0 Comments
Screenshot Silver Oak
sukses 100%

Kërkesat e 44X basteve
$ 457000 Tërheqja maksimale
Bonus Special: € 345 Kazino në Tootin Car Man NextGen Lojë me Lojëra të Lojës

€ 160 chip lirë kazino përditësuar: Shkurt 15, 2014 Author: Jan Raid
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "€ 160 chip kazino falas"

  • Cliff Morel
    Cliff Morel

    Bastet e fatit janë biri i shpifjes dhe babai i dëshpërimit

  • Shaine Woolman
    Shaine Woolman

    Ashtu si në jetë ka njerëz që duken sikur kanë ngjitur ngjitur me qeniet e tyre, ndërsa të tjerët e kalojnë atë çantë në mes të rrugës që përmbajnë një milion dollarë vetëm për t'u goditur nga një makinë. E njëjta gjë vlen edhe për një kazino.