Nuk ka bonuse për kazino depozitash

0 Comments

Për shkak të këtij lloji të bonusit ju nuk mund të luani vetëm në një kazino pa pagesë, por gjithashtu fitoni para reale pa asnjë depozitë. Ju vetëm duhet të regjistroheni në faqen e internetit për të marrë shpërblimet në llogarinë tuaj të lojës. Sigurisht, shuma e bonusit nuk është e madhe dhe në shumicën e rasteve nuk e kalon 10 Euro, por gjithashtu mund të gjeni edhe oferta më fitimprurëse.

Në këtë mënyrë një kazino përpiqet të tërheqë lojtarë të rinj. Dhe kjo arrin nganjëherë shpërblimet e tërheq në lojë duke bërë gamblers hapur një depozitë. Ju mund të merrni një bonus pa depozitë jo vetëm pasi të jeni regjistruar. Le të shqyrtojmë disa raste të tjera, kur një kazino mund të japë një bonus pa asnjë depozitë:

  • Me rastin e një dite të rëndësishme të shtëpisë së lojërave të fatit
  • Si një dhuratë për ditëlindjen tuaj
  • Shpërblim për aktivitetet tuaja gjatë gjithë vitit
  • Apologji për çdo shqetësim

Nuk ka kërkesa për bonus depozitash

Çdo kazino ka kushtet e veta të bonusit, prandaj ne ju rekomandojmë që t'i lexoni me kujdes në faqen e internetit të kazinosë. Në rast se keni pyetje në lidhje me ndonjë artikull, bëni pyetjen tuaj tek shërbimi ndaj klientit. Le të shqyrtojmë dispozitat kryesore të shpërblimeve pa depozita:

  • Ju duhet të rrezikoni me një shumë totale që tejkalon shumën e bonusit X herë. Në rastin e bonuset e depozitave ju merrni një përqindje të caktuar për çdo lojë për të përmbushur këtë kusht.
  • Ju mund ta përdorni bonusin vetëm brenda një periudhe të caktuar kohore (kryesisht brenda muajit 1). Përndryshe, shpërblimi do të anulohet.
  • Shuma maksimale e konvertimit të bonove në para reale është e kufizuar.

Disa kazinotë nuk japin bonuse të depozitave nëse nuk kërkoni nga shërbimi ndaj klientit.

Megjithëse nuk përdoren bonuse depozituese për të tërhequr lojtarë, ata japin një pamje ideale se si funksionon një kazino. Megjithatë, është e rëndësishme të shohësh përmes mashtrimit. Dhe mos harroni se nëse doni të luani në një kazino duke përdorur para të vërteta, por politika e saj nuk është e përshtatshme për ju, do të ishte më mirë të gjesh një shtëpi tjetër të lojërave të fatit duke marrë parasysh tregues të tjerë të rëndësishëm.

Nuk ka bonuse për kazino depozitash përditësuar: Janar 14, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë

Reklama Sponsored