0 Comments
Black Diamond screenshot
sukses 100%

30x Luaj përmes
Tërheqja maksimale e EUR 463000
Bonus i Veçantë: $ 180 NO DEPOSIT on Flash Ritëm

€ 295 Çip i lirë përditësuar: Tetor 28, 2013 Author: Wolfie Dennehy
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet për "€ 295 chip lirë"

 • Barr Manaois
  Barr Manaois

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Buddie Chisom
  Buddie Chisom

  Përshëndetni miqtë e mi që ju uruan një ditë të bukur dhe një javë bekimi plot me kohë të mirë!

 • Stern Barkman
  Stern Barkman

  Nëse jeni në një biftek të humbur, mos u përpiqni ta detyroni lojën tuaj. Merrni një pushim dhe luani një herë tjetër

 • Jase Purl
  Jase Purl

  Paç fat.