0 Comments
Vegas Palms screenshot
sukses 100%

55X Bast
Tërheqje maksimale 875000
special bonus: Eur 505 Daily freeroll slot tournament on Lady of Hope

€ 100 Tournament përditësuar: Tetor 1, 2017 Author: Enoch Taniguchi
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "Tournament € 100"

  • Mitchell Strzelecki

    Bastet e fatit nuk janë çështje e shpejtësisë, sa më shpejt të luani, aq më shpejt do të humbni, nëse nuk e goditni diçka në mënyrë që të luani me shpejtësi të arsyeshme dhe të kënaqeni me veten.

  • Othello Buse
    Othello Buse

    Bastet e lojërave të fatit nuk kanë të bëjnë me atë se sa mirë i luani lojrat, është me të vërtetë për sa mirë merreni me paratë tuaja