Beatle Bingo screenshot
Ruaj RSS

Beatle Bingo

Ka gjithmonë shumë muzikë dhe argëtim në Beatle Bingo të ri, ku tifozë të këndshëm rock çdo lojë! Pra, të vijnë të luajnë me një £ 30 Welcome Bonus në depozitimin tuaj të parë. Depozitoni vetëm £ 10 dhe luani me £ 40! T & Cs më tej aplikohen

Ne kemi diçka për të gjithë në Beatle Bingo. Fillestar për lojtarët më me përvojë ndjehen të drejtë në shtëpi me një larmi të madhe të 75 top dhe 90 top-bingo lojra. Lojërat të veçanta çmim i parë drejtuar çdo ditë, javore dhe mujore, si £ 1,111 Guaranteed Zodiac Bingo Jackpots! Ekziston edhe një përzgjedhje e ëmbël e lojrave të menjëhershme si letra zeroje dhe lojëra elektronike me jackpote të mëdha gjithashtu!


Të gjithë ju duhet të bëni për të filluar të luajnë është të regjistroheni me vetëm emrin tuaj dhe adresën e-mail. Bëni depozitën tuaj të parë prej £ 10 dhe jeni gati të shkëmbeni dhe të rrotulloni me £ 40! Bisedoni me njerëz të talentuar në dhomat e bisedave, bëhuni gati të këndoni dhe të shijoni meloditë legjendare të tëra rreth jush! Ne dorëzojmë çdo ditë bonuse bonuse!

Beatle Bingo është operuar nga 888 Holdings, një kompani udhëheqëse, e tregtuar publikisht e lojrave online. Si nje UK kompani të licencuara dhe të rregulluara, ju mund të depozitoni dhe të tërhiqni me besim 100%. Ne pranojmë një shumëllojshmëri të gjerë të metodave të pagesave duke përfshirë PayPal, Ukash, Neteller dhe shumë më tepër. Faqja e përgjithshme T & Ç aplikohen

Luaj Tanihttps://www.beatlebingo.com

Bonuse aktive

Total: 1
Kështu që vijnë të bashkohen të gjithë tifozët bingo ulëritës në lojëra! Ju do të merrni £ 15 për të luajtur lojra bingo dhe £ 15 për të luajtur lojëra elektronike dhe lojëra të menjëhershme në krye të shumës tuaj të depozitave! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino