0 Comments
Joe Fortune screenshot
sukses 100%

65X Luaj përmes
€ 925000 Tërheqja maksimale
Bonus shtesë: 550% Bonus me Bonus në King Kong Plani i Parasë

€ 245 Pa pagesë Chip përditësuar: Dhjetor 15, 2014 Author: Erasmus Ahmann
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "€ 245 Free Chip"

 • Avery Mccanse
  Avery Mccanse

  Disa njerëz duket se lindin me fat, ndërsa të tjerë duket se kanë një re të zezë mbi kokat e tyre. Shumica prej nesh bien diku në mes.

 • Geo Tamashiro
  Geo Tamashiro

  Trajtojeni depozitën tuaj si një tarifë argëtimi, ashtu si pagesa e biletave dhe ushqimeve në filma. Të jesh në gjendje të tërhiqesh është një bonus.

 • Kellen Stueve
  Kellen Stueve

  Nëse ju keni një brez humbur, mos u dorëzoni. Një ditë, fat i keq do të ndryshojë dhe ju do të fitoni.