10 faqet kryesore të kazinosë në internet Greke

Kombi grek ka shumë gjëra për të cilat të ndihet krenar. Duke qenë një nga qytetërimet më të vjetra, historia e tij mijëravjeçare po kumbon nga çdo cep kur shëtisni nëpër ndonjë nga qytetet e tij të bukura. Ndërsa plazhet e saj të pacenuara, uji i pastër kristal dhe ushqimi i shijshëm mesdhetar janë ndër pikat kryesore të shitjes së tij pa dyshim, vizitorët – dhe vendasit për këtë çështje – duhet të dinë se kumari është po aq i famshëm këtu, sa çdo gjë tjetër.

Në fakt, besohet se edhe Zotat Grekë vetë u angazhuan në ofertat e rastësishme për të ndihmuar në ndarjen e universit. Nuk është befasi që bixhozi në Greqi konsiderohet i ligjshëm në të gjitha format e tij. Në rishikimin e mëposhtëm, ne do t'ju prezantojmë me renditjen tonë të hulumtuar tërësisht që përfshin kazinonë më të mirë në internet në të cilën mund të luajnë tifozët e Greqisë, si dhe disa pretendentë të tjerë të denjë.

10 Top Sitet në internet të Kazinosë Greke me një shpërblim FRESH!

300 € + 150 Rrotullime Falas

pagim 97.80%
Bonusi total €300

200% deri në 350 € Bonus i Mirëseardhur

pagim 97.93%
Bonusi total €350

77 Rrotullime të lira + 100% deri në 200 dollarë

pagim 98.09%
Bonusi total $200

100% deri në 100 ots Slots

pagim 99.12%
Bonusi total £100

120% Deri në 50mBTC + 100 Rrotullime shtesë

pagim 98.16%
Bonusi total 50 mBTC

20 Bonus rrotullohen + 200 € Bonusi i Mirëseardhjes

pagim 98.40%
Bonusi total €200

100% në depozitën e parë deri në 200 €

pagim 98.32%
Bonusi total €200

€ 500 Bonus i Mirëseardhjes

pagim 97.80%
Bonusi total €500

100% + 200 Rrotullime falas

pagim 97.50%
Bonusi total $200

€ / 1000 $ OSE 5 BTC +200 rrotullime FALAS

pagim 97.46%
Bonusi total € / $ 1000Rreth 10 Top Faqeve të Kazino Online në Greqi me një shpërblim të SHUMGE!

Ligjet e lojërave të fatit në Greqi

Greqia ka planifikuar të liberalizojë lojërat e fatit në internet.
Greqia ndodhet në rajonin jug-lindor të Evropës dhe njihet zyrtarisht si Republika Hellanic. Ka një popullsi prej rreth 11 milion, me rreth 3.75 milion të vendosura në kryeqytetin e vendit të Athinës. Greqia është një anëtar themelues i Kombeve të Bashkuara si dhe një anëtar i Bashkimit Evropian.

Kumarja me bazë tokën në Greqi është e ligjshme, me kusht që të operohet brenda hapësirave të kazinosë dhe jo në hapësirat publike. Ka rreth nëntë kazino me bazë tokësore dhe këto janë të rregulluara me Dekretin Mbretëror 29/1971, Ligjin 2206/1994 dhe Ligjin 4002/2011. Lotaritë dhe bastet sportive drejtohen nga OPAP - deri në vitin 2020.

Kumarja në internet në Greqi është një histori ndryshe me çështjen që shkakton polemikë për mjaft kohë. Greqia u akuzua për shkelje të ligjeve të BE-së shumë herë në 10 vitet e fundit për shkak të një numri sitesh lojërash në internet. Ndërsa kjo është zgjidhur që atëherë, qeveria Greke njoftoi se lojërat e fatit në internet do të rregulloheshin dhe në janar 2016 tha që do të lëshonte licenca online për lojërat e fatit. Që nga viti 2017, kjo ende nuk ka ndodhur dhe OPAP ende ka kontroll mbi lojrat e fatit në internet. Herë pas here kazinotë e huaja në internet janë bllokuar nga OPAP, por që nga shpallja e lojërave të fatit në internet duke u liberalizuar, disa site kanë filluar të pranojnë lojtar nga Greqia.

Kjo do të thotë që ju mund të rrezikoni në mënyrë të sigurtë në kazinotë e sigurta në internet, dhe të qëndroni të ngrohtë dhe të argëtohen brenda gjatë dimrit në Greqi.

Casnios më të mira në internet në internet për lojtarët Grekë

Disa prej kazinove tona të rekomanduara në internet ende nuk i pranojnë lojtarët grekë, por përfundimisht ata do të nëse Greqia shkon përpara me planet e tyre të liberalizimit të lojërave të fatit në internet. Por shumë prej tyre bëjnë dhe ju mund të gjeni një gamë të madhe lojrash kazino për të luajtur në EUR.

G'day: Në Greqi bëhet mjaft i ftohtë kur vjen dimri, kështu që një udhëtim në anën tjetër të hemisferës do t'ju ngrohë. Kurseni paratë tuaja dhe argëtohuni gjatë udhëtimit Poshtë nën në kazino online G'day. Ekziston një katalog i drejtpërdrejtë i tregtarëve nga Net Entertainment dhe Ezugi, ku do të gjeni drejtpërdrejt Blendë, jetoj ruletë dhe të jetojnë baccarat për të luajtur nga rehatia e shtëpisë tuaj.

House of Jack: Kjo kazino në internet është ideale për lojtarët Grekë, pasi ata që luajnë në Euro përfitojnë më shumë pasi të gjitha termat dhe kushtet përshkruhen në monedhë. Sigurohuni t'i lexoni këto për secilin promovim - ka shumë oferta përfshirë shpërblime të mirëseardhura, rrotullime të përditshme falas, dhe më shumë. Përcaktoni rrotullimet falas për lojëra elektronike të specifikuara pasi nuk janë bashkangjitur kërkesat e basteve.

A është lojërat e fatit në Greqi?

Së pari, duhet të bëjmë dallimin e zakonshëm midis:

  • Kazinotë me tulla dhe llaç në Greqi
  • Kazinove online në Greqi
  • Ligjvënësit evropianë priren të rregullojnë këto dy anë të ndryshme të lojërave të fatit në mënyra të ndryshme dhe Greqia nuk bën përjashtim nga rregulli.

Le të supozojmë se jetoni në Greqi (ose jeni drejtuar në këtë vend të bukur mesdhetar për verën) dhe le të shohim mundësinë e parë.

Kumari i bazuar në tokë në Greqi

Më lejoni të jem bartësi i lajmeve të mira: lojërat e fatit në tokë janë të ligjshme në Greqi dhe ju keni shumë mundësi për të shijuar lojërat e kazinosë në vend.

Nëse jeni në kryeqytetin e Greqisë, Athinën e lavdishme, këshilla ime është që ju të shkoni drejtpërdrejt në Kazino Mont Parnas Regence të Athinës dhe të filloni prej andej.

I hapur në vitet 1960, ky institucion njihet si shtëpia e disa prej lojërave më të mira dhe veprim në Evropë dhe gjithmonë diçka po ndodh atje.

Plus, nëse jeni turist, ky është një vend që duhet vizituar për ju. Shkoni atje për një kumar dhe sigurohuni që të kurseni pak kohë për restorantin mahnitës 1055 Café. E vendosur në një lartësi prej 1055 metra ai ofron ndoshta pamjen më të mirë të pellgut të Atikës.

Metoda Online e Pagesës së Kazinos në Greqi

Ekzistojnë disa mënyra pagese në dispozicion për të depozituar dhe tërhequr fitimet. Sigurisht, të gjitha janë transparente dhe të besueshme. Prandaj, kartat e kreditit dhe të debitit të VISA dhe MasterCard zakonisht pranohen. Por ka edhe alternativa që janë po aq të sigurta dhe efikase. Këto përfshijnë Skrill, Neteller, PaySafeCard ose Viva Wallet. Për më shumë informacion, këshillohuni me direktorinë në internet të shqyrtimeve të kazinove.

Sitet Online të Kazinosë që Pranojnë EUR

Greqia i përket Eurozonës, që do të thotë se greke gamblers mund të përfitojnë nga fakti se ka shumë faqe kazinoje në internet që pranojnë EUR. Si pasojë, ata janë të përjashtuar nga pagesa e çdo tarife konvertimi kur luajnë lojëra kazino.

10 faqet kryesore të kazinosë në internet Greke përditësuar: Qershor 1, 2020 Author: Damon

Bonuse të lidhura:

asnjë kazino buburrec nuk ka kodet e bonusit të depozitave 2020