0 Comments
Joy Kazino screenshot
Kjo ofertë ka skaduar.
skadon:
sukses 100%

foto

Lufta më e madhe e 2018 është vetëm rreth qoshe dhe ju do të jeni i pari që do të dini kush fiton sonte! Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov do të takohen ballë për ballë në T-Mobile Arena në Las Vegas dhe njëri prej tyre do të marrë kundërshtarin poshtë dhe do të marrë titullin kampion UFC. Çfarë di ne për këto dy. McGregor është një nga boksierët më të skandalizuar dhe luftëtarët e përzier të arteve marciale që pret të kthehen titujt e tij të UFC-së. Dhe për Habibin? Ai thjesht është i pamposhtur, si një superhero që është gjithmonë në gjendje lufte. Pra, jini gati të shikoni luftën dhe aktivizoni dhuratën tuaj:
10 usd freebet për McGregor vs Khabib
Freespins në Mit Wicked: Dark Red
Dhuratat janë tashmë në dispozicion në llogarinë tuaj, për t'i aktivizuar ato:

1. Hyni në profilin tuaj të lojtarit.

2. Zgjidhni të tashmen tuaj në arkë.

3. Bëni një depozitë usd / eur 20 për të aktivizuar një freebet.

4. Vënë në dorashka boks!

Freespins janë deri për grabs deri 07.10.2018 23: 59 GMT 0
Gjeni informacion të detajuar në lidhje me freespins të caktuar në faqen tuaj Promo.

Freebet është gati për grabitje deri 07.10.2018 04: 00 GMT 0
Freebet është në dispozicion për përdorim në të dy PC dhe versionet mobile të faqes në "Sport" tab. Bast i lirë është me vlerë 10 usd / eur / aud / cad, 100 sek / nok / cny, 500 rur, 1000 jpy, në varësi të monedhës suaj të llogarisë. Freebet mund të përdoret vetëm për një bast të vetëm me një minimum 1.5 multipler në një luftë McGregor vs Khabib, para-luftën ose të jetojnë. Fitimet në freebet do të shfaqen në bilancin tuaj bonus menjëherë si shpërblim të parave të gatshme me një kërkesë pagese të 20x, të disponueshëm për të bast vetëm në Sportsbetting.

Së fundi, Khabib takohet me McGregor në Joy Casino përditësuar: Tetor 7, 2018 Author: Damon
Përhapeni dashurinë