0 Comments

50x Luaj përmes
Tërheqja maksimale 28000 Max
bonus ekskluziv: EURO 995 Nuk ka kodin bonus të depozitave Kings Highway

EURO 600 Kazino Chip përditësuar: Nëntor 26, 2014 Author: Tom Vanderbeck
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "Chip Kazino EURO 600"

 • Charley Huizar
  Charley Huizar

  Nëse humbni para, mos provoni ta merrni përsëri duke kaluar kufirin tuaj. Kjo zakonisht çon në humbje edhe më të mëdha.

 • Konstantin Hynek
  Konstantin Hynek

  Faleminderit D. Phyna, unë dhe kjo lojë nuk do të shoqërohemi fare.

 • Chaunce Lettinga
  Chaunce Lettinga

  Nëse ju humbni një shumë të holla kurrë nuk heq dorë qëndrimit të përqendruar, qëndroni pozitiv, qëndroni të forta.

 • Reynaldo Burnett
  Reynaldo Burnett

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino