Bingo Loft screenshot
Ruaj RSS

Bingo Loft

Bingo Loft është mundësuar nga softueri që i përket Brigend Limited, i cili është një degë në pronësi të plotë e Cassava Enterprises (Gibraltar) Limited ("Cassava"). Cassava është i lumtur t'ju ofrojë shërbime online bingo nën licencën e saj të lojërave të fatit të lëshuar nga Qeveria e Gjibraltarit në Cassava. Të gjitha lojrat në këtë faqe janë të audituara plotësisht dhe testohen gjerësisht për të siguruar lojëra të ndershme dhe pagesa të ndershme. Prioritetet tona kryesore janë Siguria dhe Privatësia.

Lojërat e Përgjegjshme

Megjithëse ne e dimë Bingo Loft është vendi për të qenë dhe në të njëjtën kohë ne e dimë se ne duhet t'i sigurojmë lojtarët tanë një mjedis të sigurt dhe të përgjegjshëm të lojrave. Ne e dimë se është përgjegjësia jonë t'ju japim një eksperiencë tepër të këndshme, por gjithashtu na kërkohet që të parandalojmë përdorimin e pandërprerë dhe të parandalojmë anëtarët e mitur që të hyjnë në produktet tona të lojrave. Si një kompani përgjegjëse për lojërat, ne synojmë të sigurojmë mbrojtje transparente të lojtarëve.

 • Mbrojtja e të miturve
 • Parandalimi i lojrave të fatit

Mbrojtja e të Miturve

Në përputhje me Rregulloren e Lojërave të Lojërave të Qeverisë së Gjibraltarit, nëse jeni nën moshën 18 nuk ju lejohet të luani Lojërat tona Bingo. Ne përdorim sisteme të sofistikuara që mund të verifikojnë nëse dikush që po tenton të luajë lojërat tona Bingo është i mitur, dhe ne i ndjekim ato nëse ata përpiqen të luajnë në Bingo Loft. Ne gjithashtu sigurohemi që ne nuk krijojmë dhoma për të tërhequr fëmijë apo adoleshentë. Ne gjithashtu sigurohemi që bëjmë gjithçka që mundemi për t'i dekurajuar ata nga përpjekja për t'u bashkuar me Bingo Loft. Sidoqoftë, e dimë se interneti është lehtësisht i qasshëm në shumë shtëpi e gjithë bota. Pra, ne e dimë se kompanitë e lojrave dhe prindërit duhet të punojnë së bashku për të mbrojtur fëmijët tuaj nga qasja në llogarinë tuaj Loft Bingo. Për të siguruar sigurinë e fëmijëve tuaj, ne rekomandojmë instalimin e softuerit filtrues për të bllokuar të miturit nga qasja në faqet e internetit dhe programet e caktuara. Më shumë këshilla për prindërit:

 • Mos i lini fëmijët të pashoqëruar pranë kompjuterit tuaj kur aplikacioni i bingo të jetë në punë.
 • Mbroni programet e lojrave tuaj me qasje në fjalëkalim.
 • Mos lejoni që personat nën 18 të marrin pjesë në çdo aktivitet të lojërave të fatit.
 • Mbani emrin e përdoruesit, fjalëkalimin dhe detajet e metodës së depozitimit të Bingo Loft jashtë mundësive të fëmijëve.
 • Edukimi i fëmijëve tuaj në lidhje me ligjshmërinë dhe dëmtimin e mundshëm të lojërave të fatit të mitur.
 • Kufizoni gjatësinë e kohës që fëmijët tuaj kalojnë në internet.

Për fat të keq, asnjë sistem nuk është i pagabueshëm. Nëse e dini një person nën moshën 18 i cili është i regjistruar në Bingo Loft, ju lutemi njoftoni Ekipin Mbështetës menjëherë në support@bingoloft.com

Parandalimi i lojërave të fatit të pandërprerë

Bingo Loft është këtu për të qenë një argëtim zbavitës, zbutës. Ka, megjithatë, një numër i vogël njerëzish që mund të bëhen të obsesionuar me fitimet potenciale monetare që ofrojnë lojërat tona. Studimet sugjerojnë se vetëm një përqindje shumë e vogël e popullsisë së rritur është e prirur për problemet e lojërave të fatit. Ekipi ynë në Bingo Loft është i trajnuar për metodat dhe teknikat për të njohur dhe ndërmarrë veprimet e duhura kur hasin lojëra të dhunshme ose të mitur. Ne kemi krijuar mundësinë që ju të përjashtoni vetë veten nga të luajturit Bingo në qoftë se ju mendoni se përvoja juaj e lojrave nuk është më vetëm një formë argëtimi.

 1. Për më shumë informacion mbi vetë-përjashtimin, klikoni këtu.
 2. Ne gjithashtu kemi krijuar mjete për ju që të vendosni limitet tuaja maksimale në depozita për të siguruar që gjithmonë luani brenda kufijve tuaj të paracaktuar. Për më shumë informacion mbi përcaktimin e limiteve të depozitave, klikoni këtu.
 3. Me kërkesën tuaj, ne do ta heqim emrin nga lista jonë e postës elektronike.

Mbaj mend

 • Kumari është një formë argëtimi. Nuk është një mënyrë për t'u pasuruar shpejt dhe për të paguar borxhet tuaja.
 • Bixhozi është lojë e fatit. Nuk ka formula që garantojnë fitimet.
 • Sigurohuni që vendimi për të rrezikuar është zgjedhja juaj.
 • Asnjëherë mos u përpiqni të ndiqni humbjet tuaja.
 • Kontrolloni shumat që kaloni në baza të rregullta.
 • Sigurohuni që i njihni rregullat e lojërave që luani.

Ashtu si shumë gjëra, ajo që është e kënaqshme me moderim mund të jetë katastrofike në tepërt. Nëse dyshoni se mund të keni një problem kumar, mund të kërkoni ndihmë profesionale nga organizatat e mëposhtme:

Luaj Tanihttps://www.bingoloft.com

Bonuse aktive

Total: 2
Çlirimi i Jackpot-it fillon këtu ... Cila mënyrë më e mirë për t'u çlodhur pas një dite të zënë sesa për të luajtur për shpërblime të papaguara të parave? Bashkohuni me ne Daily Unwind, ku do të fitohet një çmim i parë për të fituar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Dëshironi të rri me shokët e sheshtë? Filloni me bonusin tuaj ekskluziv të mirëseardhjes: Identifikohuni në Bingo Depozitave Loft £ 5 - £ 100 në arkë Merrni një bonus 200% Welcome në çast! Pra, nëse y ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino