0 Comments

60x Wagering
€ 223000 Max CashOut
bonus ekskluziv: 650% Regjistrohu bonusin e kazinosë në lojëra të shijshme spinomenale të kazinove të fituara

€ 385 chip kazino përditësuar: March 11, 2018 Author: Elton Lemaster
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "€ 385 chip kazino"

 • Abramo Amsler
  Abramo Amsler

  Ka qenë një gjë e vështirë për shkak se kanë ardhur disa mundësi të mëdha dhe kam qenë vetëm duke mbajtur frymën dhe duke u lutur; Unë dhe unë në thelb janë bixhozi duke shpresuar se diçka do të vijë gjatë këtij sezoni dhe nëse jo, nuk e di se çfarë ka të ardhme.

 • Arie Giunta
  Arie Giunta

  Disa njerëz duket se lindin me fat, ndërsa të tjerë duket se kanë një re të zezë mbi kokat e tyre. Shumica prej nesh bien diku në mes.

 • Ernie Scates
  Ernie Scates

  Faleminderit Tito

 • Vinny Szopinski
  Vinny Szopinski

  Falemnderit

 • Evan Dufrene
  Evan Dufrene

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku