0 Comments
Ekrani i Cherry Gold
sukses 100%

50X Bast
$ 440000 Tërheqja maksimale
Bonus shtesë: Eur 490 Tournament në Kazino Barbary Coast Betsoft Lojë me Slot

$ 135 Mobile freeroll tournament slot përditësuar: Korrik 22, 2013 Author: Nikos Lacefield
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "$ 135 Mobile freeroll slot tournament"

 • Long Liang
  Long Liang

  Bixhozi nuk kërkon shumë energji të trurit, por për fitimet ju nevojitet pak fat

 • Chen Harkrider
  Chen Harkrider

  Unë shpresoj se keni pasur një ditë të mirë me shumë lojëra fitimesh dhe turne.

 • Alexander Sabados

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino