0 Comments
Sloto'Cash screenshot
sukses 100%

Sekreti më i mirë ... Ndeshje 200%

Sekreti më i mirë ...

Përjetoni misteret e Meksikës kur luani këtë lojëra të mesme të variancës. Ajo ka një dizajn të bukur të mprehtë, muzikë me sfond të ulët dhe shumë flori simbole të gatshme për të paguar. Rrotullat janë zbukuruar me kafshë të egra që jeton në xhungël, magjistarët dhe shefat, dhe një piramidë madhështore!

Simbolet e fshehura:

SYMBOLI I UDHËHEQUR: Shefi Aztec është i egër që shfaqet në të gjitha rrotullat. E egra mbart një çmim të lartë 10,000 për monedhën 5. Ata do të zëvendësojnë të gjitha simbolet me përjashtim të shpërndarësve.

shpërndaj: Piramida e madhe është një shpërndarje që paguan monedha 500. Grab 3 në një rrotullime të vetme për të shkaktuar Feature Free Games Secret Symbol.

TIPARET E SEKRETIT TË SIMBOLIT: Tre shpërndajnë kudo në bobina, japin 10 Free Games. Gjatë kësaj karakteristike shefi i egër do të zgjerohet për të mbuluar të gjithë mbështjellin, kur të shfaqet në mbështjellësin 2 dhe 4. Në fund të çdo rrotullimi, një shumëzues i Sekreteve Sekrete shfaqet mbi rrotullat. Ajo do të japë një çmim shumëzues midis x2 dhe x20 në fitimet e spin. Kjo veçori mund të rikrijojë shtimin e 10 më shumë GAME FALAS në llogarinë tuaj.

JACKPOT DYFISHTE PROGRESIVE: Simboli Sekret ka dy jackpots progresive lokale (Minor dhe Kryetari i Bashkisë) që mund të fitohet në përfundim të ndonjë rrotullimi, në çdo denominacion!

+ 200 shton rrotullime në Sloto Cash

Depozitoni $ 35 ose më shumë dhe shpengoni 200SECRET200 promo për të përputhur depozitën tuaj me një ndeshje 200%. Menjëherë pasi ju do të shkaktoni rrotullime të 200 në Slotin e Sekret të Sekretarit dhe të gjitha fitimet do të shtohen në depozitë + bonus match promo për të rritur qiramarrën tuaj të bankrollit!

Oferta mban lojëra elektronike 40x ose keno playthrough + 10x rrokulliset mbi 200 fiton fitimet dhe nuk ka maksimum cash! Promovimi i vlefshëm vetëm sot!

Sekreti më i mirë ... 200% Match + 200 shton rrotullime në Sloto Cash përditësuar: Janar 23, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "Sekretet më të mira ... 200% Match + 200 shtohen rrotullime në Sloto Cash"

 • Hayden Fasano
  Hayden Fasano

  të gëzojnë për të luajtur guys dhe Ju uroj një lumtur dhe shumë fat sot

 • Linwood Mcentee
  Linwood Mcentee

  Keni një ditë të mrekullueshme dhe një natë me fat

 • Juan Neitzel
  Juan Neitzel

  faleminderit për lajmet

 • Tomas Santarelli
  Tomas Santarelli

  Keni një natë të madhe

 • Ruddy Maiorano
  Ruddy Maiorano

  Kanë luajtur fun

 • Luther Santiago
  Luther Santiago

  vetëm duke kaluar nga :-P

 • Yong Depew
  Yong Depew

  të ketë të ardhura të përhershme

 • Jona Brody
  Jona Brody

  Gud folks mbrëmje, kanë një gud të enjten për të gjithë ne

 • Titus Marietta
  Titus Marietta

  Natën e bukur

 • Craig Hartt
  Craig Hartt

  të gjithë

 • Grady Spratley
  Grady Spratley

  Fat i mirë për lojtarët depozitues

 • Avatar
  ngzGelve

  Shpresoj që ti të kesh një Shën Valentinit të lumtur me dikë të veçantë

 • Ferrel Hanlin
  Ferrel Hanlin

  Nëse humbisni bankrollin tuaj, shkoni poshtë në një emërtim më të ulët. Kujtoni Ju gjithmonë mund të lëvizni pasi që ju keni rikuperuar humbjet tuaja.

 • Barnabe Marciante

  Faleminderit për postin

 • Denis Shatz
  Denis Shatz

  Një mbrëmje e mirë për secilin prej nesh

 • Thad Northington
  Thad Northington

  Nëse humbni para, mos provoni ta merrni përsëri duke kaluar kufirin tuaj. Kjo zakonisht çon në humbje edhe më të mëdha.

 • Milty Tassin
  Milty Tassin

  Keni një ditë të mrekullueshme dhe një natë me fat

 • Domingo Tejada
  Domingo Tejada

  Vendosni sa kohë mund të përballoni për të shpenzuar lojrat e fatit. Kur të arrini afatin kohor, ndalo lojrat e fatit.

 • Clint Delozier
  Clint Delozier

  Lënia e një makine, e një tavoline ose e kompjuterit tuaj është e rëndësishme sepse ajo kohë ju lejon të kontrolloni kufijtë tuaj për të siguruar që nuk jeni me kalimin e kohës ose parave.

 • Yancy Rookard
  Yancy Rookard

  Mos rrezikoni kur jeni në depresion ose në mërzitje. Është e vështirë të marrësh vendime të mira rreth lojërave të fatit kur ndjeheni keq.

 • Jeramy Bankston
  Jeramy Bankston

  gëzojnë pjesën tjetër të ditës

 • Thomas Westpfahl
  Thomas Westpfahl

  Faleminderit për ndarjen tuaj. Kam një mbrëmje të mirë për secilin prej nesh

 • Lorenzo Wulf
  Lorenzo Wulf

  Më pëlqen të shoh bonuset e mëdha për vitin e ri.

 • Hermy Farbman
  Hermy Farbman

  Faleminderit për përpjekjen

 • Regan Depauw
  Regan Depauw

  Faleminderit për kodin bonus, dopicomama

 • Antonio Muecke
  Antonio Muecke

  Faleminderit tito

 • Cleve Goben
  Cleve Goben

  Humbje kohe

 • Connor Waibel
  Connor Waibel

  Më e mira për të gjithë lojtarët e kazinosë La Riviera

 • Lyle Lauth
  Lyle Lauth

  Në botën e lojërave të fatit, nuk ka asgjë më të keqe se të fitosh para, pastaj ta humbësh atë dhe më shumë

 • Elliot Kenny
  Elliot Kenny

  Fat i mirë mund të jetë miku yt. Have fun duke luajtur

 • Earl Colbert
  Earl Colbert

  Gëzoni përvojën tuaj të lojrave me këtë

 • Meir Mcfarlan
  Meir Mcfarlan

  Të kesh një martesë të mrekullueshme për të gjithë. gëzojnë tuaj

 • Bennett Baver
  Bennett Baver

  Ka dy kënaqësi të mëdha në lojërat e fatit: atë të fitimit dhe atë të humbjes. ~ Proverb francez

 • Raymundo Mood
  Raymundo Mood

  Gjeni me paratë që keni lënë mënjanë për argëtim, si për të shkuar në filma ose për të shkuar në pije. Asnjëherë mos përdorni paratë që keni nevojë për gjëra të rëndësishme si qiraja, faturat, shkollimi, etj.

 • Cece Beauvais
  Cece Beauvais

  Ju falënderoj për informacionin. Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino!

 • Vance Strohman
  Vance Strohman

  Më e mira për lojtarët e rinj

 • Arni Winkel
  Arni Winkel

  Nëse nuk keni fat si një lojtar. Askush nuk tha se do të ishte lojë e lehtë, prandaj mos e braktisni kur bëhet e vështirë.

 • Lynn Marmon
  Lynn Marmon

  Cili është ndryshimi midis pokerit në internet dhe pokerit të gjallë? Ju mund të qani pas një rrahje të keq online dhe askush nuk do të qeshë me ju.

 • Ricki Edgell
  Ricki Edgell

  Unë shpresoj se keni pasur një ditë të mirë me shumë lojëra fitimesh dhe turne.

 • Nathanil Hopping
  Nathanil Hopping

  Lojtarë të mirë fat në kazino

 • Keneth Emmert
  Keneth Emmert

  Fat i mirë për ju lojtarët!

 • Mart Boak
  Mart Boak

  Faleminderit për përpjekjet tuaja

 • Vernor Stephany
  Vernor Stephany

  Gëzoni rrotullimet tuaja, shpërblimet tuaja dhe çfarë ju pëlqejnë të tjera

 • Noby Gren
  Noby Gren

  Oops & ;. faleminderit

 • Barrett Schaefer
  Barrett Schaefer

  Faleminderit për kodet

 • Cody Minns
  Cody Minns

  të gëzojnë për të luajtur guys dhe Ju uroj një lumtur dhe shumë fat sot

 • Antoine Kaleta
  Antoine Kaleta

  lojtarët e fatit të mirë!

 • Ebeneser Kuberski
  Ebeneser Kuberski

  Gëzuar E mërkurë, Dita juaj të jetë e mbushur me sunshime dhe buzëqeshje, wel për shumicën prej jush që është

 • Howie Zentz
  Howie Zentz

  Lojtarët, më të mirën

 • Mauro Bowyer
  Mauro Bowyer

  Dhe unë mendoj se në vendin tuaj të lala në këtë moment në kohë, shpresoj se ju keni një gjumë qetësues dhe

 • Luciano Rheaume
  Luciano Rheaume

  Përshëndetni miqtë e mi të ëmbël Kini një ditë të lumtur dhe të sigurt

 • Stanley Elzey
  Stanley Elzey

  Të gjitha të mirat për lojtarët e rinj

 • Delmer Sedillo
  Delmer Sedillo

  Fat i mirë për të gjithë lojtarët e kazinove të Big Dollar

 • Felipe Baldino
  Felipe Baldino

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Gëzoni lojë këtu!

 • Murray Rymer
  Murray Rymer

  faleminderit për ndarjen e këtyre informatave,

 • Nealy Trojacek
  Nealy Trojacek

  Faleminderit për postin!

 • Emanuel Carranco
  Emanuel Carranco

  @ admin mund ta kontrolloni datën e skadimit këtu? ajo thotë tetor 10, 2015

 • Alex Mosier
  Alex Mosier

  Një adage e vjetër e kazinosë është: "Unë do të jem me fat se i zgjuar".

 • Alfonzo Hix
  Alfonzo Hix

  Gëzuar si një dhelpër me trots

 • Shepard Stefaniak

  Unë po ju uroj një mbrëmje të mirë, por ajo që unë në të vërtetë dëshiroj është që mbrëmja juaj të bëjë një gjumë të mirë gjatë natës, në mënyrë që të mund të filloni një mëngjes të ri. Mirembrema.

 • Hervey Rumple
  Hervey Rumple

  Gjithmonë bast me kokën tuaj, jo mbi të.

 • Alfredo Cormier
  Alfredo Cormier

  Faleminderit

 • Peter Cason
  Peter Cason

  (Kjo është vetëm një sugjerim, ju do të bëni ashtu siç mendoni, unë nuk jam një mësues feje ose nënën tuaj)

 • Xavier Ruhenkamp
  Xavier Ruhenkamp

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino

 • Ham Garmoe
  Ham Garmoe

  pasdite të mirë për të gjithë ne

 • Elvis Vannostrand

  Unë shpresoj se keni pasur një ditë të mirë me shumë lojëra fitimesh dhe turne.

 • Jerry Cleghorn
  Jerry Cleghorn

  tooth wooty toott!

 • Dario Spracklen
  Dario Spracklen

  Kumari dhe alkooli nuk janë një kombinim i mirë.

 • Wyatt Wardlaw
  Wyatt Wardlaw

  Faleminderit për info në këtë post!

 • Benedikti Popham
  Benedikti Popham

  Ashtu si në jetë ka njerëz që duken sikur kanë ngjitur ngjitur me qeniet e tyre, ndërsa të tjerët e kalojnë atë çantë në mes të rrugës që përmbajnë një milion dollarë vetëm për t'u goditur nga një makinë. E njëjta gjë vlen edhe për një kazino.

 • Mitch Womac
  Mitch Womac

  Sot është dita jote

 • Jule Muratore
  Jule Muratore

  Mbrëmje e mirë.

 • Cortez Kelso
  Cortez Kelso

  Përshëndetni miqtë e mi që ju uruan një ditë të bukur dhe një javë bekimi plot me kohë të mirë!

 • Etienne Zacher
  Etienne Zacher

  Faleminderit për bonusin

 • Sebastien Borich
  Sebastien Borich

  hey there cutie,

 • Granthem Fiorenza

  Woot

 • Oren Coachman
  Oren Coachman

  Mirëmëngjesi.

 • Vjedhni Laycock
  Vjedhni Laycock

  Paratë e fituara janë dy herë më të ëmbla se paratë e fituara. ~ Nga filmi Ngjyra e parave

 • Alain Plock
  Alain Plock

  javë, Have fun playing

 • Chen Mincy
  Chen Mincy

  Faleminderit për kohën dhe përpjekjet për këto shpërblime

 • Isaia Galvan
  Isaia Galvan

  një blog i tillë me shumë raste të tilla që të gjithë do të gjejnë diçka

 • Graehme Hamon
  Graehme Hamon

  Falemnderit

 • Shepard Stefaniak

  Unë përdor për të hokey pokey, por unë u ktheva rreth vetes

 • Conrado Vitek
  Conrado Vitek

  I love edhe muzika e Krishtlindjeve!

 • Barishte Tindall
  Barishte Tindall

  Disa njerëz duket se lindin me fat, ndërsa të tjerë duket se kanë një re të zezë mbi kokat e tyre. Shumica prej nesh bien diku në mes.

 • Joshua Eldredge
  Joshua Eldredge

  Gamblers pasur dhe trumpeters vjetër janë të rralla.

 • Allan Mcnickle
  Allan Mcnickle

  Nuk ka lojtarë të rinj për këtë .. apo a ekziston pasi të keni bërë llogarinë? lol

 • Gavin Schuetz
  Gavin Schuetz

  Fati mund të jetë miku yt