Lojëra të mëdha për bankroll të ndryshëm

0 Comments

Le të jemi të ndershëm, duke luajtur lojëra kazino është në fakt vetëm një shumë e fun. Nëse lojërat tuaja të preferuara janë lojëra të ndezura me ngjyra të ndezura, ose preferoni aftësitë e kërkuara Blendë, ka diçka për të gjithë në një kazino. Sidoqoftë, ka patjetër përparësi të caktuara për të luajtur lojëra të ndryshme, sidomos kur është fjala për sa është madhësia e bankrollit tuaj.

Nëse qëllimi juaj është që të kaloni fundjavën në kazino, ka të ngjarë që të keni një buxhet shumë të ndryshëm në qoftë se doni të hyni nga shtëpia dhe të lëshoni disa avull pas punës. Ndërsa të gjithë kemi të preferuarat tona, ia vlen të marrim parasysh një lojë të ndryshme nëse planet tuaja janë për një periudhë më të gjatë të lojës ose me një buxhet më të vogël. Ne kemi vënë së bashku të preferuarit tanë për secilin lloj të bankrollit, në mënyrë që ju të mund të merrni vendimin më të mirë të mundshëm.

Modest Bankroll

Rregjistrimi juaj bankar mund të jetë modest, sepse ju dëshironi të rrini në një buxhet më të vogël, ose sepse keni një buxhet të arsyeshëm por dëshironi ta bëni atë një kohë të gjatë. Ka dy ndeshje që ne rekomandojmë në këtë fushë.

Së pari dhe më kryesorja, lojëra elektronike janë një zgjedhje e shkëlqyer. Nëse buxheti juaj është më i vogël, përparësia e madhe e lojërave elektronike është që ata të vijnë në të gjitha llojet e denominacioneve. Ju mund të luani për shumë pak dhe me disa rrotullime të mira falas ose disa raunde bonusesh të suksesshme ju mund të zgjasni lojën tuaj për një kohë të gjatë. Gjëja më e mirë është se presioni i saj i lirë për të luajtur lojëra elektronike, është një mundësi e madhe nëse dëshironi të relaksoheni, rri duarkryq dhe të shihni rrotullat e rrotullimit.

Nëse preferoni një lojë më shoqërore edhe pse, ne rekomandojmë Blackjack. Ndërsa baste minimale nuk janë aq të ulëta sa një automat, ka gjithmonë disa tavolina me një bast të parë të ulët. Megjithatë, ajo që e bën Blackjack të madhe është se shkalla e lojës është e ngadalshme. Kjo do të thotë që ju mund të merrni kohën tuaj dhe të merrni vendime të kujdesshme, dhe të përpiqeni dhe mundeni tregtari në një mënyrë më strategjike.

Mesatare e bankrollit

Nëse keni pak para për të luajtur me të, por nuk doni ta hedhni të gjithë poshtë në tryezë në një hap, ne kemi disa sugjerime.

Ruletë dhe Craps janë lojëra të mrekullueshme për eksitim dhe ju mund të zgjidhni baste tuaj si ju shkoni. Ruletë ka të mirën të jetë një lojë pak më e thjeshtë, dhe pezullimi i shikimit të topit që shkon rreth rrotës mund të jetë vërtet intoksikues.

Ndërsa Craps mund të duket të jetë pak më komplekse, ekzistojnë baste të thjeshta që mund të filloni nëse nuk jeni të sigurt për strategjinë tuaj. Duke qëndruar në vijën e kalimit ndërsa ju shikoni se si pjesa tjetër e lojës pans jashtë është një mënyrë e mirë për të filluar për një fillestar, por së shpejti do të jetë joshëse për të provoni disa baste më të rrezikshme. Sapo të arrini varet, kjo është një lojë e mrekullueshme dhe ka potencial për shumë kompleksitet nëse doni të merrni kohë për të mësuar rreth shanseve të të gjitha luanëve të ndryshme.

Nëse preferoni një lojë ku mund të hedhni pak përvojë dhe strategji në tavolinë, Poker mund të jetë ai për ju. Poker nuk është me të vërtetë një opsion ose një buxhet shumë i ngushtë, por nëse keni pak për të kursyer ju duhet të jepni një provoni. Natyrisht, poker nuk është lloji i lojës që sapo mëson ndërsa shkon mirë kështu që nëse planifikoni ta bëni këtë rrugën tuaj në lojë, ne fuqimisht ju sugjerojmë të merrni kohë për të mësuar të gjitha rregullat, duart dhe të mësoni një strategji të mirë para se të ulesh në tryezë. Pasi të keni një varje të saj pse, kjo është një mënyrë e madhe për të kaluar një mbrëmje dhe nëse nuk luajnë të gjithë, ju mund të zgjasni paratë tuaja për një kohë të gjatë.

Rollers lartë

Është e natyrshme që nëse keni një pjesë të parave për të shpenzuar, Baccarat është loja për ju. Ndërkohë që askush nuk e di pse është kaq popullor me rollers të lartë, është padyshim lojë për të famshëm, sipërmarrës të suksesshëm dhe madje monarki në pushtet.

Shanset janë kaq minimale në favor të shtëpisë që edhe bastu më i rrezikshëm është një shans i shkëlqyeshëm për një fitore të madhe dhe fatin e të dy kazinove dhe lojtarëve janë fituar dhe humbur në tryezën e baccarat. Nëse jeni të gatshëm të luani të mëdha për të fituar të mëdha, kjo është loja për ju.

Një nga avantazhet më të mëdha të luajtur online është se pavarësisht nga madhësia e bankrollit tuaj, ka gjithmonë një bollëk të lojërave që mund të gëzoni. Play Pa pagesë bën të mundur që të gjithë të bashkohen në argëtim, dhe kur të jeni gati, ju mund të vendosni buxhetin tuaj të lojrave në përputhje me rrethanat dhe të luani për para të vërteta dhe mundësinë për të fituar të mëdha!

Pallati i Spinos Asnjë Bonus Depozitues në Kazino >>


Burimi: spinpalace.com
Lojëra të mëdha për bankroll të ndryshëm përditësuar: Qershor 18, 2019 Author: Damon