0 Comments

Bonus kazino slotocash

Si të Merrni Bonusin e Mirëseardhjes

Kur hapni një llogari të re në një kazino online, zakonisht do t'ju ofrohet një bonus i mirëpritur. Kjo është një promovim i zgjeruar i dizajnuar për të shpërbluar lojtarë të rinj duke bërë një depozitë. Bonuset e mirëseardhjes zakonisht funksionojnë si "përputhja e depozitave": kazinoja do të përputhet me shumën tuaj të depozitave 50 ose 100% për sa kohë që i përmbushni kriteret.

Ja një shembull:

Ju hapni një të re të holla të vërtetë llogari në një nga kazinot tona më të vlerësuara. Kazino ofron lojtarë të rinj 100% deri në $ 500. Ju vendosni të depozitoni $ 500 të plotë dhe të zgjedhni vendet tuaja të preferuara. Megjithatë, ka dy gjëra për të kërkuar para se të filloni të luani. Së pari, kontrolloni kushtet dhe kushtet e promovimit (secili kazino do t'i ketë) për të parë se çfarë kërkese për fitues dhe lojëra të përshtatshme janë.

  • Kërkesa për Wagering: Çdo bonus i depozitave ka një kërkesë të fituar. Kjo është shuma që ju do të duhet të rrezikoj për të liruar paratë e lira.

Në shembullin tonë, le të imagjinojmë se ekziston një kërkesë paguese e 40x e bashkangjitur. Kjo do të thotë që do të duhet të rrezatoni 40 herë shumën e depozitave para se të lirohet liria e lirë. Pra, në këtë rast do të duhet të luani 40 x $ 500, ose $ 20,000, për të fituar $ 500. Sigurisht, ju ende merrni për të mbajtur ndonjë fitimet që ju bëni në lojëra elektronike ose ruletë lojërat.

  • Lojërat e Lejuara: Nëse je një tifoz i lojërave elektronike ose arrë ruletë, gjithmonë kontrolloni kualifikimin e lojërave para se të filloni lojrat e fatit. Jo të gjitha lojërat do të kualifikohen për një mirëpritur bonus, dhe madje edhe nëse ata nuk mund të kontribuojnë me 100%.

Çdo kazino do të listojë të drejtën e lojrave të ndryshme. Shumica e vendeve lejojnë 100 për qind të veprimit tuaj të lojërave elektronike për të kontribuar, ose mund të ketë disa kufizime në lojëra elektronike të caktuara. Slots progresiv jackpots pothuajse gjithmonë do të përjashtohen. Ruletë ose Blendë, për shembull, mund të kontribuojë vetëm me 5 ose 10 përqind ndaj shumës suaj të bonusit. Kjo është për të mbrojtur kundër abuzimit bonus nga lojtarët thjesht hammering përmes baste edhe paratë për të shkaktuar fitimet e tyre bonus.

Disa shpërblime të mirëpritur do të ndahen në tre ose më shumë depozita. Ju mund të jeni në gjendje të depozitoni, për shembull, $ 1,000 në total, por do të ndaheni nëpër ngarkesa të shumëfishta.

Ja një shembull:

Depozita e Parë: 100% deri në $ 500
Depozita e dytë: 50% deri në $ 250
Depozita e tretë: 50% deri në $ 250
Depozita e katërt: 100% deri në $ 250

Marrja në rrugën tuaj nëpërmjet bonusit të parë të depozitës hap ofertën e dytë, e cila çbllokon ofertën e tretë dhe kështu me radhë. Luaj me para të mjaftueshme bonus dhe ju do të fitoni akses në fituesin e katërt të depozitave.

'777' është LIVE në Slotocash, Aces Uptown, Pokies Uptown dhe Shkoni drejtë! Oferta - Të gjitha markat 4

37 Pa rrotullime në 777

Merrni 77 Bonus + 300 Rrotullime falas në krye në Sloto Cash Online Casino!

Kodi: 777SP / Nuk kërkohet depozitim / WGR: 60x / Max Cashout $ 180 / Korrik 11 - 17 / Të gjithë Lojtaret

450% deri në $ 3000 77 Rrotullohet në 777

Kodi: 777-77SP / Min. depozita: $ 20 / WGR: 30x; 20x (rrotullime të lira) / No max cashout / Korrik 11 - 17 / Lojtarë të Ri

Përshkrimi lojë

Ju jeni vetëm një klikim larg nga disa prej argëtimeve më të mira klasike me këtë lojëra elektronike me tre rrotulla në internet, e cila përmban një veçori fenomenale Hold dhe fitime të pabesueshme në nivele, duke dhënë më shumë fitues të fitimit në baste më të larta.

Ju nuk mund të humbasë këtë përzierje mjeshtërore të teknologjisë bashkëkohore dhe kohëzgjatje të testuar të gameplay fun!

Nëse faqja nuk hapet, atëherë përdorni një pasqyrë: http://treasureislandjackpots.com

Merrni $ 7777 Bonus + 300 Rrotullime falas në krye në Sloto Cash Online Casino! përditësuar: Korrik 11, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë