0 Comments
Screenshot Bodog
sukses 100%

30x Luaj përmes
€ 534000 Tërheqja maksimale
Bonus i Veçantë: $ 3945 Nuk ka bonus për kazino depozitash në Ducks N Vezë Pragmatike

€ 220 Pa pagesë Chip përditësuar: Prill 17, 2017 Author: Wildon Barnaby

Përgjigjet në "€ 220 Free Chip"

 • Leigh Scheller
  Leigh Scheller

  Të luash zgjuar është strategjia më e mirë për të kapur një hit të mirë.

 • Arnoldo Durbin
  Arnoldo Durbin

  merak woot woot

 • Lind Mabra
  Lind Mabra

  Nuk mund të bëj, por gjithsesi thanks

 • Jarid Wyler
  Jarid Wyler

  Faleminderit Dopi por nuk ka depozituar kudo për mua tani.

 • Cooper Frierdich
  Cooper Frierdich

  Gëzoni pjesën tjetër të ditës, qëndroni pozitivisht dhe të lumtur