0 Comments
Nënat Desert screenshot
sukses 100%

60X Bast
$ 990000 Max CashOut
Extra Bonus: $ 65 Pa pagesë chip në Mbretëria e braktisur

£ 110 Mobile freeroll turne slotesh përditësuar: Janar 20, 2017 Author: Sal mirë
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "110 Mobile freeroll slot tournament"

 • Cooper Matera
  Cooper Matera

  Do të kalojë

 • Kelvin Demaio
  Kelvin Demaio

  Ashtu si në jetë ka njerëz që duken sikur kanë ngjitur ngjitur me qeniet e tyre, ndërsa të tjerët e kalojnë atë çantë në mes të rrugës që përmbajnë një milion dollarë vetëm për t'u goditur nga një makinë. E njëjta gjë vlen edhe për një kazino.

 • Darrell Crowder
  Darrell Crowder

  Faleminderit admin ditë të madhe për të gjithë dhe kanë një fat të mirë edhe

 • Georas Karner
  Georas Karner

  Mirë, më mirë, më së miri. Asnjëherë mos lejo të pushojë. 'Tillu juaj është më i mirë dhe më i miri juaj është më i miri