0 Comments

45x Wagering
Tërheqja maksimale 702000 Max
Bonus shtesë: 805% Bonus më të mirë Bonus në The Reel De Luxe

$ 320 FALAS Kazino Chip përditësuar: Nëntor 2, 2014 Author: Carlin Thomure
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "$ 320 FREE Chip Kazino"

 • Timothy Geter
  Timothy Geter

  Gjeni me paratë që keni lënë mënjanë për argëtim, si për të shkuar në filma ose për të shkuar në pije. Asnjëherë mos përdorni paratë që keni nevojë për gjëra të rëndësishme si qiraja, faturat, shkollimi, etj.

 • Johnson Dimaggio
  Johnson Dimaggio

  Unë shpresoj se e mërkura juaj ka qenë e madhe deri tani, dhe se pjesa tjetër e ditës ju shkon aq mirë, të mërkurën e lumtur

 • Dewayne Deangelis

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Rand Niswonger
  Rand Niswonger

  Të gjitha të mirat për lojtarët depozitues

 • Julian Mundie
  Julian Mundie

  Faleminderit për përpjekjen që ju keni bërë me ndarjen e këtij bounus me ne

 • Hershel Stipe
  Hershel Stipe

  Sot është e shtuna, që do të thotë se sot do të jem shumë i çoroditur në vend të shumë detyrave

 • Clayborn Oram
  Clayborn Oram

  Fat i mirë për të gjithë