0 Comments

Bonusi nga Kazino Sloto'Cash

Koha për ju për të ndërtuar një fitore të shtunën! 200% Match + 200 shton rrotullime në Sloto Cash Casino Online!

Bonus juaj e shtunë:

200% Match + 200 shton rrotullime!

Bulder kastor është një vend i mesëm variance slot kështu që ju mund të merrni pagesa të mira shpesh. Shikoni çmimin e monedhës 10,000 të lartë kur merrni 5 rreze në një rrotullim!

Ka shumë karakteristika bonus në këtë lojëra elektronike për t'ju ndihmuar të ndërtoni një fitore solide:

Substitute: Kastor është një simbol zëvendësues i egër dhe do të zëvendësojë çdo simbol përveç përçuesve. Merrni çmimin e xNUMX monedhës (bast x shkrepje) për xhelatinët 150, çmimin e monedhës 3 për beavers 1500 dhe një çmim mbresëlënës të xNUMX për xNUMX beavers.

Scatter: Shenja e Kastorit mund të japë çmimin e monedhës 200 kur 5 të shfaqet në një rrotullim. Nëse 3 ose më shumë shfaqen në një rrotullim të vetëm, atëherë ju jepet një nga dy tiparet e bonuseve të diskutuara më poshtë.

Tipi i shenjës: Gjatë kësaj karakteristike ju merrni 10 Free Games, me çmime të dyfishta! Simbolet e Shenjës së Kastorit do të morph në simbolet Wild Beaver në këtë funksion. Rrotullime shtesë 10 do të jepen nëse 3 ose më shumë kastor, ose 3 ose më shumë shenja kastor shfaqen në një rrotullim.

Kastor Feature: Merrni 12 Games Pa pagesë dhe shikoni çmimet tuaja trefishuar sa herë që një simbol zëvendësues i kastorit shfaqet në një fitore. Ky funksion mund të ri-aktivizohet!

Progresive Jackpots: Këto jackpots janë të rastit dhe mund të fitohet në përfundim të çdo tjerrje. Shko për një kohë të këndshme të mirë duke luajtur Ndërtimi Kastor në Uptown e lojrave.

Koha për ju për të ndërtuar një fitore të shtunën! 200% Match + 200 shton rrotullime në Sloto Cash Casino Online! përditësuar: Janar 16, 2019 Author: DamonEtiketat: Kodet e Bonusit të Kazinove Sloto'Cash, Kazinoja më e mirë Sloto'Cash Pa Bonus Depozitash, chip i lirë Casino Sloto'Cash, Kuponë Kazino Sloto'Cash, Kuponë Kazino Sloto'Cash, Turneu Kazino Sloto'Cash, Sloto'Cash Casino Spins falas, 2020 # 1


Shpërblimet e lidhura "Koha që ju të ndërtoni një fitore të së Shtunës! 200% Ndeshje + 200 Spin e Shtuara në Kazino Sloto Cash Online!":

  1. 280 gjyqi spins
  2. € 635 FALAS Kazino Chip
  3. £ 945 Free Tournament Kazino
  4. 120 falas luan pa depozitë
  5. 695% Ndeshja në një kazino

Provoni fatin tuaj me bonusin Sloto'Cash

Filloni të luani me "Koha për ju për të ndërtuar një fitore të së shtunës! 200% Ndeshje + 200 Spin e shtuar në Sloto Cash Online Online!"

Asnjë Bonus Depozitues Kazinoje | rrugët e rrugës në kazino nuk përmbajnë kodet e bonusit të depozitave 2020

Komente për "Koha për ju për të ndërtuar një fitore të Shtune" 200% Ndeshje + 200 Shtesa të Shtuara në Kazino Sloto Cash Online! "