0 Comments

45X Luaj nëpërmjet Kazino
Tërheqja EURO 583000 Max
Bonus shtesë: 45 Spins Pa pagesë Casino në Sultan & s Fortune

€ 675 Pa pagesë Chip përditësuar: Qershor 14, 2014 Author: Mic Boller
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "€ 675 Free Chip"

 • Tadeas Witek
  Tadeas Witek

  Woots Toots dhe Poots

 • Henry Broadwater
  Henry Broadwater

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Sig Barnicle
  Sig Barnicle

  Pse elefanti nuk donte të luante letra në xhungël? Sepse ka pasur shumë cheetahs.