0 Comments
Sheshi i Kuq i Stagut
sukses 100%

04_Mar_RS_EmailHeader_600x250_RND

It’s almost time to welcome the weekend and our usual Bloody Mary Bonus just got better! Plus, we’re continuing the haunting theme with our Red Blood & Stag Tournament! Ready to get bang for your buck? Let’s get to it…

Instead of 85%, Go Bigger! This weekly VIP special is going for the kill…

SATURDAY, SEPTEMBER 29TH
BONUS
KODI KUPON
+ $ 25:
105%* on “Bloody Mary”
Kodi Auto

*Max. based on VIP Level
Take advantage… while you can! The blood’s boiling here at the Ranch, perfect timing to play today. Every deposit earns you extra!

Turi i Gjakut të Kuq dhe Stag

Looking for more? Celebrate our Turi i Gjakut të Kuq dhe Stag on Goblin’s Gold, Me nje MAJOR $7500 prize pool, awarded to the Top 75 players!

Entry and Re-buys are only $5.99. You have until October 31st to make the right move and join us for a Bloody Mary… and some serious game play. There are plenty of chances to make it to the top, especially if you Catch the Winning (Haunting) Spirit!

Bonus special VIP + $ 7500 Tournie në Red Stag përditësuar: Tetor 4, 2018 Author: Damon
Përhapeni dashurinë

Responses to “Special VIP Bonus + $7500 Tournie at Red Stag”

 • Claudio Pauline
  Claudio Pauline

  Mirembrema

 • Irvine Dufek
  Irvine Dufek

  Ju falënderoj për informacionin. Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino!

 • Aguinaldo Schadler

  Keni një ditë të mrekullueshme dhe një natë me fat

 • Hung Terrell
  Hung Terrell

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Zacharie Bucholtz

  Faleminderit për bonusin, dhe fat të mirë për të gjithë lojtarët këtu

 • Lock Lose
  Lock Lose

  Good luck, lojtarët e turneut

 • Brett Gaboriault
  Brett Gaboriault

  Ju uroj një të lumtur dhe shumë fat sot

 • Stafford Boyster
  Stafford Boyster

  Paç fat

 • Marcus Spiker
  Marcus Spiker

  Mirë, më mirë, më së miri. Asnjëherë mos lejo të pushojë. 'Tillu juaj është më i mirë dhe më i miri juaj është më i miri

 • Trenton Vandivort

  Faleminderit dopi

 • Numrat Felipe
  Numrat Felipe

  Gamble gjysma e asaj që ju jeni të gatshëm për të rrezikut. Në këtë mënyrë, nëse nuk e fitoni, ju do t'i jepni vetes një shans të dytë, një ditë tjetër.

 • Garvy Shellenbarger

  Përshëndetje! Miqtë e mi kanë ditë të madhe dhe një javë të mrekullueshme;

 • Weider Shuecraft
  Weider Shuecraft

  Unë nuk dua të gjej, duhet të jem i qetë, kështu që ju falënderoj për marrjen e asaj barrë për mua

 • Gino Fridman
  Gino Fridman

  Më e mira e fatit

 • Harrison Schwaderer

  Nëse duhet të luani, vendosni në fillim tre gjëra: rregullat e lojës, aksionet dhe kohën e largimit. ~ Proverb kinez

 • Bertram Saldivar
  Bertram Saldivar

  Faleminderit për info në këtë post!

 • Darell Whitesides

  Paç fat

 • Mead Berra
  Mead Berra

  faleminderit për postin dopi.

 • Sean Jerome
  Sean Jerome

  Have fun, për ata që luajnë

 • Perry Fatula
  Perry Fatula

  Vendosni sa kohë mund të përballoni për të shpenzuar lojrat e fatit. Kur të arrini afatin kohor, ndalo lojrat e fatit.

 • Jamel Hinojosa
  Jamel Hinojosa

  Lojtarët, më të mirën

 • Lowell Degroff
  Lowell Degroff

  Lënia e një makine, e një tavoline ose e kompjuterit tuaj është e rëndësishme sepse ajo kohë ju lejon të kontrolloni kufijtë tuaj për të siguruar që nuk jeni me kalimin e kohës ose parave.

 • Maximilien Mehrhoff

  Nuk mund të bëj, por gjithsesi thanks

 • Raphael Audet
  Raphael Audet

  Më së shumti fat për të gjithë lojtarët e kazinove

 • Donte Marston
  Donte Marston

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Gëzoni lojë këtu!

 • Jamie Eure
  Jamie Eure

  LOJË TË MIRË TË CASINUAR!

 • Johann Dario
  Johann Dario

  Nuk është bonus i keq për lojtarët e rinj

 • Ody Eastep
  Ody Eastep

  Faleminderit admin ditë të madhe për të gjithë dhe kanë një fat të mirë edhe

 • Denys Dealy
  Denys Dealy

  Keni një natë fantastike dhe një shtator të mrekullueshëm

 • Niles Strohmeyer
  Niles Strohmeyer

  Lojtarë të mirë fat!

 • Padraig Gillians
  Padraig Gillians

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Është e madhe që ka

 • Aubrey Kaser
  Aubrey Kaser

  Nëse humbni para, mos provoni ta merrni përsëri duke kaluar kufirin tuaj. Kjo zakonisht çon në humbje edhe më të mëdha.

 • Jaime Stalnaker
  Jaime Stalnaker

  Faleminderit për ndarjen tuaj këtë për ne

 • Puff Vansumeren
  Puff Vansumeren

  Faleminderit për postin.

 • Dale Steger
  Dale Steger

  Keni një ditë të mahnitshme dhe një natë me fat të gjithë

 • Abran Amo
  Abran Amo

  Bixhozi është pjesë e gjendjes njerëzore. Me pelqen. Kam kumar më të mirë. Unë kam fituar fatin, dhe unë kam qenë duke humbur ato.

 • Salvatore Boring
  Salvatore Boring

  Lojtarë të mirë fat!

 • Dong Lafreniere
  Dong Lafreniere

  Bukuria qendron ne syte e atij qe sheh

 • Chan Bergstresser

  Bet i ngadalshëm dhe i vogël kur humbni dhe bast më shumë kur fitoni

 • Pooh Helberg
  Pooh Helberg

  Faleminderit për postin dhe folks fat të mirë

 • Tadd Paoletti
  Tadd Paoletti

  Fat i mirë këtu

 • Carver Caffrey
  Carver Caffrey

  Bixhozi është argëtim. Njerëzit shkojnë në kazinove për t'u argëtuar

 • Shih Oatman
  Shih Oatman

  Thanks dopi dhe lojtarët e fatit të mirë

 • Reuben Gaines
  Reuben Gaines

  im në gjendje për të luajtur këtu

 • Lavern Kral
  Lavern Kral

  Përshëndetni miq të dashur! Vetëm të kërkuar për të thënë miq si ju, të bëjë një ditë të mrekullueshme!

 • Berne Bradt
  Berne Bradt

  Faleminderit, dhe më të mirën për të gjithë ata që luajnë këtu

 • Clayton Lisenby
  Clayton Lisenby

  Ditët janë shumë të zënë, orët janë shumë pak, sekondat duhet të agjërojnë, por &; ka gjithmonë kohë për mua të them KENI një ditë të bukur për ju!

 • Lionel Butrik
  Lionel Butrik

  Faleminderit për info në këtë post!