10 faqet më të preferuara kazino online holandeze

PSE PLANI TONA T R REKOMANDUAR ONLINE KASINOS?

Faqet e kazinove holandezë që ne paraqesin janë testuar dhe vlerësuar plotësisht nga profesionistët tanë. Ne paraqesin vetëm kazinotë në internet që kanë reputacionin më të mirë dhe janë plotësisht të licencuar dhe rregulluar. Shumica e lojërave dhe programeve kazino në faqet online të lojërave të fatit që rendisim janë të gjitha të disponueshme në gjuhën holandeze. Ju merrni shërbim të jashtëzakonshëm dhe mbështetje të klientit me numra telefoni pa pagesë, chat dhe mbështetje me postë elektronike.

KAZINAT ONLINE TOP DUTCH

Kjo listë përfaqëson faqet më të mira në internet kazino në Hollandë. Këto uebfaqe online të lojërave të fatit janë të vendosura mirë në tregun Hollandez dhe ofrojnë përvojën më të mirë të përgjithshme për lojtarët nga Holanda. Lexoni vlerësimet tona ose filloni të luani sot duke përdorur lidhjet që gjenden në renditjen më poshtë.

10 Top Sitet në internet të Kazinosë në Hollandë me një shpërblim FRESH!

100% deri në 3000 € ose më shumë.

pagim 99.98%
Bonusi total €3000

NJË PROGRAMI KRYESOR BESNIKE TË KAZINOVE ONLINE NË BOTË!

pagim 98.07%
Bonusi total €5000

100% deri në $ 400 + 200 Rrotullime Falas

pagim 97.88%
Bonusi total $400

€ 2400 Bonus i Mirëseardhjes

pagim 97.81%
Bonusi total €2400

400 € + 120 Rrotullime Falas

pagim 98.12%
Bonusi total €400

77 Rrotullime të lira + 100% deri në 200 dollarë

pagim 98.09%
Bonusi total $200

€ / 250 $ plus 50 Rrotullime Falas

pagim 97.97%
Bonusi total € / $ 250

100% deri 200 € + 15 rrotullime pa para

pagim 97.80%
Bonusi total €200

20% + arkëtime automatike!

pagim 97.54%
Bonusi totalRreth 10 Top Sitet në internet të Kazinosë Hollandeze me një shpërblim të SHUMGE!

Rrotullimi Ligjor

Vendimi për të mirëpritur kompanitë e lojërave të fatit me bazë të huaja në Holandë është diçka e çuditshme në krahasim me legjislacionin e mëparshëm, i cili kishte tentuar të parandalonte lojtarët holandezë basteve online. Që nga vitet 1970, të gjitha format e lojërave të kazinove në Holandë janë kontrolluar nga Holland Casino në pronësi të shtetit, e cila operon 14 kazino me tulla dhe llaç në vend. Lojtarët holandezë janë lejuar ligjërisht të luajnë Blendë, ruletë, poker dhe disa lojëra të tjera të stilit Vegas në këto institucione për shumë vite. Sektori i basteve sportive është monopolizuar nga dy kompani: De Lotto, e cila merret me të gjitha sportet, përveç Garave me Kuaj; dhe Scientific Games Racing BV, e cila kujdeset për Garat me Kuaj. Toto.dl (në pronësi të De Lotto) është i vetmi libër sportiv i licencuar për të ofruar shërbimet e tij në internet për klientët holandezë. Në vitin 2006 Holland Casino iu dha një licencë për të ofruar një kazino online së bashku me shërbimet e saj në tokë, por ajo zgjati pak më shumë se një vit. Deri në vitin 2008, parlamenti holandez kishte votuar kundër një projektligji për të rinovuar licencën për tre vjet të tjerë. Ajo votoi gjithashtu kundër një projektligji për rregullimin e lojërave të fatit të kufizuar në internet. Në vitin 2011, Holanda kishte filluar të hetonte mënyrat e zhvillimit të një kuadri të ri legjislativ për t'u marrë me lojërat elektronike. Sekretari i Sigurisë dhe Drejtësisë pranoi se ligjet po injoroheshin nga qytetarët holandezë dhe një ligj i ri do të lejonte më shumë mbikëqyrje. Megjithatë, në vitin 2012 Gjykata e Lartë e Holandës vendosi se ndalimi i lojërave në internet nuk ishte në kundërshtim me ligjin e BE-së për lëvizjen e lirë të shërbimeve dhe bankave iu kërkua të bllokonin transaksionet në lidhje me operacionet e lojërave të fatit me bazë jashtë vendit. Duke qenë se kjo politikë nuk ishte e zbatueshme me ligj, shumica e bankave thjesht refuzuan dhe deri në vitin 2013 qeveria holandeze kishte shpallur synimin e saj për të liberalizuar tregun dhe për t'i dhënë licenca operatorëve jashtë shtetit për herë të parë.

Ndryshimet e përfshirjes

Rregulloret e reja hynë në fuqi nga janari 2015 me një taksë 20% mbi të ardhurat totale të vendosura për operatorët. Kjo ka shkaktuar bujë, sepse është më pak se 29% aktuale e tarifuar për shërbimet me bazë tokësore. Megjithatë, konsiderohet e nevojshme t'u mundësohet kazinove të ofrojnë lojëra dhe pagesa që janë konkurruese me faqet e palicencuara. Ai ka sugjeruar gjithashtu se do të ketë një kontribut të detyrueshëm nga të licencuarit në një fond i cili do të ndihmojë në mbështetjen e lojtarëve problematikë, ndërkohë që do të vendosë gjithashtu strategji për të monitoruar lojtarët dhe për të kufizuar potencialisht përdorimin e tyre nëpërmjet një regjistri kombëtar të lojtarëve të kumarit.

popullor NetEnt Lojërat e Kazinove në Hollandë

Favoriteshtë lojëra elektronike e preferuara me qindra lojëra që ishin në një moment të kohës hitet më të mëdha. Lojtarët kazino holandezë pëlqejnë lojtarët e tjerë nga të gjithë e gjithë bota janë thellësisht në to, por ato nuk janë në rregull, si p.sh. Starburst, Jack dhe Beanstalk dhe Kërkimi i Gonzos. NetEnt po luan një rol jetik për përdoruesit e kazinove në Holandë, por jo për shkak të portofolit të automatëve të tij, por për shkak të lojërave të tyre të tavolinës, të cilat janë "fruti i ndaluar" për lojtarët holandezë të kazinove. Në thelb, ju mund t'i gjeni lojërat e NetEnt në çdo kazino të vetme në internet që po përpiqet të ketë sukses, të qëndrojë i suksesshëm dhe të vazhdojë të rritet më tej. Ata janë bërë elementi kryesor për të dy operatorët kur ofrojnë rrotullime falas në lojëra elektronike, bonuse mirëseardhjeje, rrotullime pa depozita dhe për lojtarët e zjarrtë të sloteve kur duan të çojnë lojërat në nivelin më të lartë.

Lojëra të Lojërave të Kazinosë Live për Lojtarët Hollandezë

Në përgjithësi, ekzistojnë dy lloje lojtarësh, lojëra elektronike dhe lojëra tavoline. Lojërat virtuale në tryezë janë simpatike në mënyrën e tyre, por lojërat e lojërave të gjalla kazino janë ato që tërheqin të gjithë lojtarët pasionant të Rulit dhe Blackjack. Disa kazino në internet nuk ofrojnë Evolucion Lojëra lojrash për klientët e tyre holandezë, për këtë arsye duhet të rekomandojmë lojëra kazino me tregtar NetEnt Live. Edhe pse ata nuk kanë Baccarat në menunë e tyre, ata mund t'ju çojnë në distanca të mëdha. E preferuara jonë personale që vjen nga studiot e NetEnt’s Live është Common Blackjack Draw Draw, i cili heq të gjitha kufijtë e sediljeve të tryezave! Transmetime me video të plota HD, tregtarë profesionistë të drejtpërdrejtë dhe kufij fleksibël të tabelave, çfarë më shumë mund të kërkoni? Për më tepër, ju mund të përdorni disa nga lojërat e tyre në celular. Lojërat NetEnt Live mund të mos jenë opsioni i vetëm kur bëhet fjalë për lojëra të drejtpërdrejta të tregtarëve, por i sigurt është më i miri!

Aplikacione Mobile Kazino Mobile

Merrni lojërat tuaja të preferuara për lojëra elektronike, lojërat tuaja të preferuara në tryezë dhe pretendoni të gjitha shpërblimet që ju lutemi, pavarësisht nga vendndodhja juaj. Smartfoni juaj Android, iPhone ose ndonjë pajisje tjetër celulare që mund të keni është në praktikë një kazino portative e lëvizshme. Gjithçka që ju nevojitet është një vend. Lojtarët në Hollandë që luajnë lojëra kazino celular janë shumica, dhe për një arsye shumë të mirë. Ju mund të "bëni" lojëra në internet gjatë udhëtimit tuaj në autobus / tren, gjatë pushimit tuaj të kafesë, në thelb sa herë që mundeni, dëshironi, si të luani lojëra kazino për para të vërteta. Tani, ju nuk mund të shkarkoni ndonjë aplikacion Android Kazino Mobile në Hollandë, për shkak të politikës së Google për lojrat. Por, ka kazino që ofrojnë aplikacione kazino Android, të cilat duhet të shkarkohen manualisht nga faqja e internetit e kazinosë. Sidoqoftë, aplikacionet e internetit të luajtjes së menjëhershme pothuajse plotësisht kanë marrë përsipër. Me fjalë të tjera, nuk keni nevojë të luftoni për të shkarkuar aplikacionet e përmendura. Zhyt në bibliotekën e lojës së kazinosë sapo të bëni depozitën tuaj të parë!

Kazinot më të mira në internet Hollandeze

Kazinot më të mira në internet ofrojnë faqe të reja, karakteristika dhe tendenca të reja. Kazinot më të mira në internet Hollandeze i vendosin lojtarët e parë duke ofruar promovime të tilla si pa shpërblime depozitash, bonuse depozitash dhe promovime të shumta. Ndërsa shfaqen kazinotë e fundit, ata janë duke bërë gjithçka që është e mundur për të tërhequr biznes të ri në një treg konkurrues. Kazinot e reja në internet zakonisht ofrojnë shpërblime më të mira sesa konkurrenca e tyre. Edhe pse këto kazino janë të sigurta dhe të sigurta, disa lojtarë janë aq të kujdesshëm sa nuk do të luajnë në kazinotë më të reja. Ekzistojnë disa aspekte të rëndësishme të zgjedhjes së një kazino të ri në internet. Kazino duhet të rregullohet dhe licencohet siç duhet nga një autoritet me reputacion. Shumica e pronarëve kanë kazino të shumta në internet. Sigurimi i një reputacioni të mirë është i rëndësishëm. Një kazino e mirë do të pranojë një gamë të gjerë të metodave të pagesës. Kazinoja online gjithashtu duhet të shpërblejë lojtarët e tyre me një plan besnikërie, promovime të vazhdueshme dhe shpërblime të mira. Lojërat e reja duhet të shtohen në mënyrë të vazhdueshme për të siguruar që lojtarët po shijojnë lojëra tradicionale në tryezë, lojëra të drejtpërdrejta, çmim i parë dhe lojëra elektronike klasike. Kur një kazino në internet ka qenë në biznes për dhjetë vjet ose më shumë, ata kanë fituar mbështetjen dhe besimin e lojtarëve të tyre. Ekzistojnë edhe shumë arsye të mira për t'u bashkuar me një kazino të re në internet. Kjo perfshin:

 •  Dizajn inovativ
 •  Turne lojëra elektronike
 •  Bonuse më të mëdha të mirëseardhjes
 •  Lojërat sociale dhe lojërat
 •  Tërheqje më të shpejtë
 •  Një përzgjedhje më e mirë e lojërave
 •  Programet VIP dhe planet e besnikërisë
 •  Oferta dhe promovime të rregullta për të gjithë lojtarët

Siguria është tepër e rëndësishme sepse metodat e pagesës dhe informacioni personal i lojtarit kërkohet të hapni një llogari dhe të regjistroheni. Cilësia e lojërave është po aq e rëndësishme sepse një kazino e mirë e di se lojtarët e tyre dëshirojnë të shijojnë lojërat e tyre të preferuara ndërsa kanë akses në lojërat më të reja. Konkurrenca e një turneu të lojrave ofron lojtarëve është gjithashtu një mënyrë e mirë për të fituar shpërblime. Për sa kohë që lojtari ka bërë hulumtimin e tyre para se të regjistrohet me një kazino të ri në internet, ata nuk janë vetëm të sigurt, por janë në gjendje të shijojnë promovime, opsione dhe shpërblime më të mira me një shans të mirë për të fituar para.

Kazinove Online Hollandeze

Kazinot në internet kanë shumë avantazhe ndaj homologëve të tyre me tulla dhe llaç. Kapitulli i tyre është shumë më i vogël se ata janë në gjendje të japin shumë më tepër për lojtarët. Përkundër kërkesave të rënda të basteve për shpërblimet në kazino në internet, lojtarët ende mund të bëhen fitues thjesht duke përdorur shpërblimet. Shpërblimet më të zakonshme për kazinotë në internet Hollandë përfshijnë:

 • Bonuse të Mirëseardhjes së Depozitave: Lojtari do ta marrë këtë shpërblim kur të hapë një llogari të re me kazinon online. Ndonjëherë ofrohet një depozitë e krahasuar. Një shembull i mirë është kur lojtari depoziton 100 dollarë në llogarinë e tyre. Kazinoja në internet përputhet me shumën në mënyrë që lojtari të ketë 200 dollarë për të shijuar lojërat.
 • Cashback ofron: Kjo është zakonisht një përqindje e humbjes së lojtarit. Kazinot kryesore në internet zakonisht përfshijnë një ofertë të kthimit të parave në formën e një skeme VIP. Kur kërkesat e basteve janë të ulëta, një rul i lartë mund të marrë një shpërblim prej disa qindra dollarësh vetëm për t'u regjistruar.
 • Rrotullime falas: Rrotullimet falas zakonisht janë për lojërat elektronike. Shpesh ka promovime të vazhdueshme për të luajtur këto lojëra. Shumë kazino ofrojnë 100 rrotullime falas për lojtarët e rinj. Kjo zakonisht është për një periudhë prej pesë ditësh. Kjo e bën lojtarin të vazhdojë të kthehet pasi të bëjë depozitën e tyre fillestare.
 • Anëtarësimet në Kazino VIP: Shumë prej kazinove më të mira në internet ofrojnë këtë mundësi për të përfituar nga lojtarët. Kjo mund të përfshijë uljen e kërkesave për bastet duke përdorur bonuse, arka falas, një agjent të dedikuar të shërbimit ndaj klientit për lojtarët VIP, oferta për kthimin e parave të gatshme, arka falas dhe shpërblime ekskluzive.
 • Bonusi pa depozita: Ky bonus i siguron lojtarit para të gatshme për të luajtur lojërat e reja. Ky lloj bonusi shpesh ka kërkesa jorealiste të basteve, por do t'u japë lojtarëve mundësinë për të kontrolluar kazino para se të bëjnë një depozitë aktuale.
10 faqet më të preferuara kazino online holandeze përditësuar: Mund 25, 2020 Author: Damon

Bonuse të lidhura:

magjistar i lojrave oz falas