0 Comments

Kërkesat e 44X basteve
Tërheqja maksimale 205000 Max
Bonus shtesë: EUR 1600 JO BONUS DEPOSIT në Blazin & Buffalo

£ 95 Bonus pa depozita përditësuar: Mund 23, 2017 Author: Nevin Tessmer
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet për "£ 95 No Bonus Depozitash"

  • Irwin Desalvo
    Irwin Desalvo

    Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

  • Ward Waldron
    Ward Waldron

    ndonjë fat këtu?