Screenshoti i Adler Casino
Ruaj RSS

Kazino e Adler

Kazino Adler është një kazino online që është krijuar për të ofruar lojra kazino posaçërisht për lojtarët nga gjermanishtja. Kazino fokusohet vetëm në sigurimin e publikut gjerman me përvojën më të mirë të mundshme online të kazinosë. Kazinoja Adler ofron lojtarë nga Gjermania mundësinë për të luajtur lojëra të fatit të furnizuar nga ofruesi i softuerit Net Entertainment. Kazinoja Adler gjithashtu u ofron lojtarëve mundësinë për të luajtur një përzgjedhje të lojërave të drejtpërdrejta të kazinove të transmetuara nga 'Portomaso Casino' dhe 'Land Based' NetEnt studiot në Maltë.

Autoriteti i lojrave të Malta (MGA) i ka dhënë Adler Casino një licencë për të siguruar klientët në gjermanisht mundësinë për të luajtur lojëra të fatit dhe për të luajtur lojëra të kazinove. Licenca e dhënë është në përputhje me rregulloret strikte të vendosura nga Autoriteti i Lojrave për të operuar një kazino online. Casino Adler vepron me standardet më të larta të mundshme dhe është i rregulluar plotësisht nga Qeveria e Maltës, Qeveria e Mbretëria e Bashkuar.

Kazinoja Adler ka lehtësira të 'artit' në të cilën të kryejë të gjitha transaksionet, lojrat e fatit dhe administrimin e lojtarëve. Këto lehtësi sigurojnë që të gjitha transaksionet regjistrohen në një server të sigurt dhe përpunuesit e lojtarëve përfundojnë dhe regjistrohen në mënyrë të sigurt në sistemet online të Kazinosë.

Kazino Adler është plotësisht e angazhuar për lojëra të ndershme dhe të sigurta dhe premton të ofrojë lojtarëve një shërbim plotësisht transparent. Përqindja zyrtare e pagimit gjenerohet çdo muaj nga Autoriteti i Lojrave dhe është në dispozicion sipas kërkesës për lojtarët. Lojrat e kazinosë mbështeten nga një RNG provuar (Random Number Generator) që do të thotë se rezultatet nuk mund të ndikohen. Lojërat e ofruara live janë luajtur të gjitha në të njëjtën kohë me lojtarët e tjerë fizikë dhe tregtarët e gjallë në Portomaso Casino, Malta.

Kazinoja Adler është në veprim për të ofruar lojtarë nga gjermanishtja mundësinë për të luajtur lojëra kazino të fatit vetëm për qëllime argëtimi. Kazinoja Adler ka një ekip të posaçëm të trajnuar dhe të përkushtuar të agjentëve të shërbimit të klientit të cilët mund t'u ndihmojnë lojtarëve me ndonjë pyetje apo probleme që mund të kenë kur përdorin objektet e Kazinosë. Lojtarët rezervojnë të drejtën për të vendosur limitet e tyre të lojrave, për të luajtur vetëm falas dhe për të mbyllur llogaritë e tyre në çdo kohë.

Të gjitha të dhënat personale të mbledhura nga Casino Adler janë vetëm për qëllime shërbimi dhe nuk do të ndahen me ndonjë palë të tretë ose nuk do të përdoren për qëllime të tjera komerciale. Informacioni personal i lojtarit, shkrimet e lojës, bastet dhe fitimet dhe detajet private të ndjeshme do të sigurohen si të dhëna të koduara dhe të ruhen në mënyrë të sigurtë në parkun e serverit të Kazermës Adler në Maltë. Detajet janë të arritshme vetëm për menaxhimin e Kazinosë Adler dhe punonjësve të saj.

Kazino Adler është e hapur për klientët nga gjermanisht 24 orë në ditë, 7 ditë në javë dhe 365 ditë në vit. Lojërat zbavitëse që lojtarët mund të gëzojnë përfshijnë: Video Slots, Slots, Video Poker, Kartela gërvishtëse, Ruletë, Blendë, Caribbean Stud dhe shumë lojëra të tjera online. Lojërat e Lojërave të Kazinosë Adler janë operacionale midis orëve të hapjes së kazinosë Portomaso në Maltë, që është 10am dhe 5am (CET, Koha Qendrore Evropiane). Lojërat e ofruara live përfshijnë Live Roulette, Live Blackjack dhe Live PuntoBanco.

Luaj Tanihttps://www.adlercasino.com

Bonuse aktive

Total: 1,029
44X Wagering $ 222000 Max CashOutspecial bonus: 40 Pa pagesë rrotullime në Bonus Line Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play nëpërmjet CasinoEUR 435000 Max BonusTrajnimi shtesë: 240 FREE Rrotullon në Hocus lojë Pocus Merkur lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
33X Luaj me € 396000 Maksimum shtesë në para të gatshme: Eur 4750 Nuk ka bonus kazino depozitash në linjën e Partisë Playtech Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e basteveEur 580000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 725% Bonus për kazino në xhevahire të kurorës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
55x Kërkesat e basteve $ 237000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 245% Bonusi më i mirë i bonusit në Steam Punk Heroes Lojë me Lojë Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wager $ 917000 Max para të holla shtesë: 990 Match në një Kazino në 7 lojë Mercury Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play Nëpërmjet Kazino £ 399000 Max CashOutaditë shtesë: € 340 Casino Chip në Lucky Lady & s C ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X WagerEUR 689000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: EUR 4330 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Reels Finer Of Life ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj Përmes CasinoEUR Bonus 81000 Max CashOutAdditional: Bonus 55% bonus depozitash në të gjitha Vendet Kazino Rival në Botë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play përmes CasinoEur 869000 Bonus Max CashOutextra: £ 165 Tournament në Lojrat e Kazinove të Kazinove të Vikingëve në Magnet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj me Kazino $ 57000 Maksim prej cash outSpecial Bonus: £ 435 Nuk ka bonus kod depozitash mbi Secrets Mbretërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me € 653000 Bonus maksimum tërheqje: $ 540 Casino Chip në Totem Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x WageringEur 292000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: $ 185 Tournament në Aztec ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj Përmes CasinoEur 676000 Bonus Max CashOutAdditional: Bonus i Mirëpritur për 510 në Grand Slam Slots Novomatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj Përmes Kazinos € 501000 Paratë maksimale jashtë Bonusit të Ekstra Kazino: € 1965 nuk ka bonus depozitash për Kristal Kozmik Slots për Kazino për Iron Dog ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wager $ 881000 Max cash outextra Casino Bonus: $ 330 FALAS CHIP në Çikago ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wager € 438000 Tërheqja MaxSpecial Bonus: 50 Pa rrotullime në Nian Nian Ju Yu ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play Through Kazino £ 244000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: EURO 830 në Turneun e Shifrave të Lojërave me Lojëra Kazinoje Spinomenale në Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj Nëpërmjet CasinoEURO 654000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: € 2490 Bonus Depozitues në Bandits Cash Lojë Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play nëpërmjet Kazino $ 740000 Bonus Max outexclusive cash: $ 870 Turneu Online Kazino në Lojrat e Slitëve të Tre Musketeers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering Bonus $ 313000 Max CashOutSpecial: Eur 4420 nuk ka bonuse të depozitave në Cops N Robber Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat e bastit $ 846000 Max TërheqjaExtra Kazino Bonus: € 345 FALAS CASINO CHIP në lindje të Diellit, Wes ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X WageringEur 352000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: 265 Kazinoja e lirë e xhiron në Shaolin Fortunes 100 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x WageringEUR Bonus 304000 Maksimumi më i madh i Bonusit shtesë: EUR 775 Freeroll freeroll në turneun e Slots Quick Hit Pro Bally Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me Kazino € 494000 Bonus Maksimimi Plus i Kazinosë: € 3345 JO BONUS CASINO DEPOZITË në Gaming Batman Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat për bastetEURO 680000 Bonus Max CashOutSpecial: 125 Pa pagesë rrotullon kazino në Centurion Pa pagesë lojëra elektronike Frymëzuar Lojëra Kazinoje Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play përmes Kazino £ 93000 Max CashOutextra bonus: Eur 185 FALAS CHIP CASINO në Dollarë Derby ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
66x Kërkesat e basteve € 35000 Bonus maksimal i tërheqjes: $ 585 në turneun e Lojërave të lojërave të avionit me avull Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WageringEur 795000 Max Bonus CashOut shtesë: € 155 çip i lirë i kazinove në Pasurinë e Zhan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
50X Luaj nëpërmjet Kazino $ 184000 Maksim bonus outexclusive maksimale: $ 445 FALAS CHIP në Giovannis Gems ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play përmes Kazino $ 137000 Max cash outextra bonus: $ 365 Turneu në Kazino Online në Monsterinos ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wager $ 232000 Max TërheqjaSpecial Bonus: EUR 710 Online Turneu Kazino në Jack Në Hold lojë Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering $ 146000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë Casino: € 260 Turneu i Kazinove Online në Fish & Chips ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wagering € 645000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: Eur 595 FALAS CHIP në 7 Xhuxhat me Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj Përmes Kazinos € 626000 Max para nga Bonuset Ekskluzive Kazino: € 1835 asnjë bonus depozitimi në Reel Roaming Lojë Ainsworth Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wagering Bonus £ 403000 Max CashOutAdditional Kazino: € 395 FALAS CASINO CHIP në Tiki Shuffle lojë Mercury Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play nëpërmjet CasinoEUR 534000 Max cash outSpecial Bonus: Bonus i Mirëkuptimit i 640% në Mystic Wreck Casino Technology Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wager € 46000 Max CashOutzgjedhja e bonusit: 240 Pa lundrime pa depozitë në Juicy Booty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me CasinoEur 389000 Bonus maksimum cash outexclusive: 590% Ndeshja në një Kazino në Luck O Pasuria irlandeze luan rol ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me Kazino € 998000 Max Tërheqja Bonus shtesë i Kazinosë: Eur 99 kazino falas në The Wizard Of Oz WM Game Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X WagerEURO 949000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: Bonus i Bonusit të Depozitave 640 në Stacionin e Pushimit Deluxe Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wager $ 126000 Max cash outextra Casino Bonus: $ 140 Free Tournament Kazino në Çupë O Paraja Slotet Kazino Nextgen Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wager € 109000 Bonus maksimal tërheqje ekskluzive: € 340 çip falas në çorape të stinky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat e basteve € 770000 Tërheqja maksimale Bonus i posaçëm: Bonus i Bonusit të Depozitave 320% në Lojë Hellboy Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wager € 204000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: $ 620 Casino Tournament në Gold Miners Slots Casino Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play Through Kazino € 285000 Tërheqja MaxText Bonus: 750% Match bonus kazino në Vikings Glory ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
50X Kërkesat për bast $ 103000 Tërheqja maksimale e bonusit shtesë: EURO 725 turneu i kazinove në Wild Jane ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me Kazino $ 584000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: £ 370 Free Tournament Kazino në Burning Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino $ 306000 Bonus Maksimumi Plus i Kazinosë: Shpërblimi i Bonusit të Kazinosë 640 në Afrikën Simba Novomatic Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering $ 546000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 300 NUK KA KASINO BONUS TË DEPOZITIT në Vikingët ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me € 622000 Max cash outextra bonus: 125 Pa pagesë Spins asnjë depozitë në Nights Of Fortune Spinomenal Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wager Bonus $ 780000 Max CashOutSpecial: 730 Bonus Match Bonus në Luau Loot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play throughEur 489000 Paratë e bonusit shtesë të parave të gatshme: 180 Lojrat e Lirshme Pa pagesë! në Lojrat e Artë Playn Go Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj Përmes CasinoEur 538000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: $ 790 Mobile freeroll slot në Dragons Misteri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x WagerEur 436000 Max tërheqje bonus special: EURO 3785 Nuk ka kodin bonus të depozitave në Counting Vinyl ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x WagerEur 490000 Max cash outSpecial Bonus: £ 680 çip falas në Top Trumps - W ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat për bast € 492000 Bonus maksimum për të holla shtesë: 510% Kazino më e mirë e regjistrimit në Monte Cristo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wagering $ 584000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: 935% Bonus më i mirë i regjistrimit në The Craic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj përmes Bonus € 237000 maksimale WithdrawalExtra Kazino: $ 970 Pa pagesë Casino Tournament në Royal Win Spinomenal Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e basteve € 118000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Bonusi i 40% në Dogs Pirja e duhanit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WageringEURO 415000 Bonus Max CashOutSpecial: Eur 1575 JO BONUS TË DEPOZITIMIT PËR JETËN GLAM ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e basteveEUR Bonus 521000 Max CashOutExclusive Kazino: $ 4910 Nuk ka bonus për kazino depozituese në Vajzat e Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me bonus 878000 MaxTrajtimi special: € 945 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Atlantis Frymëzuar Lojëra Kazinoje Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play nëpërmjet Kazino £ 75000 Max CashOutAdditional Bonus Kazino: 340% Bonus Match Bonus në Librin e Magjike Slotet Kazino Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
33X Wagering € 735000 Max Bonus CashOutSpecial: EURO 4450 NUK KASINO BONUS DEPOZITË NË KOLONAT E KLEOPATRAVE ROTËT RINALE TË KAZONIT ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 161 2 3 ... 16

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino