0 Comments
Sheshi i Kuq i Stagut
sukses 100%

65X Luaj përmes
EUR 554000 Max CashOut
Bonus shtesë: 44 Spitalet falas për Besnikëri! në Multi Dice Novomatic Slots Casino

€ 890 Casino turne freeroll përditësuar: Prill 17, 2016 Author: Ivor Oceguera
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "€ 890 Freeroll të Torinos Kazinoje"

 • Hassan Lindahl
  Hassan Lindahl

  Lojtarët e mirë të kazinosë

 • Arman Lamboy
  Arman Lamboy

  shpresojeni me fat sot se sa dje

 • Otha Moe
  Otha Moe

  Ju falënderoj për informacionin. Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino!

 • Parker Buttars
  Parker Buttars

  Cilat janë pro dhe kundër në këtë kazino?

 • Rosario Gilmer
  Rosario Gilmer

  fat i mirë të gjithë

 • Damon Maise
  Damon Maise

  ju mund të rrezikoni të nesërmen.