0 Comments
Kapiteni Jack screenshot
sukses 100%

55X Luaj nëpërmjet Kazino
Tërheqje maksimale 692000
Bonus shtesë për kazino: EURO 190 Freeroll në turneun e kazinosë në Drago Vogël Slots Kazino Tom Horn

€ 795 Free Tournament Kazino përditësuar: Nëntor 21, 2010 Author: Ingmar Pyke
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "€ 795 Free Tournament Kazino"

  • Pasquale Frago
    Pasquale Frago

    të gëzojnë për të luajtur guys dhe Ju uroj një lumtur dhe shumë fat sot

  • Wyatan Clutts
    Wyatan Clutts

    Itsshtë zgjedhja juaj nëse e bëni apo jo haha..po nëse jeni budalla bëni atë hakak..jashtë, pullë, shkundni dhe rrudheni para çdo gjëje tjetër singggg iiittt ???