në Casino: $ 735 Freeroll në turneun e kazinosë në Lojë Magjike Oqeani Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me CasinoEur 123000 Max CashOutSpecial Bonus: Eur 280 Pa pagesë chip në Britani të Vogël ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me € 260000 Max CashOutspecial bonus: € 395 Casino turne freeroll në Dashuri Bugs Slots Nextgame Gaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering € 699000 Bonus Max Extractingxtra: 695% Regjistrohu Bonusin e kazinosë në faraonët dhe të huajt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino € 303000 Paratë shtesë të parave të gatshme: Eur 4075 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS mbi Frutat e Dashura ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me $ 375000 Max cash outextra bonus: xNUMX rrotullime falas në Dice And Roll Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me Kazino $ 399000 Max TërheqjaPoker Bonus shtesë: $ 480 Chip falas në lojën e heshtur të lojës Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering £ 36000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 15 Play Pa pagesë Kazino në La Zingara Portomaso Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wager € 412000 Max cash outspecial bonus: 88 Pa loti tani në Hobo & s Hoard ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 764000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: Bonus 760% në Monedhë Capn Pariplay ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e basteveNjë Bonus 901000 Maksimumi i Veçantë: Bonus i 225% Bonusit në Gëzuar Vitin e Ri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play throughEur 296000 Max CashOutspecial bonus: 240 Pa pagesë Spins në Black Hawk ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast $ 799000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 545 Torneja e Lirë në Kazino në Wizard Of Oz Ruby Slippers Lojë Wms Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me Kazino € 187000 Bonus Max CashOutextra: 30 Rrotullime të lira në Stacking Magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me Kazino € 598000 Maximum Tërheqja Bonus i Veçantë: $ 700 Casino Tournament në Grandx Slots Amatic Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat e bastit $ 447000 Max cash outA bonus shtesë: 325% Bonus i Ndeshur në Lojë Pengestare Panda Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Kërkesat e basteveEur 249000 Max tërheqje bonus të veçantë: EUR 935 freeroll turne në Kazermë Nights ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj nëpërmjet CasinoEur 237000 Maksim bonus cash outextra: Eur 3100 Nuk ka depozitë Bonus Kazino në Cops N grabitës lojë Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj Nëpërmjet Bonus Casino £ 74000 Max WithdrawalAdditional Kazino: 290% Match bonus kazino në fruta Dimension Hd botë ndeshje Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play nëpërmjet Kazino € 808000 Max CashOutextra bonus: 80 kazino falas spins në Piramida 50,000 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj Nëpërmjet Casino £ 134000 Max holla Bonus outSpecial: € 750 Mobile freeroll slot turneun në dehur Vikings Tom Horn Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj përmes $ 522000 Max WithdrawalSpecial Bonus: £ 575 FREE Chip Casino në Bejeweled 2 Slots Blueprint Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wagering $ 887000 Paratë e gatshme maksimale jashtëSpecial Bonus: Eur 680 FALAS Chip Kazino në Hot 5 Deluxe Zeus Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wager € 34000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinos: 295 Pafund Pa Fun! në Taxi Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj përmes Bonus Casino $ 148000 Max CashOutExclusive Kazino: 255 rrotullime falas në Hammer e Thor Tom Horn Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wager $ 639000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: Bonus 90% Depozitave Match në Flaut Magjike Lojë Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me € 277000 Max cash outextra bonus: 95 pa rrotullime asnjë kazino depozituese në Lojë 2000 Stack Logic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e basteve € 610000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: EURO 210 Free Chip Casino në 1421 Voyages të Zheng He ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj Nëpërmjet Kazino £ 336000 Max cash outspecial bonus: 795% Regjistrohu Bonus Kazino në Yucatan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me € 107000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: 95 Tërheqjet e Lirë në Hapësirën 888 Red Tiger Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 131 2 3 ... 13

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino