0 Comments

65x Luaj me Kazino
Tërheqja maksimale e EUR 648000
Bonus Extra: Bonus i ndeshjes së 785% në Kazino futboll Vajzat

€ 905 Asnjë depozitë përditësuar: Tetor 23, 2010 Author: Lev Flewelling

Përgjigjet në "€ 905 Asnjë depozitë"

 • Theron Goodson
  Theron Goodson

  dhe jam goxha krenar për këtë

 • Peter Sinquefield
  Peter Sinquefield

  Fatkeqësisht, lojërat e fatit dhe fitimet nuk shkojnë shpesh me dorë.

 • Darrin Valasquez
  Darrin Valasquez

  Mos rrezikoni kur jeni në depresion ose në mërzitje. Është e vështirë të marrësh vendime të mira rreth lojërave të fatit kur ndjeheni keq.