0 Comments

Bonus nga 777 Casino Casino

INSTANT 0 Pa pagesë PLUS 20 Jackpot Spins për të shkuar në BIG ONE në Kazino 777!

Oferta 1time • Depozitat e bëra me Skrill ose NETELLER [metodat e pagesës] nuk kanë të drejtë për ofertën • FP [FreePlay] & JP Spins mbarojnë në ditët 7 • FP & JP Spins valide për lojëra të përzgjedhura • FP fiton kredituar në bonus dhe mbulon $ 50, exc. JP fiton • Fiton Bonus i mbyllur në $ 500, përjashtim. JP fiton • Për të tërhequr bonus / fitimet e lidhura, shumën bonus bast x30 brenda 90 ditëve • JP Spins vetëm gjenerojnë fitore JP • Wagering req. ndryshojnë nga loja • UK vetëm - bilanci i depozitave është në dispozicion për tërheqje në çdo kohë • Kufizimet e tërheqjes dhe e plotë T & C aplikohen
Vota juaj personalizuar $ 120 LUXURY FREEPLAY VOUCHER pret ...
Andrey,

Ne ju ftojmë të kënaqeni në këtë ofertë të "KUQ TË KUQ" TË KUFIZUAR, që është ekskluzivisht vetëm për sytë tuaj!

Thjesht depozitoni $ 20 ose më shumë me kodin DELUXE dhe ju do të merrni një INSTANT $ 120 FreePlay PLUS 20 Jackpot Spins të shkosh për BIG ONE!

INSTANT $ 120 Pa pagesë PlayPlay PLUS 20 Jackpot Spins për të shkuar në BIG ONE në Kazino 777! përditësuar: Janar 11, 2019 Author: DamonEtiketat: 777 Kodet e Bonusit të Kazinosë të Kazinos, Më i miri 777 Kazino pa Casino, 777 Kazino Kazino Kazino, 777 Kuponë Kazino Kazino, 777 Tournament Kazino Casino, 777 Casino Casino 2020 Spin Pa pagesë Casino, 1 # XNUMX


Shpërblimet e lidhura "INSTANT 120 $ FreePlay PLUS 20 Jackpot Spins për të shkuar në BIG ONE në 777 Casino!":

 1. EURO 535 FALAS CASINO CHIP
 2. 155 falas luan pa depozitë
 3. 100 rrotullohet falas nga kazinoja
 4. $ 475 Pa pagesë Kazino Chip
 5. $ 640 Kazino pa pagesë chip

Provoni fatin tuaj me 777 bonus Kazino

Filloni të luani me "INSTANT $ 120 FreePlay PLUS 20 Jackpot Spins për të shkuar në BIG ONE në 777 Casino!"

Asnjë Bonus Depozitues Kazinoje | kazino lisi argjendi nuk ka kodet e bonusit të depozitave

Komente për "INSTANT $ 120 FreePlay PLUS 20 Jackpot Spins për të shkuar në BIG ONE në 777 Casino!"

 • Zack Maloney
  Zack Maloney

  të gëzojnë për të luajtur guys dhe Ju uroj një lumtur dhe shumë fat sot

 • Brendin Primeaux
  Brendin Primeaux

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino

 • Alf Kutsch
  Alf Kutsch

  Keni një natë fantastike dhe një shtator të mrekullueshëm

 • Milo Sigala
  Milo Sigala

  Më e mira për lojtarët

 • Përgatitja e koningenit
  Përgatitja e koningenit

  Mbani qetësi dhe kujdesuni për veten

 • Walsh Tiffin
  Walsh Tiffin

  Kumari dhe alkooli nuk janë një kombinim i mirë.

 • Butch Neat
  Butch Neat

  Pretty sure ky është një kalim për mua: /

 • Brendan Girouard
  Brendan Girouard

  Ju uroj një të lumtur dhe shumë fat sot

 • Bordie Ehrmann
  Bordie Ehrmann

  gëzojnë pjesën tjetër të ditës

 • Buford Falco
  Buford Falco

  kemi një mëngjes të mirë për secilin prej nesh

 • Rahul Pribyl
  Rahul Pribyl

  Nëse humbni para, mos provoni ta merrni përsëri duke kaluar kufirin tuaj. Kjo zakonisht çon në humbje edhe më të mëdha.

 • Sutton Diangelo
  Sutton Diangelo

  Do ta kaloj këtë

 • Elden Musselman
  Elden Musselman

  Faleminderit për postin. Më e mira e fatit!

 • Gordie Tholen
  Gordie Tholen

  Ju uroj fat dhe kundërshtarë të këqij (njerëz apo makina) lojtarë!

 • Emerer Reamer
  Emerer Reamer

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku

 • Creigh Fata
  Creigh Fata

  Mirë, më mirë, më së miri. Asnjëherë mos lejo të pushojë. 'Tillu juaj është më i mirë dhe më i miri juaj është më i miri

 • Teddie Aquirre
  Teddie Aquirre

  Informacion shumë i mirë, unë jam shumë mirënjohës për lajmet

 • Leon Norvell
  Leon Norvell

  Faleminderit për postin dhe fat të mirë për të gjithë ata që luajnë!

 • Rolland Mitchum
  Rolland Mitchum

  Unë do të kaloj në këtë.

 • Stavros Behrends
  Stavros Behrends

  (Ky është vetëm një sugjerim, ju do të bëni ashtu siç mendoni, unë nuk jam një mësues feje

 • Lewiss Madon
  Lewiss Madon

  Fat i mirë këtu në kazino të SpringBok të gjitha

 • Derek Briones
  Derek Briones

  Fat i mirë për të gjithë ata që janë në gjendje të përdorin dhe të luajnë këtë bonus

 • Zane Bradish
  Zane Bradish

  Çfarë një gozhdë bitin & 'lloji i natës ;. folks mirë natën.

 • Neel Alberta
  Neel Alberta

  Fat i mirë këtu tek lojtarët e kazinove të UpTown Aces

 • Gerardo Ingram
  Gerardo Ingram

  Faleminderit për postin dhe fat të mirë për ata që luajnë!

 • Ike Durando
  Ike Durando

  falë stuhisë

 • Rudy Colucci
  Rudy Colucci

  Woot

 • Franklin Cluck
  Franklin Cluck

  Keni një të diel të madh të gjithë.

 • Dan Strome
  Dan Strome

  Puna e bukur! Faleminderit për informacionin dhe kohën që shpenzove për botimin.

 • Christorpher Michelfelder
  Christorpher Michelfelder

  argëtohuni duke luajtur

 • Glenn Earnhardt
  Glenn Earnhardt

  pasdite e mirë për të gjithë njerëzit në mbarë botën

 • Arri Mckeller
  Arri Mckeller

  Faleminderit për postin!

 • Shirley Olivarez
  Shirley Olivarez

  Paç fat

 • Avatar
  Monta Ellis

  LOL, SHIKO JU & 'RE QËLLIM AT IT !!

 • Neill Mysliwiec
  Neill Mysliwiec

  Gjeni me paratë që keni lënë mënjanë për argëtim, si për të shkuar në filma ose për të shkuar në pije. Asnjëherë mos përdorni paratë që keni nevojë për gjëra të rëndësishme si qiraja, faturat, shkollimi, etj.

 • Sterne Tartaglione
  Sterne Tartaglione

  @admin Shpërblimi për shkarkim Shpërblimi më i madh.

 • Gregor Goar
  Gregor Goar

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku

 • Bob Yancy
  Bob Yancy

  Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino

 • Salvatore Shingleton
  Salvatore Shingleton

  Fat i mirë me përpjekjet tuaja

 • Wain Parzych
  Wain Parzych

  Na vjen keq, unë nuk kam ndonjë përgjigje ndaj pyetjeve të mia. Ndoshta ai është në pushime, (shpresojmë se nuk është i sëmurë)

 • Romeo Birmingham
  Romeo Birmingham

  Të gjitha të mirat për lojtarët depozitues

 • Shep Wiatrek
  Shep Wiatrek

  Have fun, për ata që luajnë në këtë kazino Pushim bankën

 • Lucio Buffy
  Lucio Buffy

  shpresojeni me fat sot se sa dje

 • Pascale Krzeminski
  Pascale Krzeminski

  Faleminderit për postin dhe fat të mirë për të gjithë ata që luajnë

 • Tobie Schenker
  Tobie Schenker

  kjo bukuri, një shpërndarje 5 më shtynë në pozicionin numër 1. 1st dhe 2nd marrin $ 100 woot, 3 orë për të shkuar dhe unë kam një shans të madh për të fituar të paktën $ 100. kjo & është një blej në turne kështu që nuk ka WR për çmimin

 • Avatar
  laevtjfsvchk

  faleminderit rhoda.

 • Lavern Kimbro
  Lavern Kimbro

  Unë shpresoj se keni pasur një ditë të mirë me shumë lojëra fitimesh dhe turne.

 • Mycah Renzi
  Mycah Renzi

  SHBA nuk pranuan, më kursen vështirësitë e kalimit.

 • Avatar
  Kredi Payday Online

  Keni një natë si asnjë tjetër

 • Miguel Powe
  Miguel Powe

  Ditët e këqija ju japin përvojë.

 • Milan Diederich
  Milan Diederich

  gëzojnë pjesën tjetër të ditës

 • Valentin Waite
  Valentin Waite

  gëzojnë pjesën tjetër të ditës

 • Rodolphe Murrill
  Rodolphe Murrill

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino

 • Nahum Lanzarin
  Nahum Lanzarin

  Mirë, më mirë, më së miri. Asnjëherë mos lejo të pushojë. 'Tillu juaj është më i mirë dhe më i miri juaj është më i miri

 • Reynolds Reilley
  Reynolds Reilley

  Gëzoni të luajnë

 • Buiron Walson
  Buiron Walson

  Faleminderit admin dhe aplikuesit

 • Parker Abate
  Parker Abate

  Lojtarë të mirë fat!

 • Adolpho Schember
  Adolpho Schember

  Keni argëtim dhe fitues të madh gamesters!

 • Jerold Gable
  Jerold Gable

  Përshëndetni miqtë e mi që ju uruan një ditë të bukur dhe një javë bekimi plot me kohë të mirë!

 • Armando Regalado
  Armando Regalado

  Një lojtar luan edhe kur shanset janë të pandryshueshme dhe kundër tij.

 • Aldwin Tienda
  Aldwin Tienda

  Disa njerëz ëndërrojnë për sukses, ndërsa njerëzit e tjerë ngrihen çdo mëngjes dhe e bëjnë atë të ndodhë

 • Abbott Më poshtë
  Abbott Më poshtë

  Paç fat

 • Regan Datt
  Regan Datt

  Kënaquni

 • Byrom Gilmour
  Byrom Gilmour

  Faleminderit për këtë dorëzim bonus

 • Teodoor Witwer
  Teodoor Witwer

  Lojtarët e mirë fat këtu!

 • Owen Cortes
  Owen Cortes

  Faleminderit për informacionin

 • Peyter Enrriquez
  Peyter Enrriquez

  Mirë, më mirë, më së miri. Asnjëherë mos lejo të pushojë. 'Tillu juaj është më i mirë dhe më i miri juaj është më i miri

 • Jeremias Plaugher
  Jeremias Plaugher

  bum chicky woot woot.

 • Mortie Lacross
  Mortie Lacross

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Është e madhe që ka

 • Marquis Sigler
  Marquis Sigler

  Gëzoni lojën tuaj

 • Eadmund Cudd
  Eadmund Cudd

  Shijoje diten

 • Zachariah Stice
  Zachariah Stice

  Fat i mirë dhe argëtohu! Le të fitojë fitime të mira kurrë nuk të largohet nga ju!

 • Shelton Berton
  Shelton Berton

  Gëzuar të mërkurën!

 • Niall Kilgour
  Niall Kilgour

  Zot i dashur, më ndihmo që të thyhem madje. Kam nevojë për paratë. ~ Autori i panjohur

 • Cal Nasir
  Cal Nasir

  Natën e madhe të gjithë

 • Gabriele Withem
  Gabriele Withem

  Unë shpresoj se keni pasur një ditë të mirë me shumë lojëra fitimesh dhe turne.

 • Bearnard Gunlock
  Bearnard Gunlock

  Faleminderit për info në këtë post Tito☺

 • Arney Millwee
  Arney Millwee

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Gëzoni lojë këtu!

 • Michal Brickey
  Michal Brickey

  Fat i mirë, newbies

 • Leopold Streater
  Leopold Streater

  Fat i mirë për të gjithë lojtarët e kazinove Pamper

 • Hung Matheson
  Hung Matheson

  Faleminderit për ndarjen e informacionit.

 • Jared Yatsko
  Jared Yatsko

  Fat i mirë për të gjithë :) .. tks për këtë post!

 • Wesley Dick
  Wesley Dick

  Faleminderit për ndarjen.

 • Lindsay Robinette
  Lindsay Robinette

  bukur bukur

 • Jeremiah Pliego
  Jeremiah Pliego

  Nëse nuk keni fat si një lojtar. Askush nuk tha se do të ishte lojë e lehtë, prandaj mos e braktisni kur bëhet e vështirë.

 • Clemente Brandt
  Clemente Brandt

  Cili është ndryshimi midis një lojtari poker dhe një qeni? Përafërsisht dhjetë vjet, qeni braktis gojën.

 • Godfry Seppala
  Godfry Seppala

  të gëzojnë për të luajtur guys dhe Ju uroj një lumtur dhe shumë fat sot

 • Roderick Netto
  Roderick Netto

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Amby Mansker
  Amby Mansker

  Kam kontrollin tim nën kontroll. Unë nuk kam nevojë për më shumë. Unë nuk mundem më pak

 • Fowler Kotler
  Fowler Kotler

  Sot është dita jote

 • Heath Majors
  Heath Majors

  Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino

 • Berny Fuschetto
  Berny Fuschetto

  Gëzojnë të luajnë

 • Massimo Gaymon
  Massimo Gaymon

  Keni një ditë të mbarë! Zoti të bekoftë ju dhe familjen tuaj sot dhe gjithmonë.

 • Waverly Norcia
  Waverly Norcia

  woot noot

 • Blake Oglesby
  Blake Oglesby

  Të enjten e lumtur e tjerrje të gjithëve dhe fatin e mirë të fitimit nga rrotullimet.

 • Nevins Ace
  Nevins Ace

  Mirëmëngjesi për secilin prej nesh

 • Erwin Bobbitt
  Erwin Bobbitt

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Lyle Umana
  Lyle Umana

  Faleminderit CB2

 • Kelley Wiebe
  Kelley Wiebe

  Shijoje diten

 • Eduardo Roscoe
  Eduardo Roscoe

  Cili është ndryshimi midis pokerit në internet dhe pokerit të gjallë? Ju mund të qani pas një rrahje të keq online dhe askush nuk do të qeshë me ju.

 • Fonzie Dorey
  Fonzie Dorey

  Mbrëmja juaj mund të jetë fantastike

 • Danny Frias
  Danny Frias

  Mirë, më mirë, më së miri. Asnjëherë mos lejo të pushojë. 'Tillu juaj është më i mirë dhe më i miri juaj është më i miri

 • Gian Swagger
  Gian Swagger

  por mos bastni paratë tuaja të hahet.

 • Torrey Tynon
  Torrey Tynon

  Kalimi përmes

 • Elvis Cattaneo
  Elvis Cattaneo

  woot noot

 • Rue Deandre
  Rue Deandre

  gëzojnë pjesën tjetër të ditës

 • Phil Dockery
  Phil Dockery

  idem

 • Forster Waltermire
  Forster Waltermire

  Fat i mirë për ju lojtarët!

 • Lawrence Maulding
  Lawrence Maulding

  Faleminderit për postin dhe fat të mirë për ata që luajnë!

 • Maxwell Bemo
  Maxwell Bemo

  Bet i ngadalshëm dhe i vogël kur humbni dhe bast më shumë kur fitoni

 • Arnoldo Sapien
  Arnoldo Sapien

  Bastet e lojërave të fatit nuk kanë të bëjnë me atë se sa mirë i luani lojrat, është me të vërtetë për sa mirë merreni me paratë tuaja

 • Sterne Daluz
  Sterne Daluz

  Gëzuar lojrave të gjithë.

 • Donnie Cardinal
  Donnie Cardinal

  gëzojnë pjesën tjetër të ditës

 • Er Shellman
  Er Shellman

  Faleminderit dopi

 • Lou Picot
  Lou Picot

  Keni një të mirë të martën për të gjithë. gëzojnë tuaj

 • Do Mingione
  Do Mingione

  si jeni?

 • Chadwick Morgenroth
  Chadwick Morgenroth

  Unë do të kalojë në këtë

 • Lazare Greely
  Lazare Greely

  Ju falënderoj për informacionin. Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino!

 • Gerick Giacomini
  Gerick Giacomini

  të përshtatshme për veten e tyre. Gëzoni lojë këtu!

 • Alexio Paradee
  Alexio Paradee

  guys goodluck sidomos ata që do të luajnë ...

 • Elden Ashton
  Elden Ashton

  Mirëdita

 • Hong Mckinsey
  Hong Mckinsey

  Faleminderit për shpërndarjen

 • Martino Kozma
  Martino Kozma

  e kartave në tryezë;

 • Douglass Corbett
  Douglass Corbett

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Gëzoni lojë këtu!

 • Chucho Reichenbach
  Chucho Reichenbach

  pasdite të mirë për të gjithë ne

 • Mac Clarkin
  Mac Clarkin

  Është e rëndësishme të gëzoni aktivitete të tjera në mënyrë që bixhozi të mos bëhet pjesë e madhe e jetës suaj.

 • Bobbie Vandeusen
  Bobbie Vandeusen

  Woot!

 • Berke Cavalier
  Berke Cavalier

  Fat i mirë, newbies

 • Frederic Yaden
  Frederic Yaden

  Mos rrezikoni kur jeni në depresion ose në mërzitje. Është e vështirë të marrësh vendime të mira rreth lojërave të fatit kur ndjeheni keq.

 • Darcy Stango
  Darcy Stango

  Fat i mirë për lojtarët depozitues

 • Roland Knisley
  Roland Knisley

  Të gjitha të mirat për lojtarët

 • Alec Chambliss
  Alec Chambliss

  A ka luajtur dikush në këtë kazino më parë? Cilat janë pro dhe kundër në këtë kazino?

 • Dominick Bonine
  Dominick Bonine

  Martesa nuk është aq e keqe; Është një shenjë që unë mbijetova disi të hënën

 • Torrin Leitzel
  Torrin Leitzel

  Simon thotë!

 • Lucius Cookingham
  Lucius Cookingham

  Faleminderit për info në këtë post!

 • Horacio Monaco
  Horacio Monaco

  Përshëndetni miqtë e mi të ëmbël Kini një ditë dhe javë të lumtur dhe të sigurt

 • Ferguson Haubrich
  Ferguson Haubrich

  Nëse ju humbni një shumë të holla kurrë nuk heq dorë qëndrimit të përqendruar, qëndroni pozitiv, qëndroni të forta.

 • Perceval Spafford
  Perceval Spafford

  Bastet e fatit nuk janë çështje e shpejtësisë, sa më shpejt të luani, aq më shpejt do të humbni, nëse nuk e goditni diçka në mënyrë që të luani me shpejtësi të arsyeshme dhe të kënaqeni me veten.

 • Mic Michalik
  Mic Michalik

  Faleminderit për postin

 • Shawn Berganza
  Shawn Berganza

  Faleminderit për këtë dorëzim bonus

 • Pepe Wakins
  Pepe Wakins

  Faleminderit gjahtar hummingbird!

 • Ram Sydow
  Ram Sydow

  Gjykimi i mirë vjen nga përvoja, dhe përvoja vjen nga gjykimi i keq.

 • Higgins Moscoso
  Higgins Moscoso

  Mirë mbrëmje Stuhia.

 • Jarrett Headley
  Jarrett Headley

  Faleminderit për info në këtë post!

 • Hort Bouwens
  Hort Bouwens

  Gjeni me paratë që keni lënë mënjanë për argëtim, si për të shkuar në filma ose për të shkuar në pije. Asnjëherë mos përdorni paratë që keni nevojë për gjëra të rëndësishme si qiraja, faturat, shkollimi, etj.

 • Hollis Rush
  Hollis Rush

  Keni argëtim dhe fitues të madh gamesters!

 • Angelo Halterman
  Angelo Halterman

  Mirëdita

 • Dionisio Couvillier
  Dionisio Couvillier

  Nëse ju keni një brez humbur, mos u dorëzoni. Një ditë, fat i keq do të ndryshojë dhe ju do të fitoni.

 • Dieter Chamorro
  Dieter Chamorro

  argëtohuni të gjithëve

 • Jamal Rizo
  Jamal Rizo

  Oferta e mirë megjithatë

 • Arvind Rad
  Arvind Rad

  Gëzojnë të luajnë

 • Ari Reeds
  Ari Reeds

  ëndrrat e pakonfirmuara dhe nevojat që keni pasur në të kaluarën të përmbushen. Perëndia e ruan

 • Caz Boehlke
  Caz Boehlke

  Nëse keni punë përfshin ndjekjen e kriminelëve, numërimin e numrave, ose mundimin me dokumentet, të mësuarit se si të njihni dhe mbështeteni në ato pikëpamje dhe ndjenjat e zorrëve mund të përmirësoni dramatikisht performancën tuaj të punës.

 • Lucio Lira
  Lucio Lira

  Gamble gjysma e asaj që ju jeni të gatshëm për të rrezikut. Në këtë mënyrë, nëse nuk e fitoni, ju do t'i jepni vetes një shans të dytë, një ditë tjetër.

 • Shirley Bagley
  Shirley Bagley

  Fat i mirë, newbies

 • Gilbert Petit
  Gilbert Petit

  Nuk është një lojtar

 • Reinhold Hentz
  Reinhold Hentz

  Lojtarët e mirë të kazinosë!

 • Cyrille Mandoza
  Cyrille Mandoza

  të gëzojnë për të luajtur guys dhe Ju uroj një lumtur dhe shumë fat sot

 • Neron Ahsan
  Neron Ahsan

  Sot është dita jote

 • Tirrell Sanks
  Tirrell Sanks

  një mëngjes i bekuar të dielën për ty @Titomania

 • Murray Howery
  Murray Howery

  Oh yea Unë jam, scan në krye të faqes, mori atë një komplimente të Mae. hehe @annekew

 • Antone Lipsett
  Antone Lipsett

  Mos luani më shumë sesa mund të përballoni për të humbur!

 • Hinze Mcnab
  Hinze Mcnab

  Kanë luajtur fun

 • Jakobi Reddy
  Jakobi Reddy

  ishte një gjeni.

 • Ulysses Trevor
  Ulysses Trevor

  Përshëndetni miq të dashur! Vetëm të kërkuar për të thënë miq si ju, të bëjë një ditë të mrekullueshme!

 • Josue Gold
  Josue Gold

  Nuk ka asgjë të re

 • Tanner Spinosa
  Tanner Spinosa

  Faleminderit per kohen tende

 • Leandro Rumble
  Leandro Rumble

  Mirëdita

 • Jeremiah Hagans
  Jeremiah Hagans

  Faleminderit për kohën tuaj duke kërkuar këtë bonus

 • Glendon Fletes
  Glendon Fletes

  (Kjo është vetëm një sugjerim, ju do të bëni ashtu siç mendoni, unë nuk jam një mësues feje ose nënën tuaj)

 • Quincy Eberling
  Quincy Eberling

  Është një informacion shumë i mirë, faleminderit për lajmet

 • Paddy Gaff
  Paddy Gaff

  Lojtarët e mirë të kazinosë!

 • Townie Troisi
  Townie Troisi

  Nuk mund të bëj, por gjithsesi thanks

 • Vic Vey
  Vic Vey

  Faleminderit dhe fat të mirë për ata që luajnë këtë bonus.

 • Abbie Blackshire
  Abbie Blackshire

  NUK LUAJTUAR KËTU DITË, por FALEMINDERIT.

 • Woochang Decola
  Woochang Decola

  Shumë faleminderit, njëjtë me ju Bëni kujdes!

 • Ansel Hemby
  Ansel Hemby

  Gëzoni lojën tuaj

 • Harrold Allshouse
  Harrold Allshouse

  tingëllon si një plan i mirë thupër

 • Sayres Adderly
  Sayres Adderly

  Gruaja ime më ka lënë, sepse unë jam një lojtar i sëmurë. Do të bëja gjithçka për të fituar mbrapa.

 • Lennard Gandee
  Lennard Gandee

  gëzojnë pjesën tjetër të ditës

 • Murray Hillmer
  Murray Hillmer

  Ju uroj fat dhe kundërshtarë të këqij (njerëz apo makina) lojtarë!

 • Harrison Corbridge
  Harrison Corbridge

  Good luck gjithkush dhe faleminderit aq shumë CB2

 • Izrael Jerkins
  Izrael Jerkins

  Ashtu si në jetë ka njerëz që duken sikur kanë ngjitur ngjitur me qeniet e tyre, ndërsa të tjerët e kalojnë atë çantë në mes të rrugës që përmbajnë një milion dollarë vetëm për t'u goditur nga një makinë. E njëjta gjë vlen edhe për një kazino.

 • Donn Cottrell
  Donn Cottrell

  gëzojnë pjesën tjetër të ditës

 • Nollie Pankow
  Nollie Pankow

  Faleminderit admin ditë të madhe për të gjithë dhe kanë një fat të mirë edhe

 • Pavel Wandrei
  Pavel Wandrei

  Unë jam në të

 • Stuart Brunson
  Stuart Brunson

  Përshëndetni miqtë e mi të ëmbël Kini një ditë dhe javë të lumtur dhe të sigurt

 • Fowler Deloney
  Fowler Deloney

  Ditë Gud 2 të gjitha

 • Rodger Heyer
  Rodger Heyer

  Keni një ditë të mirë për të gjithë, gëzoni tuajin

 • Josias Nicolson
  Josias Nicolson

  Të gjitha fat për anëtarët CB2 luajtur në këtë kazino

 • Yank Carew
  Yank Carew

  të ketë një mëngjes të freskët çdo mëngjes të gjithë

 • Gianni Mctaggart
  Gianni Mctaggart

  Ne e kemi hequr botën, por nuk kemi asnjë ide se çfarë të bëjmë me copat.

 • Ernst Bodziony
  Ernst Bodziony

  Keni një mbrëmje të mrekullueshme të premten

 • Rodd Calico
  Rodd Calico

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku

 • Hugo Rensing
  Hugo Rensing

  Më i mirë i fatit për lojtarët depozitues

 • Nathanial Helke
  Nathanial Helke

  Faleminderit për informacionin, Flash. Unë kurrë nuk provoj këto anyways sepse unë nuk është depozituar dhe nuk planifikojnë të.

 • Eduard Acy
  Eduard Acy

  lojtarë të mirë fat

 • Corey Swiney
  Corey Swiney

  fat i mirë të gjithë

 • Clint Pendley
  Clint Pendley

  Ju uruar shumë fat!

 • Sarge Antonini
  Sarge Antonini

  Në lojëra të fatit shumica duhet të humbasin në mënyrë që disa të fitojnë.

 • Jeromy Tannenbaum
  Jeromy Tannenbaum

  Fat i mirë për të gjithë lojtarët e ndonjë prej këtyre kazinove të veçanta

 • Danny Dubre
  Danny Dubre

  Përshëndetni miqtë e mi të ëmbël Kini një ditë të lumtur dhe të sigurt dhe fundjavë

 • Marlowe Boerboom
  Marlowe Boerboom

  Cili është ndryshimi midis pokerit në internet dhe pokerit të gjallë? Ju mund të qani pas një rrahje të keq online dhe askush nuk do të qeshë me ju.

 • Web Heinlein
  Web Heinlein

  Qëndroni pozitivë përballë fatkeqësive. Fitimi dhe humbja është vetëm një pjesë e të qenit i gjallë. Ata e bëjnë jetën më emocionuese

 • Marlon Lavoie
  Marlon Lavoie

  LOJË TË MIRË TË LUAJTSHËM!

 • Kafshë të egër
  Kafshë të egër

  Bastet e lojërave të fatit nuk kanë të bëjnë me atë se sa mirë i luani lojrat, është me të vërtetë për sa mirë merreni me paratë tuaja

 • Franz Zauner
  Franz Zauner

  Good luck dhe Happy Saturday

 • Burl Fioravanti
  Burl Fioravanti

  kaq e mrekullueshme

 • Jan Borrelli
  Jan Borrelli

  E saj kanë toot toot, e saj kanë poot poot, e saj kanë woot woot, kudo toot, poot, woot

 • Wilek Freas
  Wilek Freas

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino

 • Hunter Knepp
  Hunter Knepp

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku

 • Allyn Mcguinn
  Allyn Mcguinn

  Faleminderit për postin

 • Horatius Seder
  Horatius Seder

  ndiqni rrjedhën për të arritur në destinacion

 • Bary Haist
  Bary Haist

  Keni një ditë të mrekullueshme dhe një natë me fat

 • Kelwin Loveall
  Kelwin Loveall

  hehehe, shumë e bukur !!

 • Timmy Maslowski
  Timmy Maslowski

  Mos rrezikoni kur jeni në depresion ose në mërzitje. Është e vështirë të marrësh vendime të mira rreth lojërave të fatit kur ndjeheni keq.

 • Rhett Sebastian
  Rhett Sebastian

  Ju jeni aq të mirëpritur dhe fat të mirë për ju!

 • Bordi Suniga
  Bordi Suniga

  (Ky është vetëm një sugjerim, ju do të bëni ashtu siç mendoni, unë nuk jam një mësues feje

 • Adams Redrick
  Adams Redrick

  Quit ndërsa jeni përpara. Të gjithë gamblers më të mirë të bëjë.

 • Antoine Kuykendall
  Antoine Kuykendall

  Bastet e lojërave të fatit nuk kanë të bëjnë me atë se sa mirë i luani lojrat, është me të vërtetë për sa mirë merreni me paratë tuaja

 • Joel Hinze
  Joel Hinze

  Mos heq dorë vetëm sepse ke një fat të keq në lojë. Përdoreni këtë si motivim për të nxitur më shumë.

 • Dietrich Faires
  Dietrich Faires

  Faleminderit për info në këtë post!

 • Elden Peifer
  Elden Peifer

  Në lojërat e fatit

 • Reginauld Delvillar
  Reginauld Delvillar

  Faleminderit për postin.

 • Rudolf Carrere
  Rudolf Carrere

  Faleminderit për informacionet e turneut

 • Abran Wynkoop
  Abran Wynkoop

  Lojtarët, më të mirën

 • Antwan Cleaver
  Antwan Cleaver

  Faleminderit për kodin

 • Ross Lague
  Ross Lague

  kanë një natë të bukur

 • Christofer Lasch
  Christofer Lasch

  Shumë faleminderit për lajmet rreth turneut

 • Claudell Pekar
  Claudell Pekar

  ay yay yay waka

 • Martin Golson
  Martin Golson

  Shijoje

 • Tuck Klingenberg
  Tuck Klingenberg

  Nëse humbisni bankrollin tuaj, shkoni poshtë në një emërtim më të ulët. Kujtoni Ju gjithmonë mund të lëvizni pasi që ju keni rikuperuar humbjet tuaja.

 • Niki Jurczyk
  Niki Jurczyk

  Filloni sezonin festiv me 200 FREESPINS në Slotocash dhe Uptown Aces në 'Listën e keqe'!

 • Marcus Coston
  Marcus Coston

  Faleminderit për kodin e bonusit

 • Mac Sandidge
  Mac Sandidge

  Fat i mirë për ata që luajnë @ Thebes Casino

 • Vick Philbin
  Vick Philbin

  të gjitha këto gjëra sot dhe për gjithnjë

 • Gerardo Hardie
  Gerardo Hardie

  Si gjithmonë informacion fantastik, faleminderit shumë!

 • Roosevelt Henninger
  Roosevelt Henninger

  Kalimi përmes

 • Reinaldo Mulvaney
  Reinaldo Mulvaney

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Është e madhe që ka

 • Fons Zirbel
  Fons Zirbel

  Faleminderit për postin dhe fat të mirë për ata që luajnë!

 • Michale Butts
  Michale Butts

  Keni një javë të madhe përpara

 • Woodrow Smythe
  Woodrow Smythe

  Lotaria: Një taksë për njerëzit që janë të këqij në matematikë. ~ Autori i panjohur

 • Luciano Rheaume
  Luciano Rheaume

  Kanë luajtur fun

 • Neill Haymore
  Neill Haymore

  duke kaluar

 • Neal Shoulders
  Neal Shoulders

  Lojtarët e mirë të kazinosë!

 • Johnnie Seibert
  Johnnie Seibert

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino

 • Alford Ruffalo
  Alford Ruffalo

  Lënia e një makine, e një tavoline ose e kompjuterit tuaj është e rëndësishme sepse ajo kohë ju lejon të kontrolloni kufijtë tuaj për të siguruar që nuk jeni me kalimin e kohës ose parave.

 • Clayborn Agler
  Clayborn Agler

  argëtohuni duke luajtur

 • Berry Blalock
  Berry Blalock

  Unë shpresoj se keni pasur një ditë të mirë me shumë lojëra fitimesh dhe turne.

 • Hirsch Englade
  Hirsch Englade

  argëtohuni

 • Douglass Corbett
  Douglass Corbett

  Nëse ju keni një brez humbur, mos u dorëzoni. Një ditë, fat i keq do të ndryshojë dhe ju do të fitoni.

 • Chrissy Leaming
  Chrissy Leaming

  Puna e bukur! Faleminderit për kodin e bonusit

 • Alisander Lint
  Alisander Lint

  Unë shpresoj se keni pasur një ditë të mirë me shumë lojëra fitimesh dhe turne.

 • Augy Puig
  Augy Puig

  oh ferr, e kam bërë tashmë atë, mut, ajo & është filluar herët në mua @titomania lol

 • Gavin Schuetz
  Gavin Schuetz

  E saj kanë toot toot, e saj kanë poot poot, e saj kanë woot woot, kudo toot, poot, woot

 • Stacy Brasel
  Stacy Brasel

  faleminderit për kodin

 • Reggy Sak
  Reggy Sak

  Gëzoni pjesën tjetër të ditës, qëndroni pozitivisht dhe të lumtur

 • Rudolf Maglio
  Rudolf Maglio

  Faleminderit për freebie

 • Walsh Smoke
  Walsh Smoke

  Gëzoni pjesën tjetër të ditës, qëndroni pozitivisht dhe të lumtur.

 • Devin Holstein
  Devin Holstein

  Lëvizja

 • Roger Morita
  Roger Morita

  Disa njerëz duket se lindin me fat, ndërsa të tjerë duket se kanë një re të zezë mbi kokat e tyre. Shumica prej nesh bien diku në mes.

 • Rupert Mummert
  Rupert Mummert

  Sot është dita jote

 • Murdock Deti i detit
  Murdock Deti i detit

  Mos rrezikoni kur jeni në depresion ose në mërzitje. Është e vështirë të marrësh vendime të mira rreth lojërave të fatit kur ndjeheni keq.

 • Giordano Frescas
  Giordano Frescas

  Hot Diggity Dog!

 • Der Sessa
  Der Sessa

  Nëse jeni vazhdimisht duke humbur. Ju keni për të luftuar me disa ditë të këqija për të fituar ditët më të mira të jetës suaj.

 • Burl Ragan
  Burl Ragan

  ofertë e mirë për lojtarët e turneut

 • Percival Ferch
  Percival Ferch

  Ju uruar të gjithë kënaqësi dhe shumë fat!

 • Kalil Melchior
  Kalil Melchior

  shpresojeni me fat sot se sa dje

 • Jordon Tune
  Jordon Tune

  Fat i mirë për lojtarët e rinj të Noxwin Casino

 • Nevin Acebo
  Nevin Acebo

  Mund të qeshni pasuri mbi ju.

 • Corny Umali
  Corny Umali

  Të uruar të gjithë ju të mërkurën e bekuar dhe të lumtur

 • Jerald Pathak
  Jerald Pathak

  Disa njerëz duket se lindin me fat, ndërsa të tjerë duket se kanë një re të zezë mbi kokat e tyre. Shumica prej nesh bien diku në mes.

 • Dana Highfield
  Dana Highfield

  Faleminderit për përpjekjen, dopicomama

 • Terrance Mccune
  Terrance Mccune

  Sot është dita jote.

 • Sylvester Hovis
  Sylvester Hovis

  Gëzoni lojën tuaj

 • Dawson Gaunce
  Dawson Gaunce

  Keni një natë të mrekullueshme dhe dita mund të jetë vetëm fillimi i një jave spektakolare

 • Corwin Marrison
  Corwin Marrison

  A ka luajtur dikush në këtë kazino më parë?

 • Cadler Gabler
  Cadler Gabler

  Do ta kaloj këtë

 • Vincent Camargo
  Vincent Camargo

  shpresojeni me fat sot se sa dje

 • Lev Sprenger
  Lev Sprenger

  Keni një ditë të këndshme

 • Chance Lind
  Chance Lind

  Nëse ju keni një brez humbur, mos u dorëzoni. Një ditë, fat i keq do të ndryshojë dhe ju do të fitoni.

 • Hai Sandstrom
  Hai Sandstrom

  faleminderit admin, paraqitës shumë

 • Daren Fulmore
  Daren Fulmore

  Thanks for sharing.have një mëngjes të mirë për secilin prej nesh

 • Willian Yale
  Willian Yale

  Lënia e një makine, e një tavoline ose e kompjuterit tuaj është e rëndësishme sepse ajo kohë ju lejon të kontrolloni kufijtë tuaj për të siguruar që nuk jeni me kalimin e kohës ose parave.

 • Glenn Earnhardt
  Glenn Earnhardt

  Faleminderit

 • Aylmer Darley
  Aylmer Darley

  Cili është dallimi në mes të lutjes në kishë dhe lutjes në një kazino? Në një kazino, ju me të vërtetë do të thotë atë.

 • Jose Lingerfelt
  Jose Lingerfelt

  lojtarë të mirë fat.

 • Bobby Weingarten
  Bobby Weingarten

  Lajme Super! Punë e mirë

 • Loy Muff
  Loy Muff

  Faleminderit për ndarjen tuaj. Kam një pasdite të mirë për secilin prej nesh

 • Raphael Ison
  Raphael Ison

  Më i mirë i fatit për të gjithë lojtarët e kazinosë të demit

 • Kelwin Moes
  Kelwin Moes

  Kanë luajtur fun

 • Lucien Abshire
  Lucien Abshire

  Lojë e lumtur për të gjithë atë lojë.

 • Noach torfe
  Noach torfe

  Unë shpresoj se keni pasur një ditë të mirë me shumë lojëra fitimesh dhe turne.

 • Terry Michna
  Terry Michna

  Nëse nuk keni fat si një lojtar. Askush nuk tha se do të ishte lojë e lehtë, prandaj mos e braktisni kur bëhet e vështirë.

 • Rasti Lupercio
  Rasti Lupercio

  Asnjë RTG për mua nuk falënderon

 • Morgan Spece
  Morgan Spece

  Shumë faleminderit për lajmet rreth turneut

 • Arden Luevano
  Arden Luevano

  Bixhozi është argëtim. Njerëzit shkojnë në kazinove për t'u argëtuar

 • Kimbell Kmetz
  Kimbell Kmetz

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku

 • Damon Putnam
  Damon Putnam

  Fat është ajo që ndodh kur përgatitja plotëson mundësinë.

 • Maxie Benzer
  Maxie Benzer

  Dielave &; Flini derisa të jeni të uritur, pastaj hani derisa të jeni të përgjumur

 • Mack Latty
  Mack Latty

  faleminderit për ndarjen e këtyre informatave,

 • Sigmund Baranski
  Sigmund Baranski

  Unë dhe unë jam me ju!

 • Erik Liss
  Erik Liss

  Lojtarët, më të mirën

 • Ambrose Davisson
  Ambrose Davisson

  Lojtarët e mirë të kazinosë!

 • Flem Orduna
  Flem Orduna

  shumë duhet të humbasin në rregull

 • Gayle Tanaka
  Gayle Tanaka

  Njerëz të mirë në mbrëmje.

 • Amory Norrick
  Amory Norrick

  Më i mirë i fatit për lojtarët depozitues

 • Adams Vester
  Adams Vester

  shpresojeni me fat sot se sa dje

 • Zaccaria Buchmann
  Zaccaria Buchmann

  Gëzoni lojën tuaj

 • Aron Mezo
  Aron Mezo

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku

 • Ingemar Vanantwerp
  Ingemar Vanantwerp

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Lowell Kamp
  Lowell Kamp

  të gëzojnë për të luajtur guys dhe Ju uroj një lumtur dhe shumë fat sot

 • Cammy Raftery
  Cammy Raftery

  : Keq:: Twisted:

 • Scottie Bender
  Scottie Bender

  Gamble gjysma e asaj që ju jeni të gatshëm për të rrezikut. Në këtë mënyrë, nëse nuk e fitoni, ju do t'i jepni vetes një shans të dytë, një ditë tjetër.

 • Jae Truax
  Jae Truax

  faleminderit për ndarjen e informatave

 • Kelsey Conwill
  Kelsey Conwill

  Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino!

 • Kelwin Loveall
  Kelwin Loveall

  Një shumë fat në lojë të gjitha rul të lartë!

 • Reginald Sabia
  Reginald Sabia

  Gëzojnë të luajnë

 • Burl Laine
  Burl Laine

  Faleminderit për postin

 • Mateo Mollison
  Mateo Mollison

  Keni një mburrje të mrekullueshme të natës!

 • Roice Lehrer
  Roice Lehrer

  nëse jeni në gjendje të merrni dhe përdorni këtë bonus

 • Partha Wencl
  Partha Wencl

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino

 • Thom Bozell
  Thom Bozell

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Davis Gerdts
  Davis Gerdts

  une kaloj

 • Renado Dimaio
  Renado Dimaio

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino,

 • Nilson Gaiter
  Nilson Gaiter

  Një adage e vjetër e kazinosë është: "Unë do të jem me fat se i zgjuar".

 • Jefferey Maday
  Jefferey Maday

  Keni një mbrëmje të madhe të gjithë.

 • Gale Whicker
  Gale Whicker

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino,

 • David Geronimo
  David Geronimo

  Gëzoni përvojën tuaj të lojrave me këtë

 • Abbott Ratte
  Abbott Ratte

  të gëzojnë dhe të argëtohen duke luajtur lojtarë

 • Pernell Skelley
  Pernell Skelley

  Gjeni me paratë që keni lënë mënjanë për argëtim, si për të shkuar në filma ose për të shkuar në pije. Asnjëherë mos përdorni paratë që keni nevojë për gjëra të rëndësishme si qiraja, faturat, shkollimi, etj.

 • Ashton Seipel
  Ashton Seipel

  Mos heq dorë vetëm sepse ke një fat të keq në lojë. Përdoreni këtë si motivim për të nxitur më shumë.

 • Dougie Deveaux
  Dougie Deveaux

  Keni një natë të madhe.

 • Dermot Domer
  Dermot Domer

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Është e madhe që ka

 • Matt Valliere
  Matt Valliere

  Gëzojnë të luajnë

 • Fabio Bartolini
  Fabio Bartolini

  Thabks për ndarjen e kësaj

 • Connie Maytorena
  Connie Maytorena

  Gëzoni lojën tuaj

 • Howie Mennella
  Howie Mennella

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino

 • Filiberto Argo
  Filiberto Argo

  lojtarët më të mirë të fatit

 • Aube Mcmurrin
  Aube Mcmurrin

  Disa njerëz ëndërrojnë për sukses, ndërsa njerëzit e tjerë ngrihen çdo mëngjes dhe e bëjnë atë të ndodhë.

 • Zed Blick
  Zed Blick

  faleminderit për postën Jenna.

 • Myrvyn Raffa
  Myrvyn Raffa

  Keni një mëngjes të mirë për secilin prej nesh

 • Keefe Novosel
  Keefe Novosel

  Fat i mirë për lojtarët depozitues

 • Bo Goldfarb
  Bo Goldfarb

  lojtarë të mirë fat

 • Aldrich Lamond
  Aldrich Lamond

  Nëse humbni para, mos provoni ta merrni përsëri duke kaluar kufirin tuaj. Kjo zakonisht çon në humbje edhe më të mëdha.

 • Ray Coury
  Ray Coury

  Një ditë e mbushur me dashuri

 • Spenser Bunyard
  Spenser Bunyard

  faleminderit admin për postimin ..

 • Taylor Narciso
  Taylor Narciso

  Fat i mirë në kazino

 • Teddie Aquirre
  Teddie Aquirre

  Lënia e një makine, e një tavoline ose e kompjuterit tuaj është e rëndësishme sepse ajo kohë ju lejon të kontrolloni kufijtë tuaj për të siguruar që nuk jeni me kalimin e kohës ose parave.

 • Reinhard Doonan
  Reinhard Doonan

  E saj kanë toot toot, e saj kanë poot poot, e saj kanë woot woot, kudo toot, poot, woot

 • Aamir Satter
  Aamir Satter

  Bëni të premten të këndshëm

 • Alksri Perks
  Alksri Perks

  një blog i tillë me shumë raste të tilla që të gjithë do të gjejnë diçka

 • Simeon Ballman
  Simeon Ballman

  Buzëqeshje në pasqyrë. Bëni këtë çdo mëngjes dhe do të filloni të shihni një ndryshim të madh në jetën tuaj

 • Linus Ludewig
  Linus Ludewig

  Informacion i klasit të parë! Mbajeni lart!

 • Shad Hummel
  Shad Hummel

  Një dollar i fituar është dy herë më i ëmbël

 • Salvador Mckamey
  Salvador Mckamey

  Miremengjes

 • Erek Sandell
  Erek Sandell

  Bet i ngadalshëm dhe i vogël kur humbni dhe bast më shumë kur fitoni

 • Zack Montero
  Zack Montero

  Faleminderit për informacionin

 • Darren Grauer
  Darren Grauer

  Urime fitues, aq me fat

 • Rob Searle
  Rob Searle

  Lojërat e kazinosë janë një rrezik i madh. Kur të arrish përpara, merr paratë

 • Laurens Saks
  Laurens Saks

  Nuk ka kohë për të ndaluar dhe erë lule, duke kaluar përmes

 • Dene Rister
  Dene Rister

  Faleminderit për postin dhe fat të mirë për ata që luajnë!

 • Maurits Berrien
  Maurits Berrien

  Nuk pranohet.

 • Jayme Sandhu
  Jayme Sandhu

  Faleminderit të gjithë atyre që bashkëpunuan për të marrë këtë post në publik Punë e Madhe!

 • Voltaire Krebsbach
  Voltaire Krebsbach

  nëse jo, shumë afër, faleminderit.

 • Humphrey Bleazard
  Humphrey Bleazard

  Keni një të dielë pa kuptim

 • Hobert Sunderland
  Hobert Sunderland

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Gëzoni lojë këtu!

 • Kalle Meares
  Kalle Meares

  Do ta kaloj këtë

 • Cesar Mourning
  Cesar Mourning

  Më i mirë i fatit për lojtarët depozitues

 • Stanton Reller
  Stanton Reller

  Shpresoj se ju të gjithë jeni duke shijuar një të dielë paqësore dhe relaksuese

 • Lance Mccreedy
  Lance Mccreedy

  Unë nuk ekziston këtu

 • Merrick Kanzler
  Merrick Kanzler

  Jo, jo sot

 • Jefferey Myhre
  Jefferey Myhre

  Falemnderit

 • Abram Bartkowski
  Abram Bartkowski

  shpresojeni me fat sot se sa dje

 • Dalton Saldana
  Dalton Saldana

  Gëzojnë të luajnë

 • Porter Pirkle
  Porter Pirkle

  Faleminderit Dopi.