0 Comments

PH Casino

Çmimet e Kazinove të Mbretërve të Zemrave! i zgjeruar

Blendë Bonus:

2 Mbretëresha e Hearts Bonus: në qoftë se ju merrni 2 Mbretëresha e zemrave në një rresht ju fitoni 1000.00 $ menjëherë!
2 Mbretëresha e Hearts Super Bonus: në qoftë se ju merrni 2 Mbretëresha e zemrave në një rresht dhe tregtari ka një shkop polici, ju fitoni 5,000.00 $ menjëherë!
Bonus Hot 7: nëse merrni 3 shtatëdhjetë (7) në një rresht në të njëjtën anë, dhe ata janë të gjithë të njëjtën padi, ju fitoni 10,000.00 $ në çast!

Termat dhe Kushtet:
Bonuset e mësipërme janë në dispozicion gjatë muajit mars. Bastet e vendosura brenda kësaj periudhe kohore kanë të drejtë për shpërblime të tilla! Ju duhet të bastni një sasi minimale prej 10 $ për t'u kualifikuar (Pa maksimum). Kjo vlen vetëm për duart e vlefshme, kuptim të vlefshëm pasi bastet të jenë të mbyllura dhe të pranuara nga kazinoja jonë! Ju duhet të merrni një screenshot dhe ta dërgoni tek ne, ne do të rishikojmë shpejt dhe pastaj do të financojmë llogarinë tuaj të lojtarit. Kjo vlen vetëm për Sexy Live Blackjack

Ruletë Bonus:

Zero-të e egra: nëse numri 0 del 4 herë radhazi ju dhe të gjithë lojtarët në atë dorë ndani menjëherë 100,000.00 $!
Shembull: 4 zero (0-0-0-0), katër zero të njëpasnjëshme, dhe po bastni në të katër rrotullimet, atëherë tani keni të drejtë të jeni pjesë e pishinës 100k.

Termat dhe Kushtet:
Bonuset e mësipërme janë në dispozicion gjatë muajit mars. Bastet e vendosura brenda kësaj periudhe kohore kanë të drejtë për shpërblime të tilla! Ju duhet të bastni një shumë minimale prej 10 $ për bast për t'u kualifikuar (Nuk ka maksimum). Kjo vlen vetëm për rrotullime të vlefshme, kuptim të vlefshëm: një herë bastet janë të bllokuara dhe të pranuara nga kazinoja jonë dhe një spin i vlefshëm plotësohet nga krupisti! Kjo vlen vetëm për Sexy Live Roulette.

100% DEPOZITON BONUS deri në $ 1000 FALAS

Bonusin e Kasapit të Kasapit të Jetës, lojëra elektronike

DYFISHO luajeni depozitën me shumën totale!

Ejani të provoni bonuset tona të reja dhe merrni një shans për të fituar një monedhë serioze!

Përdorni këtë kod bonus: QUEENS

Provoni fatin tuaj në PHCasino, kazino spiciest në qytet!

Ky kupon është i vlefshëm vetëm të hënën, thjeshtë si kjo!

Ky bonus është i vlefshëm në lojëra elektronike të kazinove dhe në tavolinat e Blackjack të kazinove të gjalla

Kushtet: depozita + bonus duhet të rrezikohet 15times (x15)!

* Nuk është e vlefshme në Ruletë,Baccarat, Blackjack,të gjitha Poker, Girl Good & Girl Bad,WhoSpunIt,Sin City Nights & Bast sportiv

* Vlefshme për Blackjack Live Live kontribuojnë 25%

Ju lutem vini re se lojëra të ndryshme kontribuojnë në një përqindje të ndryshme ndaj kërkesave të ofertave. Slots kontribuojnë me 100%, ndërsa të gjitha lojrat e tryezave dhe video poker kontribuojnë me 25%

Maksimumi i shumës së bastit është $ 20 për dorë / spin për të kontribuar (ofertat më të larta janë të lejuara, por nuk do të kontribuojnë drejt kërkesave tuaja të ofertave për bonusin e depozitës)

Si të kërkoni $ 1000 tuaj falas?

  • Regjistro një llogari dhe hyni në kazino

  • Kliko në arkë

  • Zgjidh një opsion depozitimi

  • Shkruani kodin promo në fushën e futjes së kodit promo

  • Bëni depozitën tuaj

PHCasino Mbretëresha e Hearts jetojnë bonuse kazino Çmimet 100K! i zgjeruar përditësuar: March 3, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë