Programi i kazinosë besnike

0 Comments

Programi i besnikërisë ofrohet nga të gjitha kazinotë të mëdha të njohura në mbarë botën duke përfshirë jo vetëm ato lokale, por edhe ato virtuale. Çdo lojtar mund të marrë pjesë në program. Thelbi i programit të besnikërisë është që ju të merrni pikë për çdo depozitë (për shembull, pikë 10 për çdo € 100). Statusi juaj ndryshon në varësi të numrit të pikave: argjendi, flori, platini, diamanti etj.

Statusi u mundëson gamblers të luajnë në kushte më të favorshme. Kështu, kazino tërheq një lojtar për ta bërë atë të kthehet. Përveç kësaj, e bën të qartë se është më prestigjioze për të luajtur këtu sesa në kazinotë të tjera.

Çfarë shpërblime besnikërie mund të keni?

Shpërblimi kryesor i besnikërisë jepet kur shkëmbejnë pikat e klubit për paratë bonus sipas analogjisë me një shpërblim të parave të gatshme. VIP-pikë kanë një numër avantazhesh, duke përfshirë:

  • Pjesëmarrja në turnetë ekskluzive
  • Blerja e produkteve të markës në një dyqan në internet
  • Dhurata ekskluzive
  • Turne dhe takime me administratën e kazinosë
  • Menaxheri personal për të kontaktuar kazinën
  • Tërheqja e shpejtë e parave
  • Pjesëmarrja në tërheqjen e një kuponi udhëtimi
  • Biletat për ngjarje kulturore dhe sportive
  • dhe shumë më tepër

Mos harroni se një kazino nuk ka ndonjë arsye për të mos pranuar ju si një anëtar i klubit, por ne nuk ju këshillojmë që të bëheni të etur për këtë. Së pari, mendoni nëse vërtet e besoni këtë kazino ose dyshoni se duan të mashtrojnë. Dëgjoni intuitën tuaj ose më mirë të përpiqeni të merrni sa më shumë informacion sa mundeni në lidhje me shtëpinë e lojërave të fatit.

Programi i kazinosë besnike përditësuar: Janar 14, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë

Reklama Sponsored