Slots Online në Kanada: Break Away Deluxe

Nëse ju nuk keni përjetuar trillime dhe eksitim të një Hokej në akull lojë, pastaj si një tifoz sportive ju keni humbur në të paktën një nga më të epik matchplay aventurat sportive mund të japë. Kanada dhe Veri AmerikëKombëtarja Hockey Kombëtare (NHL), kulmi i lojës profesionale të hokejve, ka gjithçka që tifozët mund të duan ndonjëherë: veprime me shpejtësi të lartë, përplasje titanike nga njeriu në njeri, aftësi quicksilver dhe pasioni i shkrirjes së akullit. Shtoni në përbindësh qentë e nxehtë, birrë, video live streaming, verbuar dritat dhe cams fan, dhe ju keni marrë veten një fix argëtuese që merr disa rrahje.

Por në qoftë se ju nuk mund të rrëmbeni veten disa veprime NHL duke shikuar Toronto Maple Leafs të marrë në Tampa Bay, ose Winnipeg Jets shkoni-to-shputë me Predators Nashville, tani ka një alternativë në internet. Ju mund të shikoni për Microgaming's versionin më të ri të lojëra elektronike e saj lojë Kanada hokej mbi akull, Shkëputet Deluxe. Ky vend i nxehtë i vërtetë i hokejve të parave është për shkak të lëshimit në 23 July 2019, që është data që do të jetë në dispozicion për të luajtur online në JackpotCity Casino. Pra, këtu është një vrojtim i shpejtë i disa prej karakteristikave të veprimeve dhe slot gameplay që së shpejti do të mund të provoni vetë. Dhe në qoftë se ju merrni patinazhet e lojrave tuaj, ju ndoshta mund të vendosni veten në pozitë pole për një çmim i parë ftohtë shkëputur.

Shtrirja e lojërave të lojërave

Natyrisht, do të keni menduar se mjedisi i lojërave të projektuar nga Microgaming është një stadium i hokejit të akullt dhe kështu turma tingëllon që dëgjon në sfond të vërtetë ndihmon në ndërtimin e atmosferës - ashtu siç bëjnë ata në një përballje të NHL të vërtetë të jetës . Sfondi akull-blu e bën të lehtë marrjen e simboleve të hokejve që do të gjeni në bobina. Natyrisht, duhet të shikoni për luftën kundër lojtarëve dhe gjyqtarëve të hokejit të akullt, si dhe patina dhe helmeta, resurfacers akull dhe disa lojtarë më individualë - ekspertët sugjerojnë se ai që mban fanellën e kuqe ka mundësi të jetë opsioni më i shpërblyer i lojës.

Ndërprerja e Microgaming-it Away slot kazino online vjen me rreshtat 3 dhe një total të rrotullave 5. Do të gjeni se ky është një hapësirë ​​e lartë e luhatshmërisë me një frekuencë të goditur totale prej 32.16%. Gjatë gameplay të parave reale ju keni një zgjedhje të opsioneve të fitimit në linjë, të gjitha që ofrojnë përqindje të ndryshme pagimi: 18 paylines (RTP 96.18%), 38 paylines (RTP 96.38%), 68 paylines (RTP 96.68%) dhe një zgjedhje maksimale në linjat e pagave 88 e cila vjen në një% të mahnitshme 96.88.

Ky vend i hokejit të akullit mund të luhet në të dyja pajisjet me vendosje fikse (p.sh. PC), si dhe në të gjitha llojet e pajisjeve mobile të lëvizshme (p.sh. smartphone, tabletë ose laptop). Kostoja për të luajtur në të gjitha pajisjet fillon nga aq pak sa 18p (0.31 CAD) deri në maksimum prej £ 44 (76 CAD) për rrotullim.

Karakteristika të veçanta gameplay

Kur luani Break Away Deluxe në internet, sigurohuni që jeni gati dhe paguani vëmendje të mprehtë, përndryshe ju mund të humbni disa karakteristika të mahnitshme bonus. Ju do të shihni kombinime të ndryshme fitimi shfaqen në ekranin tuaj. Por një herë që ndodh, ata pastaj thjesht hedhin në erë dhe zhduken. Pastaj, disa simbole të reja do të bien në ekranin tuaj për të zëvendësuar ato që sapo janë zhdukur në eter.

Ju do të gjeni se lëkundet do të qëndrojë ende për fat të mirë dhe nuk do të lëvizin derisa nuk ka më kombinime fituese që duhen pasur. Pra, atëherë ju mund të ktheheni prapa dhe rrotulloni rrotullat tuaja përsëri. Por shikoni, sepse në çdo moment mund të merrni një djalosh hokej, i cili menjëherë shfaqet dhe rrëzon mbi rrotullat e dytë, të tretë ose të katërt. Kjo do t'i kthejë ato të egra.

- Funksioni i Rrotullimeve të Lirë nxitet nga ulja e tre ose më shumë shpërndarësve gjatë lojës bazë. Kjo veçori duhet të ndodhë mesatarisht të paktën një herë në rrotullime 139 dhe lojtarët mund të fitojnë një total të xhirimeve falas 12.

- Funksioni Smashing Wild ™ është kur lojtarët hokej rastësisht dalin diku në lojën tuaj bazë. Kjo mund të kthejë rrotullat tuaja 2, 3 ose 4 Wild dhe t'ju sjellë një fitore të garantuar. Kur kjo të ndodhë, mbështjellja do të qëndrojë e egër për të gjitha rrotullimet e mëposhtme. Kjo veçori do të ndodhë mesatarisht të paktën një herë në rrotullime 115.

- Funksioni popullor Rolling Reels ™ është si ai që gjen në shumë lojëra të tjera Microgaming. Pra, sa herë që fitoni, ato simbole fituese largohen nga rrotullat për t'u zëvendësuar me simbole të reja. Për ju, kjo do të thotë një shans për të fituar një sekuencë emocionuese të shumëfishta të fitimeve të njëpasnjëshme.

- Logoja e Growing Wilds ™ Break Away është një kafshë e egër e cila vjen në xhelat 3, 4 dhe 5 në lojëra bazë dhe në rrotat 2, 3, 4 dhe 5 në funksionin Pafinë të Lirë. Gjithashtu mund të zëvendësojë çdo simbol (përveç shpërndarjes). Kjo veçori mund të jetë e grumbulluar me çdo pirg që rritet nga një i egër me çdo rrotullim.

Pra, nëse ju keni gëzuar duke luajtur lojëra si Magic of Sahara Online Slot në kazinën online të JackpotCity, atëherë pse të mos merrni një veprim autentik të hollave NHL reale duke i dhënë Microgaming-it klasik Break Away Deluxe një provoni gjithashtu?

Bonuset e kazinosë të kazinosë në internet

Jackpot City Casino Online. Bashkohu tani!
Burimi: jackpotcitycasino.com
Slots Online në Kanada: Break Away Deluxe përditësuar: Qershor 18, 2019 Author: Damon