Rishikimi i Kazinove të Nominit

Nomini Casino është një kazino shumë e gjallë, për të thënë të paktën, në internet që është themeluar në vitin 2019 dhe ata kanë shumë për të ofruar lojtarët e tyre. Ata kanë shumë gjëra të shkëlqyera në lidhje me kazinon dhe njëra prej të cilave duhet të jetë biblioteka e lojërave të tyre, e cila krenohet me mbi 4,000 lojëra. Kazinoja me temë frutash ju lejon të zgjidhni heroin tuaj, i cili në këtë rast është një frut dhe janë shtatë prej tyre që korrespondojnë me shtatë shpërblimet e mirëseardhjes që ofrohen. Faqja është e vendosur bukur dhe shumë e lehtë për të lundruar edhe pse faqja e uljes është e mbushur me informacione të rëndësishme. Ju mund të jeni të sigurt se Nomini Casino është një legjitime që zotërohet nga Grupi i Kompanive me reputacion Tranello dhe ata mbajnë një licencë nga Curacao. Kazinoja me shkëlqim dhe tërheqëse është miqësore me celularin, ofron mijëra lojëra, ka një zgjedhje të shkëlqyeshme të metodave bankare, ka 24/7 shërbim ndaj klientit, shpërblime dhe promovime të vrasësve, dhe siguri dhe siguri që nuk mund të rrihet. Në përgjithësi, Nomini Casino u jep lojtarëve të tyre përvojën më të mirë të lojrave të mundshme.

Kazino globale

Ndërsa Nomini Casino ka disa kufizime të vendit, lojtarët nga shumica e vendeve mund të shijojnë lojërat e tyre. Ata pranojnë disa monedha dhe faqja gjithashtu mund të shihet në disa gjuhë.

Valutat që kazino pranon si pagesa janë:

 • Euro
 • Zloti polak
 • Rubla ruse
 • Krone norvegjeze
 • Forintë hungarez
 • Dollar kanadez

Gjuhët që mund të shikohen kazino janë:

 • Anglisht
 • rusisht
 • polonisht
 • hungarez
 • gjermanisht
 • portugalisht
 • norvegjez
 • finlandez
 • italisht

Lojë, Lojëra, Lojëra dhe madje edhe më shumë lojëra

Nëse jeni duke kërkuar për një kazino në internet me një bibliotekë të madhe lojërash sesa Nomini Casino është Kazino për ju me mbi 4,000 lojëra. Ju mund të shihni sasinë e madhe të lojërave vetëm duke parë kategoritë, të cilat janë Lojërat më të mira, Lojërat më të njohura, Lojërat e reja, lojëra elektronike, Kazino live, Ruletë, Blendë, Aventurë, Fantazi, Klasike, Fruta, Natyrë, Orientale dhe Egjipt. Një nga gjërat më interesante është se për të gjitha këto kuti në faqen e uljes tregon gjithashtu saktësisht se sa lojëra janë në atë kategori. Ekziston gjithashtu një kuti kërkimi në faqe për ta bërë shumë të lehtë gjetjen e ndonjë loje ose ndonjë gjëje tjetër. Ka gjithashtu mjaft lojëra jackpot që kanë jackpot progresive. Ata madje tregojnë se cili është grupi i përgjithshëm i çmimeve për lojërat e tyre jackpot dhe në momentin e shkrimit totali është mbi një milion euro. Të gjitha lojërat kanë tinguj dhe grafika fantastike dhe kazino përdor 35 ofrues të jashtëzakonshëm që fuqizojnë lojërat duke përdorur disa nga më të mirat në industrinë e kazinove në internet. Janë vetëm disa nga ofruesit që përdor kazino NetEnt, Evolucion Lojëra, Quickspin, Play Pragmatic dhe Big Time Game. Ka mbi 1,500 tituj slotesh në kazino, si dhe shumë turne slotesh. Ata kanë të gjitha lojërat klasike si dhe titujt më të rinj dhe më të njohur të lojërave elektronike. Lojtarët me aksione të ulëta dhe rolerët e lartë mund të shijojnë veprimin, pasi lojërat slot, si dhe të gjitha të tjerat, mund të luhen në një shumëllojshmëri të gjerë të aksioneve. Pa marrë parasysh se cilën lojë slot dëshironi të luani dhe aksionet që dëshironi ta luani në Nomini Casino ju ka mbuluar. Lojërat e tavolinës janë të përfaqësuara mirë me të gjitha klasikët, lojërat e reja dhe unike dhe shumë variacione. Për shembull, dy nga kategoritë e lojërave janë lojërat e njohura të tavolinës së ruletit dhe blackjack, dhe vetëm për ato dy ato kanë 47 tituj të kombinuar. Ekzistojnë gjithashtu variacione të pokerit përveç Texas Holdem-it të njohur dhe craps, baccarat, sic-bo, janë në dispozicion.

Kazino Live, Demo Mode dhe Lojëra Mobile

Ka 25 lojëra të drejtpërdrejta kazino me shumë tituj blackjack dhe ruletë, si dhe të tjera si Baccarat Live, Dream Catcher, Texas Holdem, Three-Card Poker dhe Lightning Dice për të përmendur vetëm disa. Ndërsa nuk ka një aplikacion specifik celular Nomini Casino, kazino është miqësore me celularin dhe ju mund të luani mijëra lojëra direkt nga shfletuesi juaj i smartfonit. Shumica e lojërave kanë një modalitet demo, i cili ju lejon të luani lojën falas. Gjithashtu, për secilën kategori të lojës, nëse e klikoni mbi të, do të shihni jo vetëm listën e lojërave, por edhe fituesit e fundit me sa fituan dhe çfarë loje po luanin.

Shumë shpërblime dhe promovime

Ka mjaft bonuse në dispozicion në Nomini Casino dhe ato janë unike pasi ofrojnë shtatë shpërblime të mirëseardhura. Siç u tha më parë ju mund të zgjidhni një hero, i cili është një frut dhe lidhet me një bonus të mirëpritur të ndryshme. Depozita minimale për të gjitha bonuset e mirëseardhjes është 20 €. Këtu janë ato frutat dhe shpërblimet e tyre të mirëseardhjes:
 • Banana - Ndesh bonus deri në 1,000 € për tre depozitat e para radhazi
 • Shalqiri - Një rrotullim falas për çdo 1 Euro të depozituar deri në 500 €
 • Limon - 50% bonus ndeshje deri në 1,000 €
 • Luleshtrydhe - Bonusi i Casino Live 15% kthim parash deri në 250 €
 • Mjedër - 10% kthim i parave të gatshme deri në 200 €
 • Carambola - 200% bonus ndeshje deri 50 €
 • Qershi - 100% bonus ndeshje deri në 500 € dhe 100 rrotullime falas

Shpërblimet e tjera që ofron Nomini Casino janë:

 • Bonus i Riparimit Javor - 50 Rrotullime falas
 • Bonus Riparimi Javor - Deri në 700 € dhe 50 rrotullime falas
 • 15% Cashback Weekly deri në 3,000 €
 • 10% Bonus i kthimit në para në Casino deri në 150 €
 • Pika Ditore dhe Fiton 4500 €
Të gjitha shpërblimet kanë kushte dhe kushte për atë që duhet të bëni për të marrë bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë. Ju mund t'i lexoni ato duke klikuar në shpërblimin që do të gjeni në faqen e Reklamave.

Programi VIP i vitaminave

Programi VIP / besnikëri në Nomini Casino quhet Vitamina ku i fitoni me çdo depozitë që bëni dhe çdo bast të parave të vërteta në sit. Sa herë që bëni një depozitë 5% e vlerës së depozitës do të jetë për Vitaminat në program. Ju mund të lexoni kërkesat e basteve rreth programit në faqen Promovimet, si dhe informacione të tjera të dobishme në lidhje me programin Vitamins. Ju grumbulloni Vitamina dhe sa më shumë luani dhe depozitoni më shumë do të fitoni. Ju mund të përdorni vitaminat e grumbulluara në Dyqan në kazino duke i kthyer ato në çmime, mallra, rrotullime falas dhe kthim në para. Ka pesë nivele të Vitaminave dhe më shumë prej tyre që fitoni aq më i lartë do të jetë niveli juaj. Ju mund të merrni menaxherin tuaj personal dhe niveli më i lartë në të cilin mund të keni kufij më të lartë të tërheqjes dhe përqindje të kthimit të parave të gatshme. Një gjë që duhet të theksohet është se kur përdorni para bonus për të bërë baste nuk do t'ju jepen Vitamina.

Siguria dhe Siguri

Nomini Casino është shumë serioz në lidhje me sigurinë dhe sigurinë e anëtarëve të saj dhe ata marrin masat për të siguruar që të gjithë informacionet e tyre janë 100% të sigurt dhe të sigurt. Anëtarët gjithashtu mund të jenë të sigurt që të gjitha lojrat e ofruara në kazino janë të drejta, pasi të gjitha ato testohen nga organizata e pavarur e Testimit të Sistemit Teknik (TST), i cili është një firmë e njohur për testime në lidhje me drejtësinë dhe saktësinë e lojërave të kazinosë . Nomini Casino posedon një licencë nga Curacao dhe ai numër licence, i cili mund të gjendet në seksionin FAQ, është 8048 / JAZ2016-064.

Një varg i gjerë i opsioneve bankare

Ka shumë mundësi bankare në Nomini Casino si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Ata pranojnë kartat e kreditit, opsionet e portofolit, kartat e debitit dhe transferimet e telit. Shumica e metodave të depozitave kanë kohë të përpunimit të menjëhershëm, kështu që ju mund të bëni një depozitë dhe më pas të luani menjëherë. Në mënyrë tipike kohët e tërheqjes do të variojnë nga 2-7 ditë dhe ajo kohë do të varet nga opsioni i tërheqjes që ju zgjidhni. Ka kufij të tërheqjes, por siç u tha më parë, ju mund të merrni kufij më të lartë se sa më i lartë në programin e Vitaminës që jeni. Depozita minimale dhe maksimale është vetëm 20 € dhe kjo është gjithashtu depozita minimale në depozitën tuaj fillestare kur hapni një llogari kazino.

Depozita në dispozicion në Nomini Casino janë:

 • Shih
 • MasterCard
 • Postepay
 • Skrill
 • Neteller
 • Transferte bankare
 • Trustly
 • EcoPayz
 • Klarna
 • Paysafecard
 • Ripple
 • Litecoin
 • Bitcoin
 • Paratë Yandex
 • EPS
 • interac
 • Multibanco
 • Payeer
 • QiwiSiru Mobile
 • Paratë Yandex
 • Zimpler

Opsionet e tërheqjes në dispozicion janë:

 • Transferte bankare
 • Klarna
 • Neteller
 • Skrill
 • Shih
 • kontrolloni

Departamenti i Shërbimit të Konsumatorëve të Solid

Nomini Casino ka një departament të qëndrueshëm të shërbimit ndaj klientit dhe ato mund të arrihen përmes postës elektronike, bisedës live dhe telefonit. Në lidhjen Kontaktoni me Us, ju do të shihni të shpejtë për të tre mënyrat për të kontaktuar me kazino dhe kohën e pritjes për to. Ata janë të shpejtë në përgjigje, pasi në kohën e shkrimit të shërbimit të telefonit pritja ishte vetëm 10 sekonda dhe e-mail prisni vetëm 45 minuta. Shërbimi i bisedës live është i shkëlqyeshëm duke ju lejuar të flisni, në kohë reale, me një përfaqësues kazino, i cili është me përvojë dhe mund t'ju ndihmojë për çdo çështje që keni. Ndihma telefonike është në dispozicion nga 10:00 deri në 20:00 GMT +3, përveç fundjavave. Nomini Casino gjithashtu ka një seksion të gjerë FAQ që përgjigjet për shumë pyetje të zakonshme që lojtarët kanë. Kazino ka një numër telefoni ndërkombëtar për mbështetjen e klientëve dhe gjithashtu numra telefoni për:

Përfundim

Nomini Casino është një kazino shumë i vendosur mirë, me reputacion dhe emocionues në internet për të luajtur duke u ofruar lojtarëve të tyre të gjitha gjërat që një kazino i shkëlqyeshëm në internet duhet të ofrojë dhe më shumë. Në atë pikë, kazinoja shkon sipër dhe përtej asaj që ofrojnë shumica e kazinove dhe vetëm dy shembuj janë 4,000+ në dispozicion dhe shtatë shpërblimet e ndryshme të mirëseardhjes. Kazinoja e sigurt në internet i trajton lojtarët e saj në mënyrën e duhur për t'u dhënë atyre një përvojë të nivelit të lartë të lojrave.
Rishikimi i nominave
Rishikimi i Kazinove të Nominit përditësuar: March 12, 2020 Author: Damon

Bonuse të lidhura:

hyrje në kazino jumba bast