0 Comments
Screenshot Silver Oak
sukses 100%

55x Luaj me Kazino
Maksimumi $ 171000 Max
Extra Bonus Kazino: 215% Casino Bonus Mirëpritur në Maori

€ 295 çip falas përditësuar: Janar 30, 2011 Author: Blair Prescott
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "€ 295 chip lirë"

 • Alfie Pangrazio
  Alfie Pangrazio

  Sot është dita jote.

 • Ailbert Polcyn
  Ailbert Polcyn

  Një fjalim i mirë duhet të jetë si një grua dhe pantallona të gjera: mjaft e gjatë për të mbuluar temën dhe mjaft e shkurtër për të krijuar interes. - Winston Churchill

 • Alic Westray
  Alic Westray

  Lojtarë të mirë fat