10 faqet e kazinove më të mira online në Filipine

Kazinot online janë bërë të njohura në të gjithë botën, askund më shumë sesa në Filipine, ku ka një numër shumë të madh të kazinove më të lartë në internet të vendosura brenda vendit. Filipinet drejton një agjenci shtetërore licencimi për drejtimin e kazinove. Të gjitha kontrollet janë në duart e Filipine Amusement and Gaming Corporation ose PAGCOR. Shtë i vetmi vend në Azi që licencon kazinotë në internet.

Kazinot më të mira në internet të Filipineve konsiderohen një vend i sigurt për lojërat e fatit, duke ofruar një qetësi mendore për lojtarin online.

Ka shumë site në internet kazino në dispozicion në Filipine. Këtu është një listë e disa vendeve interesante që ofrojnë gjithçka që lojtarët e Lojërave Filipine mund të ëndërrojnë.

10 Top Sitet e Kazinove Online Filipine me një shpërblim FRESH!

Merrni Bonusin tuaj 1600 €

pagim 97.89%
Bonusi total € 1600

€ 2400 Bonus i Mirëseardhjes

pagim 97.81%
Bonusi total € 2400

300 € + 150 Rrotullime Falas

pagim 97.80%
Bonusi total € 300

250% bonus + 125 rrotullime falas

pagim 97.73%
Bonusi total $ 250

100% deri në 100 ots Slots

pagim 99.12%
Bonusi total £ 100

Deri në € / 200 $ + 220 Rrotullime Falas

pagim 98.24%
Bonusi total € / $ 200

100% deri 250 € + 50 Spin Bonus

pagim 97.80%
Bonusi total € 250

200% deri në € 500

pagim 97.88%
Bonusi total € 500

100% deri 500 € + 200 Rrotullime Falas menjëherë!

pagim 97.83%
Bonusi total € 500

Bonus i Depozitës 1500 €

pagim 97.61%
Bonusi total € 1500

Bonus 750 €

pagim 97.71%
Bonusi total € 750Rreth 10 faqeve të kazinove në internet në Filipine me një shpërblim të SHUM!

Për shekuj, individët kanë luajtur lloje të ndryshme lojrash të fatit. Trendi ka vazhduar përfundimisht në ditët e sotme me shumë vende të ndryshme, me bazë në tokë, kazino në internet, dhoma poker dhe institucione të tjera të lojërave të fatit. Falë përmirësimeve teknologjike, industria e lojërave të fatit në internet pati rritjen dhe zhvillimin e saj, veçanërisht në vitet e fundit. Të luani lojëra kazino në kazinotë në internet do të thotë që lojtarët duhet të shijojnë lojërat e fatit pa lënë komoditetin e shtëpive të tyre.

Për më tepër, ata gjithashtu mund të përdorin lojërat e tyre të preferuara nga kudo që përdorin pajisjet e tyre mobile ose kompjuterët e tyre të kompjuterave. Megjithë disa rregullore të kundërta, bota e kazinove online ka treguar zgjerim të konsiderueshëm gjatë viteve të fundit. Siç sugjerohet nga ekspertët, kjo prirje konsiderohet të vazhdojë. Në fakt, bota e kazinove në internet është rritur për shkak të një sërë faktorësh të ndryshëm siç janë shfaqja e tregjeve të reja, zgjerimi i internetit dhe regjistrimi i lojtarëve të rinj.

Rritja e Tregut Online të Lojërave të fatit

Falë rritjes së tregut të lojërave të fatit në internet, lojtarët nga Filipinet kanë një larmi opsionesh kur bëhet fjalë për zgjedhjen e shitësve të tyre në internet kazino. Tregu online i lojërave të fatit në të vërtetë u rrit me më shumë se dy herë që nga viti 2005, duke gjeneruar rreth 40 miliardë dollarë globalisht në vitin 2014. Përgjatë rritjes dhe zhvillimit të tij të mahnitshëm, një mori lojtarësh të ndryshëm të tregut, shitës të softuerëve dhe kazinotë në internet janë shfaqur në skenë.

Secili prej këtyre shitësve dhe lojtarëve të industrisë përpiqet të sigurojë diçka më shumë dhe diçka më të mirë në mënyrë që të qëndrojë përpara konkurrencës. Kjo është në të vërtetë arsyeja kryesore pse disa kazinotë online Filipine ofrojnë shpërblime më të mira, biblioteka më të mira për lojëra dhe disa veçori unike. Këto janë mjetet kryesore që përdorin kazinotë në internet për të tërhequr më shumë lojtarë dhe për të mbajtur lojtarët e tyre të rregullt nga transferimi në një kazino tjetër në internet.

E vërteta është se demografia e lojërave të fatit në internet po bëhet gjithnjë e më e larmishme. Në fakt, bota e lojërave të fatit në internet është bërë një nga mjetet më të njohura argëtuese. Ndërsa rreziku i moshës së lojtarëve në kazino në internet është rritur kohët e fundit pas depërtimit të internetit në rritje në shoqëri, preferencat e lojërave ende ndryshojnë në varësi të moshës së lojtarëve.

Për më tepër, sjellja në internet e kazinosë gjithashtu ndryshon midis burrit dhe grave pasi në përgjithësi burrat flasin të luajnë emocione ndërsa gratë luajnë për relaksim. Prandaj, burrat kanë më shumë të ngjarë të luajnë në aksione më të larta ndërsa gratë kanë më shumë të ngjarë të luajnë në aksione më të ulëta. Sido që të jetë, falë popullaritetit në mënyrë të konsiderueshme në rritje të industrisë së lojërave të fatit në internet, gjithnjë e më shumë kazinotë në internet hapin dyert e tyre për publikun.

Me fjalë të tjera, lojtarët nga Filipinet kanë një mori zgjedhjesh kur bëhet fjalë për zgjedhjen e kazinosë të tyre më të mirë në internet. Me këtë numër në rritje të opsioneve, zgjedhja e kazinosë së duhur mund të jetë disi sfiduese. Kjo është arsyeja pse ne kemi përpiluar listën tonë të kazinove më të mira online në Filipine për të ndihmuar lojtarët të shmangin gabimin e zgjedhjes së kazinosë të gabuar.

Kriteret e përdorura në vlerësimet tona në kazino

Ka kaq shumë shitës të ndryshëm kazino online filipinas për të zgjedhur. Prandaj, ne kemi ekzaminuar dhjetëra faqe interneti të ndryshme kazino, në mënyrë që të sigurojmë një listë gjithëpërfshirëse të kazinove më të mira në internet, të cilat mirëpresin lojtarët nga Filipinet. Lojtarët mund të sigurohen që lista jonë përfshin vetëm vendet më të mira që operojnë në industri.

Sitet janë renditur sipas një sërë faktorësh përfshirë bibliotekat e lojrave, besueshmërinë, mbështetjen e klientëve, metodat bankare, pagesa në kohë, masat e sigurisë dhe gjuhët. Kazinot online të listuara këtu janë njëqind për qind të sigurta, të rregulluara plotësisht dhe të licencuar, si dhe të mbushura me karakteristika të tjera me vlerë, të cilat bëjnë një kazino të lartë në internet.

Për më tepër, vlerësimet më të mira në internet të kazinove bazohen në përvojat e lojtarëve të mbledhura nga burime të ndryshme. Ne kemi ekzaminuar reputacionin e kazinove në mesin e lojtarëve të tjerë, departamentet e tyre për mbështetjen e klientëve, licencat, shpërblimet dhe promovimet, kufijtë e tërheqjes, opsionet e tërheqjes dhe pagesës së depozitave, shikimin e faqeve të internetit dhe pajtueshmërinë e tyre celular.

Kazinot Mobile në Filipine

Lojërat celularë janë biznes i madh në Filipine dhe ka shumë kazino të shkëlqyera në internet që tani ofrojnë mundësi të lojrave celular. Luajtja në një pajisje celulare jep përfitime të mëdha, me tituj kryesorë të gjitha në dispozicion përmes aplikacioneve dhe faqeve të kazinove të ndërtuara me qëllim.

Kur luani në celularin tuaj, keni akses në të njëjtat lojëra me cilësi të lartë dhe çmime të holla reale që do të prisni nga një sit desktopi. Ju madje mund të jeni në gjendje të përdorni një bonus ekskluziv celular.

Kazinot tona më të vlerësuara në internet Filipine ofrojnë mundësi të shkëlqyera lojrash për celular, të cilat janë në përputhje me një gamë të gjerë pajisjesh dhe sistemesh operative. Provoni të lojrave celularë në pajisjen tuaj iPhone, iPad ose Android ose t'i jepni asaj një rrotullim përmes Windows Phone tuaj.

Ligjet e lojërave të fatit në Filipine

Ligjet e lojërave të fatit janë pak komplekse në Filipine, por qeveriset nga dy organet kryesore rregullatore - Korporata Amusement dhe Lojërat e Filipineve (PAGCOR), dhe Autoriteti i Zonës Ekonomike Cagayan (CEZA).

Vendet e lojërave të fatit të bazuara në tokë, përfshirë sallat e bingove, dyqanet e basteve, dhomat e pokerit, dhe kazinotë me tulla dhe llaç janë të gjitha të licencuara dhe të rregulluara nga PAGCOR. Shtë e rëndësishme të theksohet ndërsa ka eGames të licencuara nga ky organ rregullator, këto janë makina elektronike të lojërave dhe jo sitet e lojërave online - kjo mund të jetë konfuze për disa.

CEZA licencon lojrat e fatit në internet në Filipine - por faqet e licencuara të lojërave të licencuara nga CEZA nuk mund të ofrojnë shërbimet e tyre për Filipinos. Kjo mund të tingëllojë pa kuptim, por ato mund të ofrojnë shërbimet e tyre në tregun e madh aziatik jashtë Filipineve, duke e bërë CEZA një juridiksion popullor licencimi.

Kur bëhet fjalë për kazinotë në det të hapur, ata janë të lirë të ofrojnë shërbimet e tyre për Filipinos pasi vendimi i Gjykatës së Apelit në vitin 2012 specifikoi një aktivitet, i cili nuk është shprehimisht i paligjshëm, nuk mund të ndëshkohet.

Kumarja në internet në Filipine konsiderohet të jetë e ligjshme - nuk ka asnjë ligj që bllokon lojtarët të hyjnë në kazinotë në internet të cilat gjenden jashtë shtetit dhe Filipinas mund të rrezikojnë legalisht këtu. Por Presidenti Rodrigo Duterte është zotuar të ndalojë të gjitha lojrat e fatit në internet në vend në vitin 2017 dhe kjo mund të shohë të gjitha kazinotë në det të hapur që tërhiqen nga tregu Filipinian, ose bllokuar ndryshe. Ai ka deklaruar nëse ata mund të rregullojnë dhe mbledhin taksat mund të rikthehen.

Në kohën e shkrimit, vetëm Kazino G'day pranon Filipinet si një vend të disponueshëm për të zgjedhur kur regjistroheni - por ju ende mund të jeni në gjendje të luani, thjesht zgjidhni një vendndodhje dhe monedhë të ndryshme. Shtë e rëndësishme të theksohet pasi ligjet ndryshojnë do t'ju duhet të siguroheni që të mos shkelni asgjë.

10 faqet e kazinove më të mira online në Filipine përditësuar: Mund 31, 2020 Author: Damon

përmbajtje

Bonuse të lidhura:

orientojnë xpress