0 Comments
Screenshot Lumi Belle
sukses 100%

66x luaj nëpër kazino
$ 731000 Tërheqja maksimale
bonus ekskluziv: 450% Nuk ka Bonus Rregullash! në Kings Of Cash Microgaming Lojë me Slot

€ 655 FALAS CASINO CHIP përditësuar: Janar 18, 2014 Author: Woodie Sinnett
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "€ 655 FALAS CASINO CHIP"

 • Lawton Guarnieri
  Lawton Guarnieri

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Uli Molitor
  Uli Molitor

  Disa njerëz duket se lindin me fat, ndërsa të tjerë duket se kanë një re të zezë mbi kokat e tyre. Shumica prej nesh bien diku në mes.

 • Felix Mcewen
  Felix Mcewen

  ditë e madhe