0 Comments

30x Wagering
Maksimumi $ 676000 Max
bonus shtesë: £ 555 Çip i lirë në kazino Libri i Vdekur

€ 695 Casino turne freeroll përditësuar: Shkurt 4, 2014 Author: Javier Carreno
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "€ 695 Freeroll të Torinos Kazinoje"

 • Sang Snead
  Sang Snead

  Mos heq dorë vetëm sepse ke një fat të keq në lojë. Përdoreni këtë si motivim për të nxitur më shumë.

 • Orval Mcclanahan
  Orval Mcclanahan

  Mos lejoni që të kontrolloheni nga këto tri gjëra: e kaluara juaj, njerëzit dhe monja.

 • Mark Kreisman
  Mark Kreisman

  Ju uroj lojtarë fat! ; )

 • Hugo Lovett
  Hugo Lovett

  Puna e bukur! Faleminderit për informacionin dhe kohën që shpenzove për botimin.