0 Comments

40X Luaj përmes
Eur 409000 Max CashOut
bonus i veçantë: Ndeshja 970% në një Kazino në Thrones Of Persia Tom Horn Slots Casino

€ 680 Garat e frekuentuara të freerollit përditësuar: Tetor 31, 2012 Author: Sigvard Huffine
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "€ 680 Daily freeroll slot tournament"

 • Bar Hohler
  Bar Hohler

  Do ta kaloj këtë

 • Lynn Burger
  Lynn Burger

  të gëzojnë për të luajtur guys dhe Ju uroj një lumtur dhe shumë fat sot

 • Trstram Rigel
  Trstram Rigel

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej asaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni për të humbur.

 • Lesley Grosso
  Lesley Grosso

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku