Është e vërtetë, Khloe Kardashian Just Popped!

0 Comments

Është e vërtetë me të vërtetë, Khloe Kardashian vetëm popped dhe është bërë tituj. Unë nuk qëndroj me Kardashianët. Më duket krejtësisht e turpshme që një shfaqje rreth një familjeje të njohur për të qenë i famshëm vazhdon të mbledhë shikueshmëri për më shumë se 10 vite. Më mirë do ta shikoja bojë të thatë, do të punonte me letra ose do të shikonte pesëdhjetë hije të Greit sesa të shikonte tripe që mbante me kardashianët. Por unë dal. Unë nuk jam këtu për të diskutuar vazhdimisht mosdashjen time për familjen Kardashian, por për të folur për shtesën më të fundit të familjes tashmë të madhe dhe të zgjeruar, të vogël Vërtetë.

Çfarë ka në emër?

Pra, sipas kolonave të thashethemeve online, emri 'Vërtetë' nuk u përhap vetëm në një trill, edhe pse duket sikur i përshtatet drejtë arkivit të emrave të familjes së uritur. Veri-Perëndim, Shën Perëndimi dhe Çikago Perëndimi janë kushërinjtë e Vërtetë nëpërmjet mënyrës së motrës më të vjetër të Khloe, martesës së Kim me Kanye West. Vendimi i Khloe për të dhënë vajzën e saj të parë, një emër që simbolizon pastërtinë, ka lindur nga fakti se emri i dytë i babait të saj ishte i Vërtetë. Ka edhe një gjysh, emri i të cilit ishte Vërtetë, kështu që duket sikur emri me të vërtetë shkon në familje!

A do të jenë fëmijët të mirë?

Kjo është një pyetje shumë e vlefshme për t'u pyetur! Kardashianët nuk janë pikërisht qytetarë të modeleve apo shembuj kryeministër të qenieve njerëzore, por pastaj kush është me të vërtetë? Shfaqja e tyre është një paradë e turpshme e jetës së tyre të uritur, kështu që unë ju pyes tani, a do të jenë fëmijët të mirë? Do të vërtetë dhe kushërinjtë e saj, Çikago dhe Veri-Perëndim, të futen në mënyrën e jetesës të KUWTK-së (të shkurtër për mbajtjen me kardashianët) për t'u bërë idhuj të materializmit që adhurohen çdo ditë? Ky shkrimtar nuk shpreson! Ka kaq shumë gjëra që kjo botë nuk ka nevojë dhe KUWTK është një nga ato shumë gjëra.

TV Realiteti që u përkul

Disa vjet më parë u shfaq një reality show Osbournes. Ajo ndoqi jetën e karriges së metalit Ozzy Osbourne dhe familjes së tij, dhe ai vrapoi nga 2002 në 2005; një tre vjet, e cila në atë kohë ndihej shumë e gjatë, por ajo u përkul me graciozë. Unë nuk ishte një tifoz i asaj në atë kohë, por duke shikuar prapa, unë do të zgjedh atë shfaqje çdo ditë të javës. Në fakt, The Osbournes ishte mjaft popullor për të Microgaming për të bërë një lojë të ndërlikuar dhe shumë të avancuar kazino online, të njohur si "The Osbournes Online Video Slots". Unë nuk e di nëse kjo lojë ekziston ende, por unë kujtoj duke luajtur atë dhe kam gjetur atë simpatik. Unë vetëm mund të shpresoj se nuk ka plane për të bërë një lojë slot për Kardashians. Bota nuk ka nevojë që shumë të fryrë shumë financiarisht për të thënë "Faleminderit" sa herë që dikush luan rrotullat.

Mallkimi Kardashian

Lindja e vërtetë ka arritur në asgjë më pak se stili i vërtetë i Kardashian. Skandali është gjithmonë, por një gur i hedhur larg kësaj familjeje. Me motrën më të vjetër, Kim, ishte skandali i kasetës seksuale në të cilën padia u kthye në zgjidhjen; duke treguar se të gjithë kanë çmimin e tyre. Në fakt burrat në jetën e Kardashianëve kanë bërë gjithmonë tituj dhe kryesisht për arsye të gabuara.

Ndoshta kjo familje vetëm e do skandalin e sjelljes së duarve ose njerëzit e prirur ndaj skandaleve, sepse ata e dinë se do të arrijnë vlerësimet e tyre dhe vijën e tyre të fundit. Disa kanë thënë se familja Kardashian është në të vërtetë problemi dhe se pasi burrat kanë hyrë në marrëdhënie me anëtarët e saj, ato zakonisht kanë ardhur të shkurtra. Kjo ka çuar në bashkimin e fraza, Mallkuar Kardashian. Deri tani ky mallkim ka bërë copëza të sporteve të shquara dhe personalitete rap, të cilat sipas pamjes së gjërave, janë të vetmet dy kategori profesioniste që prejnë këto vajza.

Lamar Odom, Reggie Bush, Ray J, Rashad McCants, Tyga dhe Scott Disick, të gjithë kanë të bëjnë me të dashuruarit e xhindosur të klanit, disa që tani përballen me probleme financiare dhe / ose abuzimi me substancat. Kanye West duket se po mbijeton, por ai është përballur me kohë të vështira që nga lidhja e nyjës, dhe karriera e NBA e Tristan Thompson nuk ka qenë shumë e yjore që kur filloi të takonte Khloe.

Lindur në mes të një skandali

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson tani janë prindërit krenarë të vajzës, Vërtetë, i cili ka lindur në 12th të prillit 2018. Në stilin e vërtetë Kardashian, Tristan ishte nga ana e Khloe pavarësisht pretendimeve që ai mashtroi mbi të. Është qesharake se si gratë e klanit Kardashian kurrë nuk duhet të fajësohen. Video filmimi u shfaq në Tristan duke puthur një grua në një klub nate, i cili sipas shitoreve të lajmeve të thashethemeve, është një punëtor i shiritit strip dhe modeli Instagram i njohur si Lani Blair. Të dy thuhet se kanë kaluar natën në hotelin Thompson. Ndoshta ata ishin vetëm duke pirë çaj dhe duke luajtur Trivial Pursuit? Kjo ndodhi vetëm disa ditë para mbërritje e vajzës së tyre. Philandering Thompsons nuk ndalet as atje. Një grua që shkon vetëm me emrin Stephanie ka ardhur përpara për të thënë se ai gjithashtu mashtroi në Khloe me të dhe ajo gjithashtu është shtatzënë. Në fakt, Stephanie ka lëshuar një sextape, e cila për fat të mirë nuk është asgjë e re për familjen Kardashian. Megjithatë, kjo ka dalë të jetë një rrëmujë dhe Stephanie ka ndryshuar ndryshimin e saj në Instagram. Trolls do të jenë trolls.

Mbështetje nga Familja dhe Miqtë

Unë nuk ndjek klanin Kardashian në të gjitha, por kam lexuar mjaftueshëm për të ditur se ata janë më shumë një kënaqësi fajtore për ata që e shikojnë shfaqjen. Khloe ishte i ndezur për lajmin e mashtrimit të Tristanit, një fakt që luajti në të duke e dhënë vajzën e tij më herët se sa pritej. Jeta është komplekse, por gjëja e fundit që duhet të bëjmë është lëndimi i të dashurit tanë, pa u përpjekur të duket shumë i klishtë. Khloe ka marrë mbështetje pas lindjes së vajzës së saj nga miqtë dhe familjen. Matriarku i familjes Kris Jenner ka mbështetur mbështetjen e saj për vajzën e saj dhe një nga miqtë e Khloe, Khadijah Haqq ka postuar një mesazh të thjeshtë por efektiv në llogarinë e Instagram-it duke thënë se "gjëja më e mirë që një baba mund të bëjë për fëmijët e tyre është dashuria e nënës së tyre". ne të gjithë shpresojmë se drama do të zgjidhet, se e Vërteta do të rritet në një person të shëndoshë dhe të vetëdijshëm shoqëror dhe se shfaqja së shpejti do të anulohet dhe nuk do të jetë e disponueshme sipas kërkesës ose si rishikim.

Pallati i Spinos Asnjë Bonus Depozitues në Kazino >>


Burimi: spinpalace.com
Është e vërtetë, Khloe Kardashian Just Popped! përditësuar: Qershor 18, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë

Reklama Sponsored