Hots for Slots: Gratë i duan ato

Slots: gratë i duan ata. Kazino online dhe offline kanë njohur për një kohë të gjatë që lojëra elektronike janë ruajtja e seksit më të drejtë. Numrat e lëshuar vetëm nga një kazino në internet tregojnë se çështja midis grave dhe lojërave elektronike është duke shkuar nga forca në forcë.

Arsyeja duket të jetë e dyfishtë: një brez i lojtarëve më të vjetër në internet dhe përdorimi gjithnjë në rritje i pajisjeve mobile. Pothuajse 85 për qind e grave që luajnë kazino online të moshës 30 ose më të vjetër luajnë lojëra elektronike në një pajisje të lëvizshme - krahasuar me 60 për qind të burrave në të njëjtën demografi.

Shifrat tregojnë gjithashtu se gratë e moshuara kanë shumë më pak gjasa të luajnë lojëra të kartave ose të tryezave në një pajisje të lëvizshme, me më pak se 10 për qind duke u përpjekur për fatin e tyre në lojëra si Blendë or ruletë.

Për t'u përpjekur dhe për të arritur në fund të asaj që janë gratë të gjejnë kaq joshëse për lojëra elektronike, ne folëm me katër zonja që duan t'i marrin ato për një rrotullim.

Quickie: Jessie P. - mosha 23, vetëm nëna, vetë-punësuar floktar

"Unë punoj kryesisht nga shtëpia dhe shpesh kam pushime mjaft të gjata në mes të klientëve", tha Jessie. "Kam provuar të luaj me lojëra si shkop polici, por më merr shumë kohë për të hyrë në zakonin e lojës dhe fitimi i parave kërkon kohë dhe durim.

"Ajo që unë dua në lidhje me lojëra elektronike është shpejtësia dhe thjeshtësia. Mund të lidhem me llogarinë time të kazinos dhe të filloj menjëherë të luaj. Unë me të vërtetë i pëlqej lojrat më moderne, sepse ata janë të këndshëm për të luajtur dhe nuk keni nevojë të blini shuma të mëdha parash për të pasur një kohë të mirë ", tha ajo.

Tradicionalisti: Maureen D. - mosha 62, gjyshja, në pension

"Burri dhe unë kemi qenë në Las Vegas disa herë. Është vendi ku luaja fillimisht lojëra elektronike. Normalisht, kur gjysma ime tjetër ishte në dhomën e pokerit. Lojrat e mia të preferuara online janë ato që janë të ngjashme me ato në kazinotë Las Vegas ", tha ajo.

"Kam një tabletë të vogël dhe unë tani luaj online. Unë nuk jam me të vërtetë i interesuar në lojërat e tjera, sepse ato janë shumë të ndërlikuara për mua. Unë gjithashtu dua të luaj lojëra elektronike progresive për shkak të mundësisë së një fitore të madhe ".

Njohja: Lorraine K. - mosha 39, divorcuar, policë

"Unë kam ndjerë gjithmonë pak të frikësuar duke luajtur lojëra si ruletë dhe shkop polici në kazino. Lojrat e mia të preferuara janë ato që ndjehen më shumë si një lojë video me shumë grafikë dhe raunde bonusesh, "tha ajo.

"Unë nuk përdor një kompjuter desktop në të gjitha që do të thotë që luaj ekskluzivisht në tabletin tim ose telefonin celular. Mua më pëlqen të luaj online lojëra elektronike për të rikthehem pas një dite të zënë në rrahje ".

Superhero: Jessie L. - mosha 27, angazhuar, punonjës me pakicë

"I dashuri im është një lojtar i zjarrtë dhe shpenzon mbrëmjet e tij duke luajtur në Xbox. Unë mund ta injoroj atë kur unë jam duke luajtur lojëra elektronike në iPad tim. Preferencat e mia janë lojërat e Marvel-it. Ata janë shumë zbavitës dhe i dua personazhet, "tha ajo.

"Kam fituar para duke luajtur lojëra, por gjithmonë i provoj ato në mënyrë praktike para se të bëj një depozitë - vetëm për të parë nëse unë pëlqej lojën. Për sa kohë që po blej shuma relativisht të vogla, është një mënyrë e mirë për të kaluar kohën dhe shumë argëtim ".

Pra, shkoni atje: gratë e duan veshjen. Është e shpejtë. Është e lehtë. Nuk është frikësuese dhe është diçka që mund të gjindet në kohën tuaj. Shihemi në lojëra elektronike, zonja ... (dhe zotërinj!)

Bonuset e kodit Casino.com >>


Burimi: casino.com
Hots for Slots: Gratë i duan ato përditësuar: Qershor 18, 2019 Author: Damon