0 Comments

Vendosni tonin për një javë fantastike të kazinove me Magic Mondays. Kërkoni një bonus 30%% me vlerë deri në EUR 50 çdo të hënë dhe hyn në humor fituese për javën! Hënat do të jenë magji e pastër!

Filloni javën tuaj me një bonus të madh!

Vendosni tonin për një javë fantastike të Kazinosë me Magic Mondays. Kërkoni një bonus prej 30% deri në EUR 50 çdo të hënë dhe hyni në humor fituese për javën!

KËTË ËSHTË SI TË KËRKOJË BONUSIN TUAJ:

  1. Çdo të hënë hyni në llogarinë tuaj nëpërmjet desktop.
  2. Bëni një depozitë të EUR100 duke përdorur kodin bonus: MONDAYMAGIC.
  3. Gëzoni 30% shtesë për të luajtur me të.
  4. START JAVA ME BONUS në Gamebookers Casino Online!
START JAVA ME BONUS në Gamebookers Casino Online! përditësuar: Qershor 23, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë