0 Comments

Bonus nga Kazino Kapitenit

45X Wagering
Maks 257000 Max do të dalë jashtë
bonus shtesë: 440% Bonus i bonusit të depozitës në Cleopatra Simbat

€ 700 Casino turne freeroll përditësuar: Dhjetor 27, 2010 Author: Damion MonteleoneEtiketat: Kodet e Bonusit të Kazinove të Kapitenit Jack, Kazino më e mirë e kapitenit pa asnjë depozitë, çipi pa pagesë Casino Jack Casino, Captain Jack Casino, Captain Jack, Tournament Casino Captain Jack, Captain Jack Casino Cins, Captain Jack Casino Spins Free, 2020 # 1


Shpërblimet e lidhura "700 € Freeroll turneve të Kazinos":

 1. 240 rrotullime falas
 2. Bonus i Parë i Depozitave 60%
 3. 75 rrotullime falas
 4. 111 Rrotullon kazino pa pagesë
 5. $ 1635 nuk ka bonus depozitash

Provoni fatin tuaj me bonusin e Kapitenit Jack

Filloni të luani me "Freeroll turne të Casino 700 €"

Asnjë Bonus Depozitues Kazinoje | uebfaqja më e mirë e basteve

Komentet për "freerollin e turneve të kazinosë 700 €"

 • Rory Ernest
  Rory Ernest

  Përshëndetni miq të dashur! Vetëm të kërkuar për të thënë miq si ju, të bëjë një ditë të mrekullueshme!

 • Meir Katayama
  Meir Katayama

  Përshëndetni miqtë e mi të ëmbël Kini një ditë dhe javë të lumtur dhe të sigurt

 • Cleland Mcmaken
  Cleland Mcmaken

  Faleminderit me mirësi për bonusin

 • Hurlee Rulli
  Hurlee Rulli

  gëzojnë pjesën tjetër të ditës