0 Comments
Sheshi i Kuq i Stagut
sukses 100%

35x Wagering
Maksimumi $ 802000 Max
Bonus shtesë: EUR 130 Chip falas për sekretet Aztec

$ 210 Lirë Kazino Kazino përditësuar: Dhjetor 14, 2015 Author: Kirby Kluge
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "$ 210 Free Casino Ticket"

 • Worthington Sagaser

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Young Whyte
  Young Whyte

  Shijoje diten

 • Mischa Luther
  Mischa Luther

  Nëse humbni para, mos provoni ta merrni përsëri duke kaluar kufirin tuaj. Kjo zakonisht çon në humbje edhe më të mëdha.

 • Roman Hopp
  Roman Hopp

  Faleminderit për gjuetinë dhe ndarjen.