0 Comments
Kutia 24 Kazino screenshot
sukses 100%

Bast 55x
Tërheqja EURO 477000 Max
Bonus special: $ 215 chip falas në Vikings Fun

€ 835 Casino turne freeroll përditësuar: Gusht 21, 2018 Author: Jack Morris
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "€ 835 Freeroll të Torinos Kazinoje"

 • Vinny Leeder
  Vinny Leeder

  ju do të jeni të pasur,

 • Alix Mehan
  Alix Mehan

  Fat i mirë për të gjithë :) .. tks për këtë post!

 • Jake Zahn
  Jake Zahn

  Bastet e fatit nuk janë çështje e shpejtësisë, sa më shpejt të luani, aq më shpejt do të humbni, nëse nuk e goditni diçka në mënyrë që të luani me shpejtësi të arsyeshme dhe të kënaqeni me veten.