10 faqet kryesore të kazinove në internet

Industria italiane e lojërave të fatit në internet është plot me faqe interneti që synojnë të tërheqin lojtar të rinj kazino në faqet e tyre. Pasuria e opsioneve mund ta bëjë të ndërlikuar të kuptoj se cilat janë kazinotë më të mira në internet në Itali, por kjo është ajo ku ne shkëlqejmë. Ne kemi identifikuar dhjetë opsionet më të mira për lojtarët italianë dhe kemi dhënë një shpjegim të gjerë të asaj që e bën një kazino të shkëlqyeshëm në internet.
Italianët pëlqejnë të rrezikojnë dhe vendi ka një histori të gjatë të basteve që datojnë nga Perandoria Romake. Lojë e Baccarat u shpik në Itali, dhe kazino e saj e parë - e quajtur tani Casino di Venezia - u krijua në 1638.

Tani ka mjaft kazino me bazë tokësore në Itali, të cilat janë institucione të nivelit të lartë që synojnë turistët e huaj po aq sa shtetasit italianë. Deri kohët e fundit, italianët u nënshtroheshin rregullave të rrepta në lidhje me lojrat e fatit, madje edhe llotaritë ishin të jashtëligjshme, por që nga viti 2006 qeveria italiane ka liberalizuar në mënyrë të qëndrueshme rregullat e saj të lojrave, dhe vendi tani konsiderohet një pionier midis shteteve të BE-së.

10 Top Sitet në internet të Kazinosë Online me një shpërblim FRESH!

100% deri në 3000 € ose më shumë.

pagim 99.98%
Bonusi total € 3000

NJË PROGRAMI KRYESOR BESNIKE TË KAZINOVE ONLINE NË BOTË!

pagim 98.07%
Bonusi total € 5000

100% deri në $ 400 + 200 Rrotullime Falas

pagim 97.88%
Bonusi total $ 400

€ 2400 Bonus i Mirëseardhjes

pagim 97.81%
Bonusi total € 2400

100% deri në 100 ots Slots

pagim 99.12%
Bonusi total £ 100

Bonuse kazino nga 29 kazino

pagim 97.86%
Bonusi total $ 1000

100% + 200 Rrotullime falas

pagim 97.50%
Bonusi total $ 200

Bonus deri në 600 €

pagim 97.55%
Bonusi total € 600

Bonus i Depozitës 1500 €

pagim 97.61%
Bonusi total € 1500

$ / 500 € Bonus dhe 140 Rrotullime Falas!

pagim 98.06%
Bonusi total $ / € 500Rreth 10 Top faqeve të Kazinosë Online në internet me një shpërblim të SHUMGE!

Ligjet dhe rregulloret në internet për lojërat e fatit në Itali

Siç u përmend është e mundur të luani në një kazino në internet në Itali. Vendi legalizoi lojërat e fatit në internet në vitin 2011 dhe bëri të ligjshme faqet e internetit kazino online.

Ligjet e tyre të monedhës parashikojnë që me kusht që një faqe në internet licencohet nga Amministrazione Autonoma dei Monopoli di Stato (komisioni italian i lojërave të fatit për ju dhe mua), atëherë është një kazino online i licencuar plotësisht në Itali.

Kjo licencë nuk përfshin vetëm kazinotë online në Itali, por edhe format e tjera të basteve, të tilla si librat sportivë, poker, llotaritë, bingo dhe lojëra të tjera të fatit, të cilat mund të gjenden në kazinotë më të mira italiane në internet.

Lojërat në internet celular në Itali janë gjithashtu të ligjshme nëse pyeteni, dhe faqet e internetit italiane në internet të kazinosë ofrojnë këtë shërbim gjithashtu.

Kazinot më të mira në internet që pranojnë lojtarët nga Italia

Numri i vendeve të basteve në internet në internet është i gjerë, dhe lojtarët shpesh përfshihen nga numri i opsioneve të hapura për ta. Sidoqoftë, duke zgjedhur të luani në Itali në faqet online të kazinove që janë të licencuar siç duhet, tashmë mund të shkurtoni listën vetëm për ato që janë të ligjshme.

Kazinot më të mira italiane në internet do të plotësojnë të gjitha kriteret specifike, dhe kjo është ajo që mund të përdorim për të gjykuar nëse ato janë ideale për ju. Siç kemi krijuar, ato duhet të licencohen.

Në të njëjtën kohë, ata gjithashtu duhet të sigurojnë softuer nga një gamë e ofruesve; kjo është gjithashtu e detyrueshme për kazinotë më të mira italiane në internet.

Ata duhet të ofrojnë gjuhën italiane dhe monedhën euro. Për më tepër, ata gjithashtu duhet të ofrojnë mbështetje në italisht, të shfaqin mënyra pagese që funksionojnë për lojtarët në atë vend, dhe të japin promovime të duhura.

Në thelb, një faqe interneti italiane kazino duhet të jetë në gjendje të ofrojë shërbime të lokalizuara para çdo gjëje tjetër. Tingëllon shumë për të kërkuar, por me të vërtetë nuk është kështu. Le të shohim disa nga këto kritere më të mira italiane të kazinove në internet pak më afër.

Përfitimet e luajtjes në çdo kazino të famshme në Itali
Një nga përfitimet kryesore për të luajtur në çdo kazino në Itali që dihet mirë është shpërblimet e mëdha që i presin lojtarët pas regjistrimit. Kazino Bonus Italia është një program shpërblimi që u jep shpërblime lojtarëve pasi ta regjistrojnë atë në sit.

Disa nga shpërblimet përfshijnë:

  • Bonuse të Mirëseardhjes- Shpërblimet e mirëseardhjes u jepen lojtarëve që regjistrohen në faqe herën e parë. Një lojtar do të zgjedhë nga lista e kazinove më të mira në Itali dhe pas kësaj të procedojë për t'u regjistruar ose regjistruar në sit. Shtë në këtë fazë që lojtari do të sigurojë të gjitha informacionet e nevojshme, por platformën. Mund të përfshijë informacion personal dhe bankar. Pasi të paraqisni detajet, do t'ju jepet një bonus.
  • Bonuset e depozitave - depositdo depozitë e bërë në kazino Bitcoin Itali shpërblehet automatikisht me një shtesë. Ka disa site që ofrojnë lojtarëve 100% bonuse, 300% shpërblime ose madje edhe 500% bonuse. Zgjidhni një kazino që ka shpërblimet më të mira për ju. Depositsdo depozitë e bërë pas depozitës fillestare gjithashtu mund të shpërblehet.
    Kontrolloni termat dhe kushtet e faqes para se të vendoseni që siti të luajë me të. Vini re që ju gjithashtu mund të depozitoni përmes telefonit tuaj celular për kazinotë që kanë versione celularë në faqet e internetit të tyre. Kazino Mobile Italian është një metodë e efektshme dhe e përshtatshme e lojërave të fatit që lejon lojtarët të hyjnë në faqet nga kudo që janë në çdo kohë që dëshirojnë pa pasur nevojë të vizitojnë faqet fizike apo madje edhe të futen në një kazino në internet.
  • Pa shpërblime depozitash - Kazino pa depozita që pranojnë nga Italia janë platforma që lejojnë lojtarët të përdorin lehtësisht bonuse nga kazino pa pasur nevojë të depozitojnë në llogaritë e tyre të faqes. Pasi të regjistroheni (ju lutemi kontrolloni epokën e lojërave të fatit në Itali pasi ekzistojnë kufizime që janë vendosur për të kontrolluar lojërat e fatit), do të merrni një bonus nga kazino pa bonus depozitë në Itali.
    Shuma e bonusit nuk është standarde për faqet dhe do të duhet të vendosni për atë që faqja që keni zgjedhur me oferta. Sitet e ndryshme kanë dispozita të ndryshme për këto lloje shpërblimesh. Asnjë kazino i bonusit të depozitave Italia po bëhet shpejt popullor pasi lojtarët nuk duhet të depozitojnë në llogari për të hyrë në lojëra.
  • Paketat e programit të besnikërisë- Kazino Bonus Italia gjithashtu ka programe besnikërie për klientët që janë konsistentë ose që janë besnikë ndaj vendeve. Lojtarët mund të marrin trajtim VIP, lojëra dhe oferta speciale, pako bonus speciale si dhe pagesa më të shpejta dhe përqindje më të mirë të pagimit. Kontrolloni se çfarë kazino celular italian ju ofron para se të filloni lojrat e fatit.

hidhni një vështrim këtyre vendeve të shqyrtuara dhe më pas vendosni nëse dëshironi të luani lojëra online kazino në Itali duke përdorur këto kazinotë italiane me profil të lartë në internet.

Italia është një nga vendet më të bukura të Bashkimit Evropian dhe italishtja është një nga gjuhët më të mëdha që flasin mes njerëzve evropianë. Kumari në internet është plotësisht i ligjshëm në Itali dhe prandaj lojtarët nga i gjithë ky vend i bukur mund të luajnë çfarëdo lojërash kazino që dëshirojnë në kazinotë më të mira në internet Italia.

Për dallim nga shumë vende të tjera evropiane ku lojërat e fatit në internet nuk janë të ligjshme, Italia është një treg i gjerë i hapur për lojrat e fatit dhe lojtarët në internet dhe kjo është arsyeja pse shumë kazino ndërkombëtare në internet janë duke operuar në këtë vend të bukur të kombit skandinav.

Megjithëse, kur bëhet fjalë për lojërat e fatit në internet Itali, do të gjeni qindra mundësi të ndryshme për të gjithë nevojën tuaj për lojrat e fatit, por shumica prej tyre mund të mos ju përshtaten si lojtar bixhozi dhe kështu në këtë rast ne mund t'ju ndihmojmë.

Ne në Bonus.Express kemi vendosur t'ju ofrojmë një listë të lartë të kazinove më të mira në internet në mënyrë që lojtarët ose vizitorët tanë italianë të mos kenë nevojë të shkojnë në ndonjë vend tjetër për Kazinot e Italisë në internet. Ne jemi siguruar që ne vetëm renditni kazinotë me të vlerësuarat në internet për ju.

Sitedo faqe kazino që po renditet këtu në faqen tonë të rishikimit të kazinosë në internet është jashtëzakonisht e jashtëzakonshme dhe pranon lojtarët nga Italia. Sitedo faqe kazino është e shkëlqyeshme dhe është miqësore për përdoruesit.

Ju mund të përdorni cilindo pajisje që dëshironi të luani në këto 10 kazinotë më të mira në internet Itali, përfshirë Desktop, Laptop, Telefonat celularë, telefonat inteligjentë, Android, iOS, tableta etj. Shtë shumë e thjeshtë të shoqërohesh me këto kazino në internet për të gjitha nevojat e tua të lojërave të fatit.

Sitet Online të Kazinove në Itali

Siç u përmend më herët, duke qenë një lojtar italian, do të gjeni mjaft kazinove në internet që operojnë në Itali dhe pranojnë lojtarë nga vendi juaj i bukur, por jo shumë prej tyre janë të mira për t'u luajtur me të.

Disa prej tyre janë të mira dhe disa prej kazinove në internet që operojnë në Itali mund të mos jenë ato lloj faqesh si ju që kërkoni. Do të thotë se është një detyrë shumë e vështirë për ju që të zgjidhni një Kazino Itali e cila është thjesht e shkëlqyeshme në të gjitha kushtet e lojërave të fatit në internet në Itali.

Ne e dimë që disa lojtarë mund të mos i japin kohën e tyre të çmuar për të kërkuar një kazino më të mirë në internet Itali dhe kjo është arsyeja pse ne jemi këtu. Ne kemi një penalitet të lojtarëve ekspertë dhe shkrimtarëve shqyrtues që luajnë për ne dhe shkruajnë vlerësimet e tyre të vlefshme në lidhje me kazinotë më të mira në internet dhe vetëm atëherë ne i rendisim ato faqe në vendin tonë të kazinosë.

Ne kontrollojmë disa fakte përpara se të vendosim ose shtojmë një kazino online në Italinë në faqen tonë të internetit të rishikimit. Si ....

Ligjet e Lojërave të Fatit dhe Kumarit në Itali në Itali

Në Itali pothuajse të gjitha format e lojërave të fatit kanë qenë të ligjshme që nga viti 2011, dhe çdo operator që është i vendosur në Zonën Ekonomike Evropiane mund të kërkojë licencë pranë qeverisë italiane për të hapur një sit kumari. Italianët mund të rrezikojnë në vendet e licencuara të lojërave të fatit të bazuara në tokë dhe gjithashtu në qindra kazinotë online të rritur në shtëpi, si dhe në kazinotë e huaja në internet dhe vendet e tjera të ngjashme të lojërave të fatit dhe mosha minimale ligjore për të luajtur në Itali është 18.

Autoriteti kryesor që siguron lojërat e fatit në internet në Itali është i sigurt dhe i rregulluar (si në internet ashtu edhe në vendet me bazë tokësore) është Amministrazione Autonoma dei Monopoli di Stato (AAMS). Ky autoritet mbikëqyrë lëshimin e licencave të lojërave të fatit për operatorët, dhe gjithashtu miraton çdo legjislacion të ri të lojërave të fatit në internet në vend.

Taksat nga lojërat e fatit janë të njohura për faktin se janë mjaft të larta në Itali për operatorët, por për fat të mirë lojtarët nuk duhet të shqetësohen për pagimin e taksave për fitimet e tyre. Shumë prej kazinove më të mira të licencuara plotësisht në internet italiane, faqet e basteve sportive dhe faqet e pokerit priren të jenë pronë e huaj dhe bazohen në të dy UK ose në një nga disa juridiksione të tjera kryesore të licencimit evropian si Maltë ose Gjibraltari.

Përfitimet e Kazinove Online për Lojtarët nga Italia

Një nga përfitimet kryesore për lojtarët nga Italia është se sot ata kanë qasje në qindra vendet më të mira të lojërave në internet në botë. Ata janë të lirë të regjistrohen, dhe ato kontrollohen nga operatorë me reputacion dhe reputacion të fortë. Ju mund të luani në një kazino italiane në internet ose në desktop ose në celular, ose menjëherë në shfletuesin tuaj të internetit ose nga brenda një klienti të përsosur të përkryer të shkarkimit dhe tani keni qasje në mijëra lojëra nga disa prej ofruesve të softuerëve më të mirë në internet të industrisë ( disa prej të cilave përfshijnë Microgaming, Playtech NetEnt).

Lojtarët italianë mund të përfitojnë nga aftësia për të luajtur në monedhën e tyre lokale të euros, dhe ata gjithashtu mund të përfitojnë nga të qenit në gjendje të zgjedhin nga një larmi opsionesh të njohura të pagesave në internet italiane. Lojtarët e shpeshtë të parave të gatshme mund të korrin shpërblimet nga disa besnikëri jashtëzakonisht tërheqëse dhe programe VIP dhe mund të përfitojnë nga disa shpërblime të mahnitshme të kazinosë në mënyrë të rregullt. Gjuha italiane është mbështetur përgjithësisht në faqet më të mira të lojërave italiane të sotme, dhe mbështetja 24-orëshe e lojtarëve është përgjithësisht pa pagesë dhe gjithashtu e disponueshme në italisht, plus ka shumë përfitime të tjera që lojtarët italianë mund të presin përpara sot.

10 faqet kryesore të kazinove në internet përditësuar: Qershor 9, 2020 Author: Damon

përmbajtje

Bonuse të lidhura:

kazino në linjë com