0 Comments
Sloto'Cash screenshot
sukses 100%

Koha për ju për të ndërtuar një fitore të shtunën! 200% Match + 200 shton rrotullime në Sloto Cash Casino Online!

Bonus juaj e shtunë:

200% Match + 200 shton rrotullime!

Bulder kastor është një vend i mesëm variance slot kështu që ju mund të merrni pagesa të mira shpesh. Shikoni çmimin e monedhës 10,000 të lartë kur merrni 5 rreze në një rrotullim!

Ka shumë karakteristika bonus në këtë lojëra elektronike për t'ju ndihmuar të ndërtoni një fitore solide:

Substitute: Kastor është një simbol zëvendësues i egër dhe do të zëvendësojë çdo simbol përveç përçuesve. Merrni çmimin e xNUMX monedhës (bast x shkrepje) për xhelatinët 150, çmimin e monedhës 3 për beavers 1500 dhe një çmim mbresëlënës të xNUMX për xNUMX beavers.

Scatter: Shenja e Kastorit mund të japë çmimin e monedhës 200 kur 5 të shfaqet në një rrotullim. Nëse 3 ose më shumë shfaqen në një rrotullim të vetëm, atëherë ju jepet një nga dy tiparet e bonuseve të diskutuara më poshtë.

Tipi i shenjës: Gjatë kësaj karakteristike ju merrni 10 Free Games, me çmime të dyfishta! Simbolet e Shenjës së Kastorit do të morph në simbolet Wild Beaver në këtë funksion. Rrotullime shtesë 10 do të jepen nëse 3 ose më shumë kastor, ose 3 ose më shumë shenja kastor shfaqen në një rrotullim.

Kastor Feature: Merrni 12 Games Pa pagesë dhe shikoni çmimet tuaja trefishuar sa herë që një simbol zëvendësues i kastorit shfaqet në një fitore. Ky funksion mund të ri-aktivizohet!

Progresive Jackpots: Këto jackpots janë të rastit dhe mund të fitohet në përfundim të çdo tjerrje. Shko për një kohë të këndshme të mirë duke luajtur Ndërtimi Kastor në Uptown e lojrave.

Koha për ju për të ndërtuar një fitore të shtunën! 200% Match + 200 shton rrotullime në Sloto Cash Casino Online! përditësuar: Janar 16, 2019 Author: Damon
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "Kohën për Ju për të ndërtuar një fitore të së shtunës! 200% Match + 200 shton rrotullime në Sloto Cash Casino Online! "

 • Albie Peyer
  Albie Peyer

  Urime për fituesit e sotëm dhe të sotëm

 • Zane Lindgren
  Zane Lindgren

  kemi një natë të bekuar të dielën për të gjithë

 • Terrell Mears
  Terrell Mears

  thanx gudluck 2 u gjith

 • Bartlett Josephs
  Bartlett Josephs

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino,

 • Karl Earnshaw
  Karl Earnshaw

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Është e madhe që ka

 • Nathaniel Pauls
  Nathaniel Pauls

  Faleminderit për ndarjen.

 • Wilton Burnham
  Wilton Burnham

  Shpresoj se ajo ka punuar për ya!

 • Ari Sprowl
  Ari Sprowl

  Quit ndërsa jeni përpara. Të gjithë gamblers më të mirë të bëjë

 • Alden Naramore
  Alden Naramore

  Faleminderit për postin

 • Marcelino Thurmond

  Shijoje diten

 • Willard Slaugh
  Willard Slaugh

  Bixhozi është argëtim. Njerëzit shkojnë në kazinove për t'u argëtuar

 • Ben Sorrells
  Ben Sorrells

  javë, Have fun playing

 • Ernesto Bogucki
  Ernesto Bogucki

  Vendosni sa kohë mund të përballoni për të shpenzuar lojrat e fatit. Kur të arrini afatin kohor, ndalo lojrat e fatit.

 • Genaro Reagan
  Genaro Reagan

  Si gjithmonë informacion fantastik, faleminderit shumë!

 • Pyll Krinsky
  Pyll Krinsky

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino

 • Clark Tedford
  Clark Tedford

  Faleminderit për shpërndarjen

 • Ivor Reinard
  Ivor Reinard

  shumë fat për ju juliet.

 • Sandor Kauppi
  Sandor Kauppi

  Faleminderit për postin.

 • Burnard Heffron
  Burnard Heffron

  Një nxehtë ndjeu përgëzoj pat mbrapa për fituesit në këtë

 • Rueben Dostie
  Rueben Dostie

  LAJME TË MIRA AG TJ MP LIGJERËT

 • Sawyere Bolls
  Sawyere Bolls

  Ju uroj lojtarë fat!

 • Ryan Martindale
  Ryan Martindale

  Pra, çdo fat këtu?

 • Zinxhiri i Rip
  Zinxhiri i Rip

  Duke dashur të gjithë një fundjavë të mrekullueshme dhe shumë fat!

 • Kamerier Eich
  Kamerier Eich

  Gëzuar si një dhelpër me trots

 • Marty Blaydes
  Marty Blaydes

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Lucien Corrao
  Lucien Corrao

  Faleminderit për postin.

 • Vincenzo Callaway

  nga tani deri sa të plakeni

 • Edgard Pluta
  Edgard Pluta

  Faleminderit që po i hidhni poshtë rreziqet dhe gjuetinë për të ndarë atë që keni gjetur

 • Jared Seifried
  Jared Seifried

  (Ky është vetëm një sugjerim, ju do të bëni ashtu siç mendoni, unë nuk jam një mësues feje

 • Cobbie Cutliff
  Cobbie Cutliff

  ditë e madhe

 • Fabien Lomonaco
  Fabien Lomonaco

  Faleminderit admin dhe aplikuesit

 • Dino Brank
  Dino Brank

  rreth si të shtunën time, dëshironi që macja erdhi rreth atëherë lol dhe wow ju jeni ngrohja, ne do të goditur në 70s për ditët e ardhshme veten @titomania

 • Gar Lorance
  Gar Lorance

  Fat i mirë për të gjithë.

 • Luigi Pearl
  Luigi Pearl

  të përshtatshme për veten e tyre. Gëzoni lojë këtu!

 • Clay Abbott
  Clay Abbott

  Faleminderit për postin dopicomama!

 • Emmanuel Mangan
  Emmanuel Mangan

  Faleminderit për kodin

 • Ferdinand Perl
  Ferdinand Perl

  thanks për postin

 • Brandon Gallichio
  Brandon Gallichio

  Mos luani më shumë sesa mund të përballoni për të humbur!

 • Aguinaldo Ariza
  Aguinaldo Ariza

  Puna e bukur! Faleminderit për informacionin dhe kohën që shpenzove për botimin

 • Avatar
  b455

  Nëse ju humbni një shumë të holla kurrë nuk heq dorë qëndrimit të përqendruar, qëndroni pozitiv, qëndroni të forta.

 • Baily Sabir
  Baily Sabir

  Faleminderit Sydney

 • Ebenezer Porth
  Ebenezer Porth

  Gëzoni pjesën tjetër të ditës, qëndroni pozitivisht dhe të lumtur

 • Marion Boord
  Marion Boord

  Mbani qetësi dhe kujdesuni për veten

 • Hector Stannard
  Hector Stannard

  një blog i tillë me shumë raste të tilla që të gjithë do të gjejnë diçka

 • Horatius Sausedo
  Horatius Sausedo

  Faleminderit dhe fat të mirë për ata që mund të përdorin këtë bonus.

 • Merril Bartholomay

  faleminderit për postin dopi.

 • Corky Huberty
  Corky Huberty

  asgjë nuk thonë apo nuk është e sinqertë këtu @ xeraphyna ju duhet të dini këtë deri tani

 • Orion Dionisio
  Orion Dionisio

  të përshtatshme për veten e tyre. Gëzoni lojë këtu!

 • Fraser Masuda
  Fraser Masuda

  Bastet e lojërave të fatit nuk kanë të bëjnë me atë se sa mirë i luani lojrat, është me të vërtetë për sa mirë merreni me paratë tuaja

 • Otto Kellerman
  Otto Kellerman

  Mirëmëngjes të gjithë, Shpresoj që të gjithë keni një udhëtim të sigurt në Vitin e Ri

 • Delmar Forbis
  Delmar Forbis

  Faleminderit

 • Zaccaria Buchmann
  Zaccaria Buchmann

  gëzojnë pjesën tjetër të ditës

 • Rickie Copen
  Rickie Copen

  Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino

 • Jerrell Windsor
  Jerrell Windsor

  Duke marrë edhe mua një woot

 • Arron Lariviere
  Arron Lariviere

  Është e hënë e përsosur koha për të ristartoni mendjen tuaj dhe të keni një fillim të ri!

 • Foster Clements
  Foster Clements

  Gjithmonë bast me kokën tuaj, jo mbi të.

 • Hilary Burnworth
  Hilary Burnworth

  lojtarët më të mirë të fatit

 • Olivier Yam
  Olivier Yam

  Faleminderit për përpjekjen

 • Claudianus Grandusky

  faleminderit mam

 • Dalton Coss
  Dalton Coss

  Gëzoni dhe argëtohuni