10 faqet kryesore të kazinosë në internet xhamajkane

Ligjet e lojërave të fatit në Xhamajka janë azhurnuar në vitin 2012 me prezantimin e Aktit të Lojërave të Kazinosë.

Tani, ky komb i bukur ishull Karaibe është shtëpia e 12 kazinove me bazë tokësore dhe një libër sportesh me tulla dhe llaç.

Komisioni i Lojërave të Kazinosë është përgjegjës për licencimin dhe zbatimin e rregulloreve.

Industria në internet e basteve është gjithashtu e gjallë dhe mirë, por është vetëm në dispozicion ligjërisht për jo-rezidentët.

Qytetarët e Xhamajkës janë të ndaluar të marrin pjesë por autoritetet nuk i ndëshkojnë ata që marrin pjesë.

Bastorët e sportit xhamajikas ende mund të vendosin baste me ligj me librin sportiv të bazuar në tokë.

10 Top faqet e Kazinosë Online Xhamajkan me një shpërblim FRESH!

100% deri në 3000 € ose më shumë.

pagim 99.98%
Bonusi total € 3000

100% deri në $ 400 + 200 Rrotullime Falas

pagim 97.88%
Bonusi total $ 400

200% Bonus ndeshjes. Deri në 500 € + 50 Rrotullime Falas

pagim 97.93%
Bonusi total € 500

Depozitoni 10 € dhe luani me 70 €

pagim 97.74%
Bonusi total € 10

€ 1000 FALAS

pagim 97.80%
Bonusi total € 1000

Dhurata juaj deri në 100 € falas!

pagim 97.80%
Bonusi total € 100

Bonus 100 deri në $ 200

pagim 98.17%
Bonusi total $ 200

Pako e Mirëseardhjes 1000 $ + 100 Rrotullime!

pagim 97.90%
Bonusi total $ 1000

100% deri në 100 ots Slots

pagim 99.12%
Bonusi total £ 100

100% deri 200 € + 15 rrotullime pa para

pagim 97.80%
Bonusi total € 200Rreth 10 Top faqeve të Kazinosë Online Jamaican me një shpërblim të SHUM!

Kur bëhet fjalë për sektorin e kazinosë në internet Qeveria e Xhamajkës tani po përpunon një rregullore të re, e cila do t'u lejojë banorëve lokalë të luajnë në internet. Në të njëjtën kohë ka shumë faqe interneti më të mira ndërkombëtare të kazinosë që mirëpresin vizitorët nga ky vend. Por duhet të jetë në gjendje të bëjë dallimin midis vendeve të kazinosë Jamaica me cilësi të ulët dhe të lartë.

Nëse doni të mësoni rreth kazinove më të mira në internet për lojtarët e Xhamajkës kontrolloni listën tonë të platformave të lojërave të fatit që mirëpresin vizitorët nga ky vend i Karaibeve. Përveç kësaj, ne do t'ju tregojmë të gjitha kriteret që janë përdorur për të zgjedhur lojtarët më të mirë kazino në internet Xhamajka që mund të luajnë.

Më poshtë do t'ju tregojmë të gjithë informacionin e nevojshëm ligjor mbi lojrat e fatit në internet Xhamajka me bazë në Xhamajka, duhet të dini rreth para se të filloni të luani në internet këtu. Në udhëzuesin tonë do t'ju tregojmë gjithashtu për tendencat aktuale në sektorin iGaming të cilat do të përcaktojnë mënyrën në të cilën vendet në kazino online do të zhvillohen në të ardhmen. Për shembull, do të keni mundësi të kuptoni më mirë sesi paratë e vërteta në një kazino online Jamaica (d.m.th. JMD) plotësohen gradualisht me bitcoin, altcoin dhe monedhat e tjera të njohura.

Kumar në Xhamajka

Destinacioni popullor turistik i Karaibeve të Xhamajkës ka një kod të ndërlikuar ligjor në lidhje me lojërat e fatit, me disa forma që janë të ligjshme ndërsa të tjerët janë të ndaluara. Kazinot me bazë tokësore kanë qenë të ligjshme për ca kohë por kanë qenë në gjendje të ofrojnë ligjërisht lojëra në tryezë që nga viti 2010. Kazinot tani mund të ofrojnë lojëra në tryezë, por duhet të vendosen brenda hoteleve që ofrojnë minimumi 2,000 dhoma.

Kumarja në internet është e paligjshme për qytetarët e Xhamajkës. Sidoqoftë, qeveria lëshon licenca për ofruesit e lojërave të fatit në internet që u shërbejnë klientëve të huaj. Për më tepër, raportohet se shumë Jahanianë përdorin faqet e lojërave në internet në mënyrë të paligjshme.

Kumar në internet në Xhamajka

Komisioni i Basteve, Lojrave dhe Llotarive të Xhamajkës lëshon licenca për ofruesit e kazinove online. Sidoqoftë, aktualisht është e paligjshme që qytetarët të rrezikojnë në internet. Sidoqoftë, shumë Jahananë përdorin site lojërash të palicencuara dhe të operuara nga jashtë, pavarësisht se janë të paligjshme.

Sitet e licencuara në vend mund t'u shërbejnë vetëm klientëve të huaj. Raportohet se aktualisht ekziston vetëm një sit kumari i licencuar në Xhamajka, Poker World.

10 faqet kryesore të kazinosë në internet xhamajkane përditësuar: Qershor 3, 2020 Author: Damon

përmbajtje

Bonuse të lidhura:

lojëra falas kazino në linjë