Si të gjesh qasje në Live JackpotCity

JackpotCity krenohet vetë në cutting-edge platformën e vet kazino celular. Është mundësuar nga ofruesi kryesor i softuerit Microgaming, Dhe të siguruar me teknologjinë më të fundit SSL encryption të dhënave.

Platforma e kazinosë celulare është projektuar gjithashtu për navigim dhe funksionalitet të lehtë në të cilin mund të mbështeteni. Sidoqoftë, mund të ndodhë që të lind një problem teknik ose mund të keni një pyetje në lidhje me llogarinë tuaj.

Nëse diçka e tillë ndodh, mos u shqetësoni. JackpotCity nuk do të largohet nga ju të lartë dhe të thatë. Ndihma është afër, dhe është e lehtë për t'u përdorur.

Ekipi i mbështetjes së celularëve të kazinove është i disponueshëm në orë 24 në ditë dhe një nga mënyrat më të shpejta dhe më të lehta të kontaktimit me një operator është duke përdorur funksionin e bisedës Live Live.

Ju mund ta përdorni atë nga faqja e Lobit pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj.

Si të kontaktoni Ndihmë Live

Sapo të hapet faqja e kazinosë celulare JackpotCity, ju mund të kontaktoni mbështetjen e lojtarit duke hyrë në funksionin Live Help nga menyja ose duke trokitur një nga ikonat në pjesën e poshtme të ekranit.

Nëse ju doni të hyni në mbështetje nëpërmjet menysë, prekni butonin Menu në këndin e majtë të ekranit. Nëse ju përkundrazi do të hyni Live Help nga Lobi, takoni ikonën që duket si dy fjalës bubbles në pjesën e poshtme të ekranit.

Sido që të jetë, një ekran do të hapet dhe një operator do t'ju dërgojë një mesazh të bisedës pothuajse menjëherë. Operatori i ndihmës live JackpotCity do t'ju përshëndesë, do të prezantoheni me emër dhe do të pyesni se si mund të ndihmojnë.

Ju pastaj mund të shkruani një pyetje në përgjigje, dhe operatori do të përgjigjet. Pasi të keni ndihmuar, ndjehuni të lirë të vlerësoni cilësinë e shërbimit që keni marrë.

Bonuset e kazinosë të kazinosë në internet

Jackpot City Casino Online. Bashkohu tani!
Burimi: jackpotcitycasino.com
Si të gjesh qasje në Live JackpotCity përditësuar: Qershor 18, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë

Reklama Sponsored