14 Redit screenshot
Ruaj RSS

14 Redit

Ne jemi të angazhuar që t'ju ofrojmë një përvojë të vërtetë Kazino nga komoditeti i kompjuterit tuaj në shtëpi. Faqja jonë është gjithnjë në zhvillim, duke shtuar lojëra të reja dhe oferta bonus, pra ju lutemi, qëndroni dhe luani dhe kthehuni shpesh. Kënaqësia e klientit Ne në 14Red vendosni kënaqësinë tuaj mbi të gjitha, dhe ne përpiqemi të krijojmë një marrëdhënie të besueshme me ju. Ne vlerësojmë dhe respektojmë klientët tanë, nëse jeni një rul i lartë ose luani vetëm për argëtim. Ekipi ynë i ekspertëve për mbështetjen e klientëve sjell së bashku një numër të madh profesionistësh kazino me përvojë, secili me sfond në mbështetje dhe të gjithë me një njohuri të plotë pune të kazinos tonë. Ne ju garantojmë një përgjigje të menjëhershme njerëzore për çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni me 24 orë 7 ditë në javë gjatë gjithë vitit - Mbështetni 24 / 7. Casino14Red ka një koleksion të madh të lojrave të kazinove për t'ju ofruar. Me gjithçka nga lojrat e tryezës në lojëra elektronike, ne i shpëtojmë përvojën më të mirë të lojërave të fatit në internet ndonjëherë. Ju mund të gjeni të gjitha lojrat tuaja të preferuara të kazinosë këtu duke përfshirë këtu Blendë, Ruletë, Slots, Poker dhe shumë më tepër! Ka diçka për çdo lojtar, dhe nëse jeni fillestar ose pro, nuk do të keni vështirësi në gjetjen e lojërave të kazinosë që ju ofrojnë orë të pafund kënaqësie. Të gjitha lojrat tona mund të luhen për para të vërteta ose për argëtim. Kjo do të thotë që ju do të keni mundësi të mjaftueshme për të mësuar dhe praktikuar para se të fitoni para të vërteta. Zgjedhja është e jotja, prandaj filloni të luani tani!

Licencimi dhe Rregullimi14Red vepron nën licencën Master 1668 / JAZ, dhënë nga Qeveria e Kuraçao. Privatësia dhe Siguria14Red përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit SSN (Secure Socket Layer) të 128-bit për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në Internet serverat e sigurt, të cilat mbrohen nga teknologjia më e fundit e firewall. Ne zhvillojmë dhe përdorim sisteme më të avancuara që sigurojnë dhe mbajnë një eksperiencë të sigurt të lojrave. Ekipi ynë ndjek standardet më të larta të sigurisë dhe praktikat e industrisë së lojrave për të garantuar nivelin më të lartë të sigurisë për lojtarët dhe operatorët. Lexo më shumë: Politika e privatësisë, Politika e sigurisëFair & Gaming përgjegjësShërbimi software, i cili bën shanset për lojëra të luajtur në këtë faqe, standardet e njohura për drejtësi. Lojtarët trajtohen në mënyrë të drejtë dhe fitimet paguhen sipas rregulloreve interaktive të lojërave dhe të lojës. Gambling nën moshën e 18 është në kundërshtim me ligjin në të gjitha juridiksionet dhe në 14Red ne kemi imponuar masa strikte për ta parandaluar atë. Konsumatorët mund lehtë qasje në një histori të plotë të transaksioneve, tërheqjeve dhe depozitave. Bilanci i klientit është gjithnjë i disponueshëm përmes faqes MyAccount, gjatë lojës dhe mund të shikohet edhe në faqen kryesore 14Red sapo të hyni në. Të gjithë stafi ynë i menaxhimit dhe i shërbimit të klientit merr trajnim sensibilizimi për çështjet e lojërave të fatit. Lexoni më shumë për Lojrat e Përgjegjshme

Luaj Tanihttps://www.14redit.com

Bonuse aktive

Total: 106
320% Nuk ka Bonus Rregullash! në 14 Redit 55x WageringEUR 286000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 335 Freeroll freeroll turneu i orës në Banana King Hd Match Botërore të Lojërave të Kazinosë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

111 Rrotullime Lojalë Falas! në 14 Redit 35x Luaj Përmes CasinoEUR 154000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: 111 pa rrotullime asnjë depozitë në Bugs Tale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

785% Casino Bonus i mirëpritur në 14 Redit 33x Wagering $ 602000 Maksimumi i parave të holla shtesë: $ 280 chip kazino në Turbo Play Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 495 Kazino falas në kazino në 14 Redit 77x Wagering $ 508000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: EUR 4795 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në kapitenët Treasure Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në 14 Redit 55X Luaj Nëpërmjet CasinoEur 599000 Max CashOutExtra Bonus: £ 835 Free Tournament Kazino në Wild Panda Aristokrat lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 435 Paratë e Lirë në 14 Redit 55x WagerEur 663000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus shtesë: $ 2730 NUK KA DEPOZITUES BONUS KASINO në Global Traveller Slots Casino Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4870 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në 14 Redit 77X Wager $ 797000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 655 Casino Tournament në Slots Casino Goldeerado Cayetano ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225 FREE SPINS në 14 Redit 65x Kërkesat për bast € 96000 Max Tërheqja Bonusi shtesë i Kazinosë: Bonus i bonusit të bonove të 810 në Aloha ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

590% Regjistrohu Bonus kazino në 14 Redit 30x Wagering $ 486000 Bonus maksimale cash outexclusive: 135 Pa pagesë rrotullime në Pirates Night ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

690 FALAS Chip Kazino në 14 Redit 50X Kërkesat e basteve $ 857000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 140 Pa pagesë Spins Kazino në Astro Magic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 60 Nuk ka depozitë në 14 Redit 65X Luaj me $ 772000 Max cash outextra Casino Bonus: $ 410 FALAS CHIP në lojë të përhumbur Playtech lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4800 Nuk ka depozitim në 14 Redit 66X Luaj Përmes Casino € 17000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EURO 1175 JO DEPOZITË në Lucky 8 Rtg Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77 pa pagesë 14 chip në 55 Redit 824000x Wagering € 4490 Max CashOut bonus ekskluziv: € XNUMX JO DEPOZITIMI BONUS KODI mbi Fei Cui Gong Zhu ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 220 Paratë e Lirë në 14 Redit 60X Play përmesEUR 800000 Max CashOutexclusive bonus: 250 FREE Spins në Fairies Forest Slots Nextgame Gaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 440 Tournament në 14 Redit 55X Bast £ 353000 Maksim prej Cash Bonus shtesë Casino: £ 4720 Nuk Depozitave në Magic Of Oz Gamesos ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 770 Online Tournament Kazino në 14 Redit 65X Wagering € 780000 Max CashOutspecial bonus: € 530 chip falas në Jazz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kazino 115 Pa pagesë Spins në 14 Redit 60X Wagering € 496000 Max para nga Bonuset Ekskluzive Kazino: $ 615 Turneu i Kazinove Online në Gladiator Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

111 Pa pagesë Rrotullime në 14 Redit 45x Play nëpërmjetEUnë 253000 Max CashOutExkluzive Bonus: 185% Bonus më i mirë për t'u regjistruar në Super Reels Ultimate ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1755 JO DEPOZITË BONUS KAZINO në 14 Redit 40x Kërkesat për bast € 878000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: € 295 Casino turne freeroll në Slot-O-Magic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 3870 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në 14 Redit 66x Luaj me $ 978000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 33 Rrotullon falas Kazino në Teatrin e Natës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 800 Mobile freeroll slot në 14 Redit 65x Luaj me $ 384000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 760% Bonus i Kazinosë në Jurassic Jackpot Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

875% Bonus i Depozitave në 14 Redit 44x Kërkesat e Bastit £ 620000 Max CashOutExtra Bonus: $ 530 Free Casino Ticket në 40 Thieves ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 555 Bonuset e turneut në Kazino në 14 Redit 55X WagerEURO 166000 Bonus maksimal i tërheqjes: $ 590 Tournament në Pucker Up Prince Slot Machine Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

640% Ndeshja në një kazino në 14 Redit 40x Luaj Përmes Kazinosë $ 91000 Maksimumi maksimal i Tërheqjeve: 77 pa pagesë nuk ka depozitim në Get Clucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 475 chip falas në kazino në 14 Redit 33x Luaj Përmes CasinoEURO 67000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: € 66 Chip Casino FALAS në Ftohtë si Ice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 365 CHIP CASINO FALAS në 14 Redit 40x Wagering € 601000 Max CashOutspecial bonus: € 90 chip lirë kazino në Pure Platinum ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 695 FALAS Chip Casino në 14 Redit 50X Kërkesat e bastit $ 583000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: $ 380 Free Casino Chip në Barin e Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

200 Rrotullime Lojalë Falas! në 14 Redit 45X Luani Përmes CasinoEURO 527000 Maksimumi i Parasë jashtë Bonusit Ekskluziv të Kazinosë: 40 Pa pagesë tituj pa kazino depozituese në Triassic Wild Casino Portomaso Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 875 Poker turneu në freeroll në 14 Redit 44X Wagering € 921000 Max CashOutExtra Bonus: EURO 4180 nuk ka bonus depozitimi në Jade Heaven Casino Technology Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 375 pa çip në 14 Redit 33x Kërkesat për bast $ 972000 Tërheqja maksimalePoker bonus ekskluziv: Eur 3260 nuk ka depozitë në Bonny Barnyard Lojë Ainsworth Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

10 Rrotullime Lojalë Falas! në 14 Redit 77X Wagering € 543000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 750% Nuk ka Bonus të Rregullave! në xhepat magjik Slots Kazino Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4975 Nuk ka Depozitim në 14 Redit 45x Kërkesa për bast £ 974000 Max tërheqje bonus: Bonus 770% bonus në Columbus Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

150 Rrotullime falas nuk ka depozitim në 14 Redit 45x Play përmes € 620000 Max CashOutExtra Bonus: EURO 1140 Nuk ka depozitë bonus kazino në Butterfly Classic Zeus Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 935 Daily freeroll slot në 14 Redit 60X Play përmes Kazino € 94000 Max CashOutExtra Bonus: $ 65 Kazino chip në Bonus Sevens ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 85 Kazino falas në 14 Redit 45x Luaj me Casino Bonus £ 407000 Max CashOutSpecial: $ 525 Casino Tournament në Redbeard & Co .... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 400 kazino falas në 14 Redit 77X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 601000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 930 Ndajeni në një Kazino në lojë Sunquest Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 585 kazino pa pagesë në 14 Redit 55x Kërkesat për bastetNjë 455000 Tërheqje maksimalePërballë e veçantë: € 2390 Bonusin e Depozitave në Gobbler & s Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225 falas spins kazino në 14 Redit 44X Wager € 366000 Bonus maksimale e tërheqjes shtesë: € 890 Nuk ka depozitë në Valë të Keshit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 955 Mobile freeroll slot në 14 Redit 50X Kërkesat për bast $ 955000 Max CashOutExclusive Bonus Kazino: EUR 150 Kazino Chip në Fitimet e Oz Ash Gaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 295 Paratë e Lirë në 14 Redit 45X Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 777000 Paratë MaksimaleUdhëzim shtesë: € 1840 Nuk ka kod depozitë bonus në Gems Gems Gems Wms Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

400% Bonusin e Parë të Depozitave në 14 Redit 35X Play përmesEURO 42000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: € 2490 Bonus Depozitash në Shadow Of The Slots Kazino High5 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

420% Bonusin e Parë të Depozitave në 14 Redit 40x Kërkesat për bastetEURO 579000 Bonus maksimal për tërheqje ekskluzive: 630% Bonus më i mirë Bonus i Bonusit në Ferrs Grannies ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 175 Tournament në Kazino Online në 14 Redit 60X WageringEUR Bonus 284000 Max CashOutSpecial: 270 Spins Pa pagesë asnjë depozitë në Peshku Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3140 Nuk ka bonus depozitë në 14 Redit 77X Luaj Përmes CasinoEur 42000 Bonus Max ExtraText: € 345 chip kazino në Triple Triple Chance ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në 14 Redit 45x Kërkesat për bast € 27000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 290 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozitimi në Goblins Cave Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

10 rrotullon falas kazino në 14 Redit 66x Wagering $ 837000 Max Bonus CashOutAdditional: EURO 250 Çipi pa pagesë në Aztec Warrior Princess ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 320 Torneja e Lirë në Kazino në 14 Redit 44x Kërkesat për bastinNick 860000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 735% Bonus i parë i depozitës në 80 Adventure Day Hd World Match Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

180 Spins Pa pagesë Kazino në 14 Redit 77x Kërkesat për bast € Bonus 573000 Max CashOutSpecial: 135 Pa pagesë rrotullime në Zanzibar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 810 Nuk ka bonuse në kazino të depozitave në 14 Redit 65x Luaj me Kazino € 929000 Bonus Maksimumi i Tërheqjeve: 210 Kazino Pa pagesë Kazinohet në Gjashtë Milion Doll ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 905 Tournament në 14 Redit 35x Kërkesat për bast £ 867000 Max CashOutExkluzive Bonus i Kazinosë: Bonus 880% bonus depozitash në Black Pearl Of Tanya Portomaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 425 Casino Tournament në 14 Redit 40x Bast $ 55000 Max CashOutspecial bonus: 45 Pa pagesë Spin në Betejë Për Olimp Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

210 Spin Pa pagesë nuk ka depozitim në 14 Redit 60x Luaj Me Kazino £ 19000 Max TërheqjePranim shtesë: € 175 Freeroll frekuentare në ndeshjen Orc & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

960% Nuk ka Bonus Rregullash! në 14 Redit 30x Luaj përmesEURO 496000 Maksimumi i bonusit të parave të jashtme: 35 Pa pagesë rrotullime në Gurë Kristali Gone Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

205% bonus për ndeshjen e kazinosë në 14 Redit 30x WageringEUR 216000 Tërheqje maksimaleSpecial Bonus: $ 55 Daily freeroll slot në Slots Slots Casino Nitro 81 Kajot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

325% Bonusin e Parë të Depozitave në 14 Redit 66x Wagering $ 229000 Paratë e Parasë jashtë Bonusit të Veçantë: 185 Pa Kazino Kazinohet në Lojë Tabelën e Spellit të Zanafillës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

145 Spins Pa pagesë tani në 14 Redit 44X Wagering € 951000 Maksimumi Tërheqje Bonus shtesë Casino: Bonus 565% Deposit Match në Spell Secret ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

135 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në 14 Redit 55x Kërkesat e basteveEURO 370000 Maksimumi i bonusit shtesë: € 830 turneu i kasinës në vendvotimet sekrete të kazinosë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

265 Rrotullime Lojalë Falas! në 14 Redit 33X WageringEURO 359000 Paratë maksimale CashOutspecial: 190 Kazino Pa pagesë Kazinohet në Rrotullime Mëkatare Amaya Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

165% Ndeshja në një kazino në 14 Redit 30X Luaj me anë të Euro 198000 Maksimumi i parave të gatshme nga Bonus shtesë Casino: EURO 385 CHIP CASINO FALAS në Slots Wasabisan Microgaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

180 gjyqi shpërthen në 14 Redit 30X WageringEur 779000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: $ 540 Tournament në Pinocchio Game Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 75 CHIP FALAS në 14 Redit 45X WageringEURO 571000 Maksimumi i parave të gatshme bonus shtesë: $ 4235 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Amazon Fierce ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

475% Bonus i Depozitave në 14 Redit 35X Bast € 80000 Max Bonus CashOutExkluziv: $ 110 Free Chip Casino në Moonshine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 170 Paratë e gatshme në 14 Redit 66x Wagering £ 520000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: £ 115 Kazino pa pagesë në kazino të Maracaibo Hd World Match Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

135 Pa rrotullime pa depozitë në 14 Redit 30x Kërkesat për bast € 45000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 700 chip kazino në Motrat Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 330 Turneu në Kazino Online në 14 Redit 65x Play nëpërmjet € 211000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: Eur 700 Free Tournament Kazino në Cleopatra Gameart Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino