0 Comments
  • Sweet Bonanza ™ - LIVE - Black Diamond, Kutia 24, Spartan Slots
  • $ 20 Depozita - 11k Jackpot! - Shkoni drejt
  • 271 Rrotullime falas - Markat e shumëfishta
  • $ 5 FALAS CHIP - Fair Go

Sweet Bonanza ™ - LIVE - Black Diamond, Kutia 24, Spartan Slots

Sweet Bonanza ™ është LIVE në Black Diamond, Box 24 dhe Spartan Slots! Loja e re është nga Pragmatic Play

Ofroj

Të gjithë lojtarët e rinj mund të gëzojnë 25 Free Spins (pa depozitim) 200% deri në $ 2000 në depozitë të tyre të parë (Standard Welcome Offer).

Përshkrimi lojë

Ngarkesa deri në sheqer në Sweet Bonanza ™, 6 × 5, paguan kudo, duke bluar videoslot. Sa më shumë karamele që goditni, aq më shumë ju merrni në funksion të rrëzimit. Goditi ose blini funksionin e rrotullimeve të lira për shumëzues të lartë dhe fitore të mëdha!

Sloto Cash

$ 20 Depozita - 11k Jackpot! - Shkoni drejt

Lojtari i ri, Tess, godet çmim 11K në Fair Go, me vetëm një depozitë $ 20!

Tess është një anëtar i ri i Fair Go dhe është nënshkruar javën e kaluar pasi ka gjetur rreth bonusit javor të lirë në Ditarin e Koalës. Lojtari i vitit 24 kishte një ditë vetëkontrolli në komoditetin e shtëpisë së saj kur vendosi të bënte një maskë fytyre dhe të luante në Fair Go. Tess ishte duke luajtur Perëndinë e Pasurisë në iPad e saj dhe bëri një depozitë $ 20 pa përdorur një bonus. Pas disa rrotullimeve bast vetëm $0.50, papritur Perëndia i Pasurisë u shfaq në 3 mbështjell dhe ajo goditi çmim i parë!

"Në ekran ishin mijëra monedha dhe numëratori i parave u çmend. Unë kam qenë i hutuar dhe më pas kuptova se kisha goditur Jackpot !! Nuk mund ta besoja. Unë madje bëra një valle të vogël për veten time! "

Tess do të përdorë paratë për të rregulluar anijen e saj dhe për të përmirësuar kopshtin e saj. "Fair Go është thjesht kazinoja më e mirë. Gjithkush duhet ta provojë atë! "- Shtoi ajo.

Sloto Cash

271 Rrotullime falas - Markat e shumëfishta

Thuaj lamtumirë deri në qershor me 271 Pa pagesë Ndeshjet nëpër kazinotë 6!

Red Stag

101 Rrotullime të Lirë në Wheel of Chance

Kodi: FTW101 / Nuk kërkohet depozitim / WGR: 40x / Max Cashout $ 160 / 27 Qershor - 8 Korrik / Lojtarë të Ri

Desert Nights

60 rrotullime të lira në Dollarin e Plotfuqishëm

Kodi: ALMIGHTY-60 / Asnjë depozitë e kërkuar / WGR: 60x / Max Cashout $ 180 / 27 Qershor - 11 Korrik / Lojtarë të Ri

100% deri në $ 1000

Kodi: ADD-100% / WGR: 30x / Min. depozitoni $ 25 / 27 Qershor - 11 Korrik / Lojtarë të Ri

Miami Club

50 Pa rrotullime në Mbreti Tiger

Kodi: TIGER506 / Nuk kërkohet depozitim / WGR: 40x / Max Cashout $ 150 / Qershor 27 - Korrik 10 / Lojtarë të Ri

Bonusi 200% deri në $ 200 100 rrotullohet Fat Cat

Kodi: SPANGLED / Min. depozita: $ 25 / WGR: 30x / Jo maksimum / qershor 28 - Korrik 4 / Të gjithë Lojtaret

Slotocash, Aces Uptown, Pokies Uptown

20 Pa pagesë Rrotullime në Wu Zetian

Kodi: JUN20BYE / Nuk kërkohet depozitë / WGR: 60x / Max Cashout $ 200 / Qershor 28 - 30 / Të gjithë lojtarët

Sloto Cash

$ 5 FALAS CHIP - Fair Go

Fair Go është duke u ofruar të gjithë lojtarëve të privilegjuar bonus $ 5 Free Chip këtë fundjavë së bashku me 250% deri në $ 2500 25 Spins on Cash Bandits 2!

$ 5 Pa pagesë Chip

Kodi: HAPPY-5 / Nuk ka depozita të nevojshme / Max cashout $ 180 / WGR: 60x / Valid: Qershor 27 - 30 / Të gjithë Lojtaret

250% deri në $ 2500 25 rrotullohet në Bandits 2

Kodi: CASH-25 / Min. dep: $ 20 / Jo maksimum cash / WGR: 30x, 20x / Valid: Qershor 27 - Korrik 3 / Lojtarë të Ri

Sloto Cash

Sweet Bonanza ™ LIVE + 271 rrotullime falas! përditësuar: Qershor 27, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë